Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Oskarżają no i co? Należy wyśmiać takich gości, bo jakby byli z BN, to by Ci skasowali konto bez zbędnego gadania (oczywiście gdybyś miał dupowane itemy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:58, Predziu napisał:

> OSTRZEGAM PRZED GOŚĆMI KTÓRZY PODAJĄ SIĘ ZA PRZEDSTAWICIELAMI BN!!!!!
OSKARZAJĄ O KOPIOWANIE PRZEDMIOTÓW!!!!!
NIE WIEM CZY TO PRAWDA ALE SĄDZĘ ŻE TO PO PROSTU GŁUPI ŻART...

Jeżeli sie podają za przedstawicieli Blizza w jakiejś z ich gier to zrób ss''a i powiadom o tym prawdziwych ludzi z Blizza. Pisząc prawdziwych miałem na myśli takich o których jesteś pewien ze oni są napewno z Blizza. Pzdr =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do oszustów BN-owych to przypomniała mi się pewna śmieszna sytuacja. Byłem w grze "Polska", tam grali jacyś nowicjusze bo co się okazało. Ustawiłem wrogość ( cholera tyle już nie grałem że zapomniałem jak to się nazywa w języku BN-owskim ) no i zabiłem pewna gościa, zabrałem jego ucho. A on do mnie z pretensjami co Ty zrobiłeś, co to za ucho, to moje oddaj mi, bo jak nie to dam Twoje konto na czarną listę battle.net i skasują Ci konto w ciągu 2 dni, jak chcesz daje Ci ostatnią szansę :P Nieźle się ubawiłem bo kilka razy go ubijałem jak chciał brać swoje ciało, złota nie biorę, chyba że jakimś frajerom, ale jemu bym nie wziął, ba nawet nie miał :D Później jak wyszedłem z gry to koleś mi pisał na F M że "właśnie utracliłeś konto koleś", bo moje konta nie nazywały się imiennie, ksywkowo, tylko była to nazwa zespołu który powstał po rozpadzie Coal Chamber :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobrze że Predziu dał "cynk", ostrzerzeń nigdy nie zawiele :)

Modest-Vermin - w każdym MMORPG są tacy debile. Czy to Tibia czy na Battle.necie ;) Wyśmiać ich i tyle :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ubawu to nieraz zdarzyło mi się żę jakiś nowicjusz grał i na duelach np ja grałem jakąś "niestandardową postacią" ,(np barbem wolfem) to TAKIE oczy robili, ale naprawde takie zdziwienia to tylko miłe ja też kiedyś wielu rzeczy nie widziałem i byłem zaskoczony, ale np tak jak piszesz Modest-Vermin to w takich przypadkach tylko gnębić, bo co innego jak ktoś się uczy dopiero, a co innego jak jakiś nowicjusz myśli że niewiadomo kim jest, kogo on to niezna i co ci może zrobić.
Kiedyś np robiłem takiemu taxi hell, zwiał z kuzni, wyszedł z gry, ale ja poszedłem sobie na nitlathaka, patrze a on wchodzi, myślał że wyszedłam a on miał droge wolną do hf, postanowiłem się troche zemścić, wypowiedziałem wrogość i czekałem przed hf, ale ubaw był, całą kase mu zabrałem, ale się wnerwił, wyszedł, ale co widze po 2 min znów wchodzi :DDD i znów go zabiłem, lubie wszystko ale uczciwość na pierwszym miejscu i tylko karać takich ludzi.
Pozdro dla reszty uczciwych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 13:57, Abi Dalzim napisał:

> Czy jesli powkładam w laskę klejnoty/kamienie, to obrazenia zadawane przez czarkę wzrosną?

Nie, bo musiałabyś walić tą laską potwory po łbach ręcznie, a nie czarami. Gdybyś włożyła któryś
z Widoków Tęczy to co innego - wtedy wzrastają obrażenia od czarów.



Dzięks - teraz rozumiem skąd brak odwzorowania w statsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie znalazlem zagatkowy topór eth jest dobry na infy ale niemam sox-ów i tu moje pytanko za quest to 5 mi wyjdzie chyba jak zrobie, co dalej sprubowac z kostka ten przepis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:07, slfi napisał:

Mam pytanie znalazlem zagatkowy topór eth jest dobry na infy ale niemam sox-ów i tu moje pytanko
za quest to 5 mi wyjdzie chyba jak zrobie, co dalej sprubowac z kostka ten przepis??


Larzuk robi zawsze tylko jedno miejsce na klejnot. A w kostce to loteria od 1 do 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i znowu na batlenecie coś szwankuje , juz od kilku dni jest problem aby pograć dłuzej niż 15 minut bo tak często wywala , u mojego kumpla z innej miejscowości to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 15:57, mroczny mrok napisał:

> W najnowszym CDA pisze o tym ze Billzard planuje wskrzesic Diabełka i zrobic III czesc!Ale

> czy to jest prawda??
> A co w o tym myslicie??

Może i to prawda, ale gdybygra miała by się ukazać, minęłoby kilka ładnych lat:D

No ale nadzieje jest, ze iablo powruci w wielkim stylu.Kto by tego nie chcial??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 16:01, K3ine napisał:


Łooooo alez ty szybki... już dawno o tym pisano na różnych stronach związanych z Diablo jak
i z Blizzardem. Najprawdopodobniej z tego co pamiętam to D3 jest już w trakcie produkcji. I
będziemy walczyć zarówno w niebie jak i w piekle.... niby ma być wykorzystany jakiś nowy silnik
graficzny i ogólnie ma być wszystko nowe i piękne. W Blizza nie można wątpić, wypuścił na rynek
zaledwie kilka gier. ALE JAKICH! Seria Diablo, StarCraft, WarCraft, WOW. Każdy ci powie że
te gry należą do jednych z najbardziej udanych i grywalnych gier jakie dotąd wyszły. Jestem
pełen nadzieji że D3 wyjdzie jeszcze przed 2010 xDDDDDDD

Wiem ze bylo pelno poglosek wczesniej ale po jakims czasie okazalo sie ze billzard nie ma narazie zamiaru robic diablo.A co do tych gier to sie z toba zgodze , wypuszczaja gry bardzo zadko ale sie do nich przykladaja,ale teraz watpie zeby cos oprucz diablo(o ile chca je wogole zrobic)wyjdzie w ciagu 5 lat.Teraz sie glownie zajmuja WoW bo na tym zarabiaja miliony to po co zajac sie czyms co i tak przyniesie mniejszy zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 23:53, Alien1981 napisał:

> Mam pytanie znalazlem zagatkowy topór eth jest dobry na infy ale niemam sox-ów i tu moje
pytanko
> za quest to 5 mi wyjdzie chyba jak zrobie, co dalej sprubowac z kostka ten przepis??

Larzuk robi zawsze tylko jedno miejsce na klejnot. A w kostce to loteria od 1 do 5.

gdzieś czytałem w jakich przedmiotach robi więcej otworów niz jeden , ale nie mogę teraz tego znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 23:53, Alien1981 napisał:

Larzuk robi zawsze tylko jedno miejsce na klejnot. A w kostce to loteria od 1 do 5.

Larzuk zawsze robi maksymalną liczbę w przedmiocie zwykłym/eth zależnie od jego Ilvl (czyli miejsca, w którym go znalazłeś) oraz maksymalnej "pojemności" typu broni/zbroi. To w zielonych/złotych/żółtych robi zawsze 1 dziurę (i do 2 dziur w niebieskich).
Mieszanie w kostce daje losowo od 1 do 6 dziur (ale przy maksymalnym limicie zależnym od Ilvl i maksymalnej "pojemności" przedmiotu).
Ta broń ma (chyba) maskimum dziur = 5. To oznacza, że jeżeli tylko ma odpowiedni Ilvl, to Larzuk wstawi tam 5 soxów, a przy próbie z kostką będzie to 2/6 szans na 5 sox i 1/6 na 1, 2, 3, 4 miejsca.

http://www.battle.net/forums/thread.aspx?fn=d2-gameplay&t=186629&p=1&#post186629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 12:36, boduczek napisał:

Wiem ze bylo pelno poglosek wczesniej ale po jakims czasie okazalo sie ze billzard nie ma narazie
zamiaru robic diablo.A co do tych gier to sie z toba zgodze , wypuszczaja gry bardzo zadko
ale sie do nich przykladaja,ale teraz watpie zeby cos oprucz diablo(o ile chca je wogole zrobic)wyjdzie
w ciagu 5 lat.Teraz sie glownie zajmuja WoW bo na tym zarabiaja miliony to po co zajac sie
czyms co i tak przyniesie mniejszy zysk.

No i tu sie mylisz. Oni zatrudniają kilku- kilkunastu dobrych programistów, grafików i innych ludzi i im mówią że mają zrobić D3 i oni siadają i robią projekty jak któryś projekt przypadnie Blizzowi do gusty to go rozwijają i ogólnie nad nim pracują. To nie jest tak że Blizz to grupa ludzi którzy pracują nad jednym projektem. Blizz dzieli sie na poszczególne "elementy" i każdy z tych elementów zajmuje sie czym innym. Chłopaki z Blizza mają łeb do interesów i myślą na dłuższą mete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 15:23, K3ine napisał:

No i tu sie mylisz. Oni zatrudniają kilku- kilkunastu dobrych programistów, grafików i innych
ludzi i im mówią że mają zrobić D3 i oni siadają i robią projekty jak któryś projekt przypadnie
Blizzowi do gusty to go rozwijają i ogólnie nad nim pracują. To nie jest tak że Blizz to grupa
ludzi którzy pracują nad jednym projektem. Blizz dzieli sie na poszczególne "elementy" i każdy
z tych elementów zajmuje sie czym innym. Chłopaki z Blizza mają łeb do interesów i myślą na
dłuższą mete ;)

Mówisz tak jak bys mial jakies powiazania z Billardem;)Moze jestes ty jednym z programistów:D A z kad o tym wiesz ze robia tak a nie inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:38, boduczek napisał:

Mówisz tak jak bys mial jakies powiazania z Billardem;)Moze jestes ty jednym z programistów:D
A z kad o tym wiesz ze robia tak a nie inaczej??

No wiesz obowiązuje mnie tajemnica zawodowa ;) hehe uwierz mi naprawde chciałbym pracować w Bllizardzie xDDD no ale jeszcze sie ucze(liceum jak narazie xDD) więc jeszcze "troche" mi brakuje żeby dostać sie do Blliza.
A skąd wiem takie rzeczy? Czyta sie To & Owo ;) Zna sie również podstawy działania większych firm ;) Choć nieucze sie w tym zakresie ale czytam, czytam i jeszcze raz czytam xDDDDDDD Np. BattleNet.pl piszą różne ciekawe rzeczy o Bllizie i jego produktach no i o przyszłych produktach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:50, K3ine napisał:

czytam i jeszcze raz czytam xDDDDDDD Np. BattleNet.pl piszą różne ciekawe rzeczy o Bllizie i jego produktach no i > o przyszłych produktach

To może wyczytałeś jakieś pogłoski o terminie nowego patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi, pogłosek to jest masę , zawsze znajdzie się jakiś pretekst napisac o czymś, czasem widzę takie rzeczy że chce mi się śmiać i aż dziw bierze że o takich "pierdołach" piszą na pierwszy rzut oka "dobre" serwisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować