Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2006 o 14:51, tosz napisał:

skoro talizman jest niezyindetyfikowany to program nie wie co to jest i pozwala go trzymać


I tu się mylisz. Program doskonale wie i nie pozwoli Ci mieć dwóch torchów jednocześnie (nawet jak jeden z nich jest niezidentyfikowany) - wiem bo sam tego próbowałem. To samo jest z Gheedem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej burzliwej dyskusji - tak, chodziło mi właśnie o początek dla nowego gracza (początek rozgrywki na B.necie), widocznie źle napisałem.

A sama rozgrywka niestety nie różni się niczym od Singla z wyjątkiem gry drużynowej (i z drugiej strony - znacznie ułatwioną grą, co prawda na singlu znacznie rzadziej będziesz miał takie tristy, ale sama satysfakcja jest znacznie większa, chodzenie na kilka tristów dziennie też w końcu powoduje znużenie). Losowe mapy masz też w singlu. A o gracz kontra gracz każdy nie mający kilkumiesięcznego obycia nie ma nawet co marzyć, bo nie ma idealnego zestawu przedmiotów.

W mojej obecnej sytuacji z niedziałającym prawie netem Singiel jest (1 podzielić przez 0 = error) nieskończenie wiele razy od b.neta lepszy. Gdybym miał sprawny net o był grał na b.necie, choćby i na "symulacji" singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:49, WorldWar3PL napisał:

Taki syf miałem, że nie zapamiętałem :)
2 PGM + 2 runki ~20 lvl.


~20 lvl, czyli koło Lem''a? No to przepłacieś i to zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 16:42, Abi Dalzim napisał:

> skoro talizman jest niezyindetyfikowany to program nie wie co to jest i pozwala go trzymać


I tu się mylisz. Program doskonale wie i nie pozwoli Ci mieć dwóch torchów jednocześnie (nawet
jak jeden z nich jest niezidentyfikowany) - wiem bo sam tego próbowałem. To samo jest z Gheedem.

skoro tak twierdzisz to masz chyba rację - a teraz pytanie , to gdzie trzymają ludzie pochodnie których mają np. 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za drugiego posta pod rzą, ale nie zauważyłem Twojej odpowiedzi :)

Dnia 14.11.2006 o 19:01, WorldWar3PL napisał:

Bo głupim ja, głupim...........

Nie głupi tylko niedoświadczony, a to różnica. Z czasem wszystkiego się nauczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 16:48, DragonLord napisał:

W mojej obecnej sytuacji z niedziałającym prawie netem Singiel jest (1 podzielić przez 0 =
error) nieskończenie wiele razy od b.neta lepszy. Gdybym miał sprawny net o był grał na b.necie,
choćby i na "symulacji" singla.


I tu cię rozumiem, ale w tym momencie nie chodzi już o to, że maniakalnie twierdzisz, że D2single>D2multi, ale po prostu masz techniczne przeszkody w jego użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, widocznie DragonLord nie jest osamotniony, bo ja tez przedkładam singiel nad BN (i żeby nie było niedomówień - mam grę oryginalną). Grałem dość długo na BN, ale moim zdaniem lepiej można się wczuć w grę grając na singlu. Na BN tylko mefruny i baalruny, pogoń za gosu itemami, użeranie się z oszustami i noobami... A na singlu spokojnie, bez pośpiechu, odkrywa się całe mapki, zagląda do każdej skrzynki, wyrzyna wszystkie potworki, a jak się coś fajnego znajdzie to radochy jest na dwa dni :) Oczywiście możesz się ze mną nie zgodzić, ale dla mnie BN nigdy nie będzie lepszy od singla :)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 21:12, Abi Dalzim napisał:

Hmmm, widocznie DragonLord nie jest osamotniony, bo ja tez przedkładam singiel nad BN (i żeby
nie było niedomówień - mam grę oryginalną). Grałem dość długo na BN, ale moim zdaniem lepiej
można się wczuć w grę grając na singlu. Na BN tylko mefruny i baalruny, pogoń za gosu itemami,


Rozumiem to. Tylko, że D2 to nie Baldur''s Gate czy Fallout, tutaj chodzisz i tylko tłuczesz przeciwników w kółko. BN to urozmaica, na singlu w końcu robisz ciągle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie ;P jak tak czytam wasze posty to jakoś głupio mi się robi bo ja gram dosć długo a hella jeszcze nie przeszedłem i najlepsza runka jaką miałem to "um" i mam słaby sprzęt i wogóle jestem cienki. nie znam się na Diablo dobrze i jak czasem czytam strategie to ogólnie nic nie rozumiem, a czytam zawsze tylko to odnośnie umiejętności bo wiem że i tak nie będe miał tych przedmiotów które autor wymienia to co mam to wy nawet z ziemi nie podnosicie ;] no ale mimo tego że w D2 jestem ogólnie łajzą i cieniasem to i tak ta gra sprawia mi tyle radochy i przyjemności ;D no to tyle chciałem się ogólnie podzielić z wami moimi odczuciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a grasz na singlu czy na batlenecie ? bo jeżeli na batlenecie to tam masz większe mozliwości , możesz np. wymienić się z kimś przedmiotami i wtedy mozesz coś dla siebie znaleźć ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 21:54, Ajantis napisał:

na singlu w końcu robisz ciągle to samo.

Nie chcę się wdawać w dysputy w stylu mkaa ( ajuż na pewno nie w takim tonie). Skwituję to tak: każdy gra tak jak lubi :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 21:54, Ajantis napisał:

Rozumiem to. Tylko, że D2 to nie Baldur''s Gate czy Fallout, tutaj chodzisz i tylko tłuczesz
przeciwników w kółko. BN to urozmaica, na singlu w końcu robisz ciągle to samo.


Pogląd, który starasz się przeforsować jest ogólny dla jakiś 50 % graczy, sądze że chodzi ci o duele, jak jesteś dobry w starciu z innymi graczami, a drugie 50 % (do tej grupy ja się zaliczam ) to gracze cieszący się z doskonalenie się ulepszania swoich postaci znajdowania nowych itemków i nie liczy się czy masz np jakąś postać która świetnie radzi sobie np na balrunach czy też ogólnie w zabijaniu stworków, a na duelach poprostu nie daje rady, tylko o samą świadomość, że zrobiło się super postać, mnie to cieszy niezmiernie.
Jak już mi się taka postać nudzi robię inną, teraz np zrobiłem fire druta, bo wcześniej nie grałem taką postacią, poprostu starach się robić postacie na wszelkie różne możliwe sposoby i mniej ważne jest to czy będą one świetne w zabjaniu stworków czy też innych graczy, liczy się sam fakt że zrobisz takiego chara i radość grania nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 13:37, DragonLord napisał:

do czego służy w tej sorce telekineza?

Jako dojście do Mana Shield :) i (chyba twórca nie miał co z punktami zrobić) jako broń dystansowa na fizyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować