Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2006 o 18:56, oOreVenOo napisał:

> Mój znajomy , często stawia serwer w Dialbo II na open battle.net. Ale nigdy ludzie nie
mogą
> się połączyć z jego serwerm. Wie ktoś jaki moze być problem i jak go rozwiązać. Prosze
o szybką
> odpowiedź. Z góry dziękuje.
>
> Pozdrawiam

Może ktoś odpowiedzieć na moje pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 19:02, Abi Dalzim napisał:

Może ma postać na Classicu, a reszta z Was na LoD?


Ma LoD.

@Imperator , z tego co wiem liczby graczy nie da sie ustawic na open przynajmniej ja nie moge.

Ja normalnie stawiam serwa i ludzie wchodza , moglibysmy grac na moim serwie ale on nie moze robic zadan u mnie nie wiadomo czemu. Poziom trudnosci oczywiscie ustawiam pod niego , bo ja juz jestem w piekle , on normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 20:13, oOreVenOo napisał:

Ja normalnie stawiam serwa i ludzie wchodza , moglibysmy grac na moim serwie ale on nie moze
robic zadan u mnie nie wiadomo czemu. Poziom trudnosci oczywiscie ustawiam pod niego , bo ja
juz jestem w piekle , on normalny.

U kogo macie założony Ty i kumpel internet (np. sieć osiedlowa, neostrada, dialog itp. i czy macie publiczne numery IP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:24, jadam napisał:

U kogo macie założony Ty i kumpel internet (np. sieć osiedlowa, neostrada, dialog itp. i czy
macie publiczne numery IP)


Ja mam normalną neo 512 , natomiast on ma równiez neo 512 ale jeszcze ma do tego LiveBoxa więc może to jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź. Jeszcze mam pytanie , gdy ja stawiam serwa wszyscy normalnie mogą się połączyć itp , jednak np mój znajomy nie może robić questów. Pisze że może je zrobić w innej grze. Oczywiście ustawiam poziom serwera pod niego , nie wiem w czym problem wogóle.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 18:06, oOreVenOo napisał:

gdy ja stawiam serwa wszyscy normalnie mogą
się połączyć itp , jednak np mój znajomy nie może robić questów. Pisze że może je zrobić w
innej grze. Oczywiście ustawiam poziom serwera pod niego , nie wiem w czym problem wogóle.


No to co za problem żeby Twój kolega zakładał "serwy". Najwidoczniej te questy które on chciał zrobić Ty już masz zrobione, a jako twórca "serwa" czyli rozrgrywki nie da się wykonać danego zadania jeśli założyciel ma dane questy zaliczone. Najlepiej jak jeśli coś będzie chciał zrobić niech sam założy "serw" i to do niego niech wszyscy wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Karczmie, niedługo nowe działy się pojawią, dostałem wiatr w żagle, dla zainteresowanych powiem że będą związane z pvp /tvt i pcl''em czyli ogólnie tym co się dzieje na scenie w Polsce. No i również do KD dołączył Ajantis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 21:43, Modest-Vermin napisał:

No to co za problem żeby Twój kolega zakładał "serwy".


W tym problem że do jego serwa nikt nie moze się połączyc i nie znamy przyczyny tego do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, grał może ktoś w Diablo II + LOD na monitorze LCD 17" ?? jak to wygląda? Jeżeli to możliwe to proszę o wstawienie screena

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 13:27, Pingus napisał:

Mam pytanie, grał może ktoś w Diablo II + LOD na monitorze LCD 17" ?? jak to wygląda? Jeżeli
to możliwe to proszę o wstawienie screena

Pozdrawiam

wyglada jak na zwykłym , a według mnie troszkę gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 13:51, tosz napisał:

wyglada jak na zwykłym , a według mnie troszkę gorzej


To tak samo czy trochę gorzej? Na monitorach LCD obraz wygląda gorzej jeżeli nie jest wyświetlany w natywnej rozdzielczości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:08, Pingus napisał:

> wyglada jak na zwykłym , a według mnie troszkę gorzej
To tak samo czy trochę gorzej? Na monitorach LCD obraz wygląda gorzej jeżeli nie jest wyświetlany
w natywnej rozdzielczości


Wygląda lepiej i nie ma porównywać co. Na moim Philipsie 17'' i tej najwyższej rozdzielczości wygląda o wiele lepiej. Przynajmniej jak gra się dłużej na CRT to się można było zmęczyć, na LCD tak nie jest, przynajmniej mnie oczy nie bolą czy głowa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:16, Modest-Vermin napisał:

Wygląda lepiej i nie ma porównywać co. Na moim Philipsie 17'' i tej najwyższej rozdzielczości
wygląda o wiele lepiej. Przynajmniej jak gra się dłużej na CRT to się można było zmęczyć, na
LCD tak nie jest, przynajmniej mnie oczy nie bolą czy głowa ;p


Czyli z tego co zrozumiałem to gra na 17" LCD wygląda lepiej niż na 17" CRT mimo, że rozdzielczość ustawiona w grze jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2006 o 14:16, Modest-Vermin napisał:

Wygląda lepiej i nie ma porównywać co. Na moim Philipsie 17'' i tej najwyższej rozdzielczości
wygląda o wiele lepiej. Przynajmniej jak gra się dłużej na CRT to się można było zmęczyć, na
LCD tak nie jest, przynajmniej mnie oczy nie bolą czy głowa ;p

i tu się nie zgodzę z tobą , jeżeli chodzi o zmęczenie
w pracy mam 17 LCD po 8 godzinach pracy mam wrazenie że mam piach w oczach
a po 8 godzinach grania w domu na zwykłym monitorze nie odczuwam żadnego zmęczenia oczu ani bólu głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze powiedziane Abi :) Ja pamiętam że jak jeszcze grałem na starym CRT w Diablo po kilkanaście godzin to po kilku dniach mnie głowa nawet bolała. Teraz to już tak nie gram ale zdarzyło się grać w COD2 w wakacje długo i było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować