Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

UAAA! Akuratnie dzisiaj! Diablo mi się pojawił :D
Siedzę sobie w grze szukając kluczy, coś widzę że masę ludzi sprzedaje kamienie jordana, a tu nagle... tekst "Pan terroru kroczy po ziemi"!!! wiedziałem że taka okazja spełnia się klientom raz na rok więc skorzystałem nie patrząc że postać jest słaba. W końcu zabijam go, a na ziemi leći mały talizman. Trzęsie się ręka modląc się aby coś było dobrego, ale niestety... wyjatkowy annihilus low :D

STATY : 12
RESTY : 12 %
XP : 7 %

Czyli można stwierdzić, że to nieudany połów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:11, JayC napisał:

To będą zmiany wprowadzone w najnowszym patchu?


Czytałeś początek?
Please keep in mind that there is no guarantee that a future patch will be released and also if one is released, none of these issues are guaranteed to be addressed.
Oznacza to, że są to rzeczy proponowane przez graczy. Blizzard nie gwarantuje pojawienia się kolejnego patcha jak i jego zawartości. Patch może się pojawić z tymi poprawkami, z ich częścią lub nawet żadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:36, Daimon_Frey napisał:

Czytałeś początek?
Please keep in mind that there is no guarantee that a future patch will be released and
also if one is released, none of these issues are guaranteed to be addressed.

Oznacza to, że są to rzeczy proponowane przez graczy. Blizzard nie gwarantuje pojawienia się
kolejnego patcha jak i jego zawartości. Patch może się pojawić z tymi poprawkami, z ich częścią
lub nawet żadną.


Muszę się przyznać, że nie czytałem i zapędziłem się do samych zmian :D. Ale i tak życzę im, aby udało im się wprowadzić te zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2006 o 12:36, RaiL Driver napisał:

Czyli można stwierdzić, że to nieudany połów :D

czegoś nie rozumiem - ty jestes niezadowolony ze znalezionego annihilusa ? klon diablo wyrzuca tylko annihilusa
wielu by go chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:48, Abi Dalzim napisał:

emu chodziło o to, że ten anni jest bardzo słaby i nawet ciężko go będzie sprzedać :)


Ze sprzedarzy to ja rezygnuję. :) Wolałbym po prostu mieć coś dobrego na własność bo mój ekwipunek to same rzeczy o jakości LOW. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:58, RaiL Driver napisał:

> emu chodziło o to, że ten anni jest bardzo słaby i nawet ciężko go będzie sprzedać :)

>

Ze sprzedarzy to ja rezygnuję. :) Wolałbym po prostu mieć coś dobrego na własność bo mój ekwipunek
to same rzeczy o jakości LOW. :)


Gdybys jednak zdecydowal sie na sprzedaz to ja go bardzo chetnie odkupie od Ciebie :)
(mam nadzieje ze jestem pierwszy w kolejce :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy można zamieszczać takie posty w tym temacie, ale nie szkodzi się ogłosić:

Mam sporo rzeczy do sprzedania na D2:
- Tytany, [N] Lem
- Grzywa Jalala, [N] Lem
- Odwaga Arkaine, [N] Pul
- Necro Torch, [N] Pul
- 1x3 Keyset, [N] Pul
- sporo dobrych talizmanów, [N] Lem - Pul
- Kruczy Lód, [N] Pul
- elite amu, [N] Pul

...i chyba coś jeszcze, ale nie chce mi się włączać D2 tylko po to, żeby sprawdzić :D Jeśli ktoś coś z tego chce, to moje konto na D2 zwie się VanHellraider, postać to Blaisa, czarodziejka. Pisać, że z forum gram.pl :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 13:23, Alien1981 napisał:

Gdybys jednak zdecydowal sie na sprzedaz to ja go bardzo chetnie odkupie od Ciebie :)
(mam nadzieje ze jestem pierwszy w kolejce :P)


Arghgh! Znowu się zaczyna. :] Tylko walą do mnie szepty z ogłoszeniami że chcą kupić coś co na sprzedasz NIE jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 13:58, RaiL Driver napisał:

Arghgh! Znowu się zaczyna. :] Tylko walą do mnie szepty z ogłoszeniami że chcą kupić coś co
na sprzedasz NIE jest. :)


Niepotrzebnie więc pisałeś. Nie chcesz sprzedawać - powiedz to jasno, i w grze tym, którzy szepcą, i tu, na forum (już powiedziałeś, więc raczej się nie powtarzaj).

Jeśli chodzi o moją ofertę: dodajcie sobie mnie do przyjaciół, już nawet nie chodzi o handel, ale może kiedyś będę potrzebował taxi albo jakichś BRów (zawsze z kumplami raźniej) :D. A jeśli chodzi o handel - piszcie i na forum, i w grze (w grze starajcie się pisać wtedy, gdy jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ... co myślicie o wprowadzeniu (w tym ewentualnym patchu) cooldown na teleport ? Toć to osłabi czarkę jak nic IMO. Juz pozegnamy się z szybkimi runami, farmowaniem Mefista, itd. A poza tym widzę wśród tych zmian pewne utopie rodem z WoWa, jak Mail boxy np.
Ja osobiście nie wierzę w kolejneg patcha do D2 ... chyba, ze za klika lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:47, Dann napisał:

Kurcze ... co myślicie o wprowadzeniu (w tym ewentualnym patchu) cooldown na teleport ?

Niezbyt mi się ten pomysł podoba, bo jaka postacią biegałoby się po itemki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ślepo wierzę że nowy patch będzie i przynajmniej większość uwzględnionych sugestii i poprawek będzie wdrożonych. Teoretycznie sezon obecny powinien się zakończyć kilka miesięcy temu, jak będzie się to ciągle przeciągało, to będą coraz większe szanse że ujrzymy go w takiej formie jaką przedstawili a to byłby zupełny zwrot o 180 stopni w świecie Diabełka, wiele ludzi by pewnie wróciło do D2, w tym ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem (moze ktoś go też miał):
Mam oryginalne diablo 2 + LOD i nie moge zalogowac sie na europejskich serwerach tylko na U.S. East lub U.S.West o co w tym chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Wielki problem. Właśnie zainstalowałem Diablo II i chcę pograć w sieci. Otóż gra w ogóle nie chce mi się uruchomić!!!! Gdy włączam grę pojawia się tylko czarny obraz i nic nie chce ruszyć!!!! Gdy naciskam ALT + CTRL + DELETE, kończę zadanie i wyskakuje mi okienko po angielsku, że nie może połączyć się z serwerem czy coś takiego. Proszę pomóżcie (mam oryginała)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować