Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 13:24, Abi Dalzim napisał:

Jak grasz na open, to powinieneś dostać za free. Tam jest tylu cziterów, że mogą Ci to zrobić
w dwie minuty.


Widzisz ja nie chce dostać tego od chiterów czy innego tego typu źródła. Chce dostać to uczciwie lub też odkupic uczciwie , nie uznaje cheatów a tym bardziej chiterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:06, Modest-Vermin napisał:

Z tym skupieniem to nie do końca. Bo Blizzard to ludzie / specjaliści wszelkiej maści, to nie
jest tak że o wyszedł WOW to nagle każdy pracownik rzuca się do roboty nad tą grą a reszta
czeka w kolejce. Tam są osoby od Wacrafta, Diablo itp i zawsze były.

No, panowie z Blizzard North już chyba ze 2 lata w Blizzardzie nie są (D1 i D2 robiło Blizzard North).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:11, oOreVenOo napisał:

Widzisz ja nie chce dostać tego od chiterów czy innego tego typu źródła. Chce dostać to uczciwie
lub też odkupic uczciwie , nie uznaje cheatów a tym bardziej chiterów.

To czemu wybrałeś Open a nie Closed? W Open 90% itemów będzie stworzona przez czity (i nie można ich rozróżnić). Do tego nie można tam nic zebrać cennego, bo i tak każdy może sobie zrobić co chce. Handel istnieje praktycznie tylko na closed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:16, Ajantis napisał:

> czeka w kolejce. Tam są osoby od Wacrafta, Diablo itp i zawsze były.
No, panowie z Blizzard North już chyba ze 2 lata w Blizzardzie nie są (D1 i D2 robiło Blizzard
North).


No jasne że studio Northów zamknięto, zamknięto ale ludzie przeszli do głównej siedziby Blizzarda, wszystko teraz jest w jednym miejscu. Po tym odeszło kilku mniej lub bardziej znaczących ludzi jednak te studio zostało już kompletnie wchłonięte przez Vivendi UG do którego Blizzard należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:21, DragonLord napisał:

To czemu wybrałeś Open a nie Closed? W Open 90% itemów będzie stworzona przez czity (i nie
można ich rozróżnić). Do tego nie można tam nic zebrać cennego, bo i tak każdy może sobie zrobić
co chce. Handel istnieje praktycznie tylko na closed.


Narazie gram na Open , później przezuce sie na Closed. Mam 60lvl , wchodze do piekła. Jak dobije tak do 80 , złoże cały set Tal Rasha (już mam dwie części) , wtedy przeżuce się na Closed :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:21, oOreVenOo napisał:

Narazie gram na Open , później przezuce sie na Closed. Mam 60lvl , wchodze do piekła. Jak dobije
tak do 80 , złoże cały set Tal Rasha (już mam dwie części) , wtedy przeżuce się na Closed :-)

Mam nadzieję, że wiesz, że cała robota pójdzie na marne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy jest patch cofający D2 do wersji 1.10, bo chciałbym wypróbować strategie na postacie w Hero Editorze, ale tam trzeba patcha 1.10 żeby rzeczy przerzucić, a gdy ściągam i instaluję patcha 1.10 to nic się nie dzieje, wersja 1.11 zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz całkowicie wywalić D2 z dysku i zainstalować od nowa. Dopiero wtedy wrzucić patcha 1.10. Z tym, że postaci z 1.11 nie będą działać. Gdzieś słyszałem o programie, który zamienia patche bez reinstalki, ale nigdy go nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 19:30, Abi Dalzim napisał:

Bo musisz całkowicie wywalić D2 z dysku i zainstalować od nowa. Dopiero wtedy wrzucić patcha
1.10. Z tym, że postaci z 1.11 nie będą działać. Gdzieś słyszałem o programie, który zamienia
patche bez reinstalki, ale nigdy go nie widziałem.


Tego się właśnie bałem. No ale trudno, najwyżej zainstaluję D2 na kompie ojca tylko na potrzeby singla i testowania strategii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:40, Modest-Vermin napisał:

No jasne że studio Northów zamknięto, zamknięto ale ludzie przeszli do głównej siedziby Blizzarda,
wszystko teraz jest w jednym miejscu. Po tym odeszło kilku mniej lub bardziej znaczących ludzi
jednak te studio zostało już kompletnie wchłonięte przez Vivendi UG do którego Blizzard należy.

Panowie z Blizzard North przeszli do Flagship Studios i pracują nad Hellgate London.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:20, Ajantis napisał:

Panowie z Blizzard North przeszli do Flagship Studios i pracują nad Hellgate London.


Owszem ale raptem 12-14 ich przeszło z Blizzard North do Flagship, także garstka w porównaniu z tym ile mieli osób w tym studiu, większość została w Blizzardzie, odeszli Ci którzy byli "kimś", mieli własne koncepcje, niezależne od "urzędasów" z VUG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:33, Modest-Vermin napisał:

Owszem ale raptem 12-14 ich przeszło z Blizzard North do Flagship, także garstka w porównaniu
z tym ile mieli osób w tym studiu, większość została w Blizzardzie, odeszli Ci którzy byli
"kimś", mieli własne koncepcje, niezależne od "urzędasów" z VUG.

No w sumie możliwe, ale zauważ, że to oni mieli największy wpływ na kształtowanie się gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:54, Ajantis napisał:

odeszli Ci którzy
byli
> "kimś", mieli własne koncepcje, niezależne od "urzędasów" z VUG.
No w sumie możliwe, ale zauważ, że to oni mieli największy wpływ na kształtowanie się gry.


No moja wypowiedź uwzględnia to :)) Ale brnijmy już w to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:21, oOreVenOo napisał:

Narazie gram na Open , później przezuce sie na Closed. Mam 60lvl , wchodze do piekła. Jak dobije
tak do 80 , złoże cały set Tal Rasha (już mam dwie części) , wtedy przeżuce się na Closed :-)


wcześniej:

>Widzisz ja nie chce dostać tego od chiterów czy innego tego typu źródła. Chce dostać to uczciwie lub też >odkupic uczciwie , nie uznaje cheatów a tym bardziej chiterów

He he no jeszcze takiego czegoś to nie słyszałem:)

Powiedz mi co to znaczy uczciwie? Na open postać jest przechowywana na kompie gracza- nie masz pewości skąd ktoś to ma od kogo będzisz chciał to kupić- lol wogóle o czym my rozmawiamy nie ma handlu na open:)
Może innaczej - swego czasu kazdy item złapany na singlu zapisywałem edytorem (tylko oryginalne z gry nie modowane) po pewnym czasie zrobilem postac mf no i praktycznie na singlu znalazłem wszystko co można znaleść (charmy, skile z max life też) było mi to potrzebne do próbowania setupu - fakt czitowałem robiąc niedostępne na singlu np anhilusy- ale znalazłem wszystko oprócz tych ostatnich legalnie na singlu:)
To jakbym Ci dał set Tala (a skopiowanego go miałem kilkadziesiąt razy) to byłby to czitowany Tal czy nie?:)))

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:20, Modest-Vermin napisał:

No moja wypowiedź uwzględnia to :)) Ale brnijmy już w to...

No tak, ale rozumiesz chyba, że po pierwsze w takim wypadku pod znakiem zapytania stoi w ogóle kontynuacja serii Diablo, a po drugie jeśli już będzie (ja myślę, że będzie) D3, to jak ono będzie wyglądało skoro ludzie, którzy robili klimat tej gry robią teraz jakąś strzelankę w Londynie (zresztą nieważne, ważne żeby zrobili wypasiony tryb PvP żeby można było wypasiony turnieje na D3 robić i reszta nieważna ;P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:58, Ajantis napisał:

No tak, ale rozumiesz chyba, że po pierwsze w takim wypadku pod znakiem zapytania stoi w ogóle
kontynuacja serii Diablo


Zgadza się i wiesz... w ogóle nie potrafię sobie wyobrazić czy są zdolni do 1) zrobienia świetnej kontynuacji ( co się składa na to, to chyba nie muszę pisać ), 2) zaniechania tak świetnej serii bo szczerze mówiąc zanim nie było WOWa to Warcraft był w cieniu Diablo 2, to co dopiero mogłoby wyjść z Diablo w MMO.
Straciłem kompletnie orientacje na tym polu, już chyba nic mnie nie zdziwi cokolwiek by się stało, wszak wolę być pozytywnie zaskoczony -))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiłeś komputer około 7 lat temu, to się nie bój, bo i tak Ci Diablo odpali :) Do działania jest praktycznie wymagany tylko włączony i działający komp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować