Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Powiedzcie mi, jak u was z taxi jest. Bo mnie jak ktoś prosi o taxi to mnie krew zalewa. Spytacie się, czego? Ponieważ nie jestem zbyt szybki, a gram czarką. Spytacie się, czemu nie korzystam z tele? A ponieważ dlatego, iż szybko mi się kończy mana. Nie daję w ogóle w manę, ponieważ wzoruję się na strategii z Dalekiej Oazy, a tam mówią, że w manę w ogóle nie trzeba dawać, a że jestem we... hmmm... wczesnym stadium rozwoju, więc nie mam jeszcze rzeczy odpowiadających za manę. A jak jest z tym u was? Czy wy też denerwujecie się, gdy któryś z kumpli prosi was o taxi? Bo mnie kompromituje moja szybkość (a właściwie: powolność).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 15:42, barsum napisał:

Opłaca mi siew kupić Diablo 2 złota edycja(w 1 nie grałem przyznaje sie)


Ja mam i wierz mi: opłaca się. Teraz ta znakomita, choć stara gra, kosztuje jedyne 60 zł, wraz z dodatkiem, a na Battle.Net wciąż gra mnóstwo ludzi. Gra daje ogromną radochę nawet po swoich 6 latach od premiery (tak tak, panowie, już 6 lat minęło...). Wciąż można stworzyć postać doskonałą, więc zapraszam. Kupuj i nawet nie próbuj grać na singlu, od razu rób konto na BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 15:42, barsum napisał:

Opłaca mi siew kupić Diablo 2 złota edycja(w 1 nie grałem przyznaje sie)


Ja jeszcze dodam, że dobrym źródłem dla początkujących i tych wyżej plasujących się jest gramowa Karczma.
http://diablo2.gram.pl - zawsze coś się znajdzie ciekawego, jeśli będą jakieś pytania, problemy to wal tutaj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://diabloii.pl/ - również dobry portal dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Nie że niby propaguję konkurencję, po prostu części rzeczy jeszcze nie ma na Karczmie, a są tutaj, i odwrotnie. Ale co ja tam będę linki podrzucał, jak każdy w Googlach znaleźć.

W każdym razie: jaka była wasza najlepsza postać? Czy może jaka jest? Ja miałem kiedyś barba na okrzyki i trąbę powietrzną, bodaj 80 lvl (możecie mówić, że żaden wyczyn, ale dla mnie to było coś). Rzucałem okrzyki i szedłem do boju z trąbą powietrzną... taaaak, to było coś: kierowanie czołgiem na nogach, dla którego żadna grupa potworów nie stanowiła zagrożenia i jednocześnie wspierająca kompanów okrzykami. Teraz gram czarką, 42 lvl, blizzsorc - mf. Moim zdaniem najlepsza. W późniejszym czasie planuję zrobić hammerdina (oczywiście jak zdążę przed restartem laddera :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś w Diablo grałem, ale mnie nie przyciągneło i szybko skończyłem ;D Jak dla mnie za nudne. Ale dzięki tej grze dowiedziałem się, że nie lubię RPG ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:14, ko?nik napisał:

Ja kiedyś w Diablo grałem, ale mnie nie przyciągneło i szybko skończyłem ;D Jak dla mnie za
nudne. Ale dzięki tej grze dowiedziałem się, że nie lubię RPG ;D
Herezje!!! :D

Ja gram w diablo już chyba z 2 lata i mi się nie nudzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:14, ko?nik napisał:

Ja kiedyś w Diablo grałem, ale mnie nie przyciągneło i szybko skończyłem ;D Jak dla mnie za
nudne. Ale dzięki tej grze dowiedziałem się, że nie lubię RPG ;D


Ale jakąś naukę wyciągnąłeś :). Morał: Diablo uczy :D. W każdym razie każdy ma inne gusta, mi na przykład podoba się Diablo, odstresowuje, lubię w nie grać. Lubię również inne, "pełnoprawne" RPG (Diablo to raczej action - RPG, bardziej action niż RPG), jednak ostatnio stwierdziłem, że muszę od nich odpocząć i zacząłem grać na przemian w RS3: Raven Shield, Diablo i Vice City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:16, Predziu napisał:

> Herezje!!! :D
Ja gram w diablo już chyba z 2 lata i mi się nie nudzi!!


No bo ty lubisz aRPG, a ja nie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:19, Predziu napisał:

Hej jakiś noobek mi sprzedał LOW anioła stróża za ista!!! :D


Eeee... wybacz, ale nie orientuję się w tej chwili w rynku Diablo II, jak grałem dawno temu to Ist stał całkiem wysoko, możesz mi wyjaśnić, jak jest teraz? Przyda mi się, muszę zacząć kompletować rzeczy dla czarki, więc ceny się przydadzą :D. Aaa, i co to jest Anioł Stróż i czy Ist za niego to mało czy dużo (domyślam się, że dużo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy , często stawia serwer w Dialbo II na open battle.net. Ale nigdy ludzie nie mogą się połączyć z jego serwerm. Wie ktoś jaki moze być problem i jak go rozwiązać. Prosze o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:19, Predziu napisał:

> Hej jakiś noobek mi sprzedał LOW anioła stróża za ista!!! :D

Przepłaciłeś i się cieszysz? Chyba, że źle zrozumiałem i to Ty sprzedałeś tego Anioła za Ista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 23:21, Modest-Vermin napisał:

Zgadza się i wiesz... w ogóle nie potrafię sobie wyobrazić czy są zdolni do 1) zrobienia świetnej
kontynuacji ( co się składa na to, to chyba nie muszę pisać ), 2) zaniechania tak świetnej
serii bo szczerze mówiąc zanim nie było WOWa to Warcraft był w cieniu Diablo 2, to co dopiero
mogłoby wyjść z Diablo w MMO.
Straciłem kompletnie orientacje na tym polu, już chyba nic mnie nie zdziwi cokolwiek by się
stało, wszak wolę być pozytywnie zaskoczony -))

Przed WoWem najlepiej sprzedającą się grą Blizza był StarCraft chyba. Jakby D3 było mmo, to bym z gry zrezytnował. MMO to krok w kierunku nabijającej kasę gry, która de facto nie ma żadnych szans na bycie jakkolwiek progamingową (wiesz, że ja będąc związanym z ligą cenię progaming w Diablo bardzo wysoko). Dlatego nikt nie będzie nigdy robił poważniejszych turniejów w WoWa, jakby D3 było właśnie nie takie, tylko bardziej progamingowe, to by było bardzo fajnie :) . Ale mmo imho odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:06, oOreVenOo napisał:

Mój znajomy , często stawia serwer w Dialbo II na open battle.net. Ale nigdy ludzie nie mogą
się połączyć z jego serwerm. Wie ktoś jaki moze być problem i jak go rozwiązać. Prosze o szybką
odpowiedź. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam


Może ktoś odpowiedzieć na moje pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować