Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 15:50, Modest-Vermin napisał:

Ja tam ślepo wierzę że nowy patch będzie i przynajmniej większość uwzględnionych sugestii i
poprawek będzie wdrożonych. Teoretycznie sezon obecny powinien się zakończyć kilka miesięcy
temu, jak będzie się to ciągle przeciągało, to będą coraz większe szanse że ujrzymy go w takiej
formie jaką przedstawili a to byłby zupełny zwrot o 180 stopni w świecie Diabełka, wiele ludzi
by pewnie wróciło do D2, w tym ja :)


Mi zmiany zaproponowane do patcha się podobają. Zwłaszcza podział gier na handlowe, gry dla doświadczenia i podział trudności, wyszukiwanie gier na podstawie słów kluczowych (pomocne jak chce się coś kupić albo poexpić na BRach), system "giełdy" (mailbox na oferty sprzedaży, wymiany, ogólnie handlu) itd. Ogólnie sporo jest zmian, które by mi podeszły i które na pewno usprawniłyby grę w D2. No, może poza cooldownem dla sorc. Tele jest przydatne, dzięki niemu można chodzić szybko na itemy albo chociaż na BRy. A tu: cooldown, szybciej się nie da. No trudno, ale ogólnie patch, gdyby wyszedł, dostałby ode mnie duuuuuży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 17:06, Abi Dalzim napisał:

> Gra w ogóle nie chce mi się uruchmić!!!
To napisz coś więcej: jakiego masz kompa, konfigurację, jaki system operacyjny, ilość RAM-u
itp. Bo jasnowidzami nie jesteśmy :)
A korzystałeś z pomocy technicznej CDP? http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=162


Mój komputer:
-AMD Athlon 64 3200+ 2 GHZ
-1 GB RAM
-Radeon X200 (64 MB - zintegrowana).
Aha - jak znowu zainstalowałem grę to pokazał mi się komunikat z DirectDraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, czy masz sciagnietego patcha? jak nie to zassaj najnowszego. to jeżeli gra wogóle sie nie uruchamia.
jeżeli masz problem tylko przy probie nawiązanai połaczenia z serwerem to zobacz jak twój firewall działa, czasem źle ustawiony może oczywiście blokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O i nie wiem czy zauważyliście tą rzecz: Have the ability to view the entire map.
Sporo ułatwienie życia cheaterom, nie będzie już banów za maphacka ;] A przyda się każdemu, zwłaszcza jak to na początku bywało sezonu, bardzo ciężkawo na piekle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmieć śmiesznie, ale masz za mocnego kompa :)
Ale do rzeczy. Zainstaluj Diablo + LoD, uprzednio odinstalowywując i czyszcząc ręcznie resztki. Potem zainstaluj (najlepiej na innej partycji) od nowa. Jeżeli problem się powtórzy, to zostaje Ci pomoc techniczna CDP (formularz podany wyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poraz kolejny spatkała mnie na BN miła niespodzianka a mianowicie pojawił mi się DC, to już trzeci Annihilus w moim dorobku (dzis wypadł 14-11-8). Low ale zawsze cos :) będzie dla mojego Charge pala.
Jestem dziś drugim forumowiczem który może się pochwalic taką zdobyczą.

P.S. Ta gra chyba mi się nigdy nie znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 19:38, Alien1981 napisał:

Poraz kolejny spatkała mnie na BN miła niespodzianka a mianowicie pojawił mi się DC, to już
trzeci Annihilus w moim dorobku (dzis wypadł 14-11-8). Low ale zawsze cos :) będzie dla mojego
Charge pala.
Jestem dziś drugim forumowiczem który może się pochwalic taką zdobyczą.


I już nie musisz odemnie kupować :) (Coś dzisiaj diablo odwiedza Polskę :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te zmiany to mięcho, które Blizz wcisnął ludziom żeby myśleli, że oni nad nim coś robią.
Sporo rzeczy z tego nie jest w ogóle możliwe do zrobienia w patchu.
Nie da się zrobić dwóch płci postaci, nowego poziomu trudności (w standardowy sposób), nowych questów itemkków, potworków (np. coś w stylu Lilith się da, ale kompletnie nowych nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:17, Ajantis napisał:

Dla mnie te zmiany to mięcho, które Blizz wcisnął ludziom żeby myśleli, że oni nad nim coś
robią.


Kolejny, który nie czyta dokładnie.
Jest to raport z tego, czego chcą gracze.
Nigdzie nie jest napisane, że coś takiego się pojawi, ani nawet że pojawi się na pewno nowy patch.

Dnia 27.12.2006 o 21:17, Ajantis napisał:

Sporo rzeczy z tego nie jest w ogóle możliwe do zrobienia w patchu.


Dlaczego dochodzisz do takich wniosków?
Wszystko co jest możliwe do dodania w dodatku jest też możliwe do dodania w patchu.
Wszystko na co pozwala struktura gry jest możliwe do osiągnięcia.

Dlaczego twierdzisz, że niemożliwe jest dodanie nowych przedmiotów?
Przecież w patchach kilka razy były dodawane.

Dlaczego twierdzisz, że nie da się dodać nowych potworów?
Wystarczy dodać nową grafikę, animację. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Otóż powrócił dziś do gry w Diablo II, tym razem już niepożyczonego, ale swojego. Do rzeczy.
Czy ktoś mógłby mi pomóc w tworzeniu postaci, bo jak ja grałem to wersja 1.09 była to się postać umiało robić, a teraz to ciemny jestem. Na razie chciałbym zagrać na singlu, jak na nim pogram to wbiję na BN.
Interesuje mnie jak rozwijać Nekromantę i paladyna, ktoś mógłby mi napisać w co inwestować w tzw drzewku, a w co w cechach (siła itp)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Neckrosem może być ciężko, bo nigdy na poważnie nie nie grałem...

Z Paladynami sprawa jest taka, że można ich rozwijać na kilka sposobów. Jakoże za Hemmerkami nie przepadam, zamierzasz grać na singlu (więć smiter odpada, bo za wolno by działał na zwykłe monsterki), to przedstawię Ci pokrótce strategię dla Zealota.

Jeżeli chodzi o umiejętności to bazujemy na dwóch, czyli Zapał i Fanatyzm. Oczywiście to na maxa, czyli po 20 pkt. Na maksa rozwiń też synergię do Zapału, czyli Poświęcenie. Jeszcze jedynym przyjaznym skillem jest Święta Tarcza, którą również maksujesz i synergia do niej Śmiałość (którą, co za niespodzianka!, maksujesz, ale dopiero na końcu, jak już nie masz w co punktów dawać.

O sprzęcie oczywiście nie ma co pisać, bo chodzi się w tym co się znajdzie, ale najlepiej żeby broń miała ssanie życia i, choćby minimalnie, many (zawsze się przyda). Tarcza z jak największym blokiem i resami.

Jeżeli chodzi o punkty statystyk:
- siła - 170 - 200 (zależy co uda się znaleźć i ile toto będzie wymagało siły),
- zręczność - tylko tyle, żeby zawsze ze Świętą Tarczą był blok 75%,
- mana - nic, czyli null, czyli ogólnie mówiąc 0,
- MAX, czyli pakuj wszystkie pozostałe punkty.

Postać może nie za bardzo skomplikowana, ale gra się przyjemnie i raczej łatwo (polecam przejście całego normala i kosza z komendą /players8 - szybciej się bije doświadczenie). Cienko bywa w chatce Diablo, bo biegają tam rycerze z klątwą Żelazna Dziewica, która jest dla naszego Zealota naprawdę zabójcza (Zapału nie można zatrzymać, jak już pójdzie w ruch).

To by było na tyle. Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania, to wal tu albo na gg.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 01:33, Vaxinar napisał:



Vax a zamierzasz grać na battle.net czy na razie na single player ?? Szkoda że aktualnie nie mam kont na BN już, takto bym Cię troszkę podszkolił :D Przy okazji dam Ci adres słowniczka, warto się z nim zapoznać jak chce się grać na BN -> http://diablo2.gram.pl/index.php?act=article&id=37
Tu masz strategie -> http://diablo2.gram.pl/index.php?act=article&id=59 Chcesz paladynem, to polecam przeczytać strategie jego, bo naprawdę mamy u siebie bardzo dobre, a itemami się nie przerażaj, przynajmniej będziesz miał do czego dążyć, ja na początku grania to może nie było jeszcze słów runicznych itp ale już niektórzy mieli boskie na ówczesne czasy i nie miałem ich ale budowałem postać pod kątem tego czym będę później walczył, to ważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 06:42, Abi Dalzim napisał:

To by było na tyle. Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania, to wal tu albo na gg.

Heh no mam parę pytań tu, bo na gg Cię nie zastałem.
1. To widzę, że ten pal na wersję 1.11 niczym się nie różni od tego, które robiłem ze.... trzy chyba lata temu na wersję 1.09 i wiesz mi, że BAAARDZO dobrze wiem co to znaczy walka z zapałem u tych gości z cierniami. Oojj, ile liatni wtedy poleciało nie koniecznie ładnych dla ucha. :P
2. Oczywiście w tamtej wersji nie rozwijałem tych "synergii" czyli np poświęcenie. Domyślam się, że chodzi o to, że jak to rozwinę, to zapał jeszcze lepszy?
3. Rozumiem, że to co napisałeś "pakuj MAX" to chodzi o życie, bo tego już nie napisałeś? :P
4. Zero many? Oj, nie wiem czy dam radę?
5. Do świętej tarczy synergię (śmiałość) maxuje dopiero na końcu, a czy maxuje jakąkolwiek synergię do fanatyzmu, czy ta aura nie ma synergii?
6. Jak to w ogóle jest na nowej wersji, bo właśnie ściągnąłem. Trudniej? W miarę tak samo - oczywiście pytam o singla.
7. Słyszałem o tym palu na hammery, ale też mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:39, Modest-Vermin napisał:

Vax a zamierzasz grać na battle.net czy na razie na single player ??


Na razie sobie pogram na singlu, potem na bank wbijam na BN. Słowniczek i strategie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:42, Vaxinar napisał:

Heh no mam parę pytań tu, bo na gg Cię nie zastałem.

Nie mam w pracy gg.

Dnia 29.12.2006 o 11:42, Vaxinar napisał:

1. To widzę, że ten pal na wersję 1.11 /.../

No w sumie się nie różni, doszły tylko synergie zwiększające obrażenia i obronę.

Dnia 29.12.2006 o 11:42, Vaxinar napisał:

3. Rozumiem, że to co napisałeś "pakuj MAX" to chodzi o życie, bo tego już nie napisałeś? :P

Zapomniało mi się, ale chodzi o życie oczywiście :)

Dnia 29.12.2006 o 11:42, Vaxinar napisał:

4. Zero many? Oj, nie wiem czy dam radę?

dasz, dasz spokojnie. Zapał pożera mało many, a z minimalnym ssaniem będziesz miał jej po dostatkiem. Nic nie dawaj w manę!!!

Dnia 29.12.2006 o 11:42, Vaxinar napisał:

5. Do świętej tarczy synergię (śmiałość) maxuje dopiero na końcu

Jak juz porozwijasz wszystko na maksa, to dopiero w synergię do tarczy

Dnia 29.12.2006 o 11:42, Vaxinar napisał:

a czy maxuje jakąkolwiek synergię do fanatyzmu, czy ta aura nie ma synergii?

iestety fanatyzm nie ma synergii.

Dnia 29.12.2006 o 11:42, Vaxinar napisał:

6. Jak to w ogóle jest na nowej wersji, bo właśnie ściągnąłem. Trudniej? W miarę tak samo -
oczywiście pytam o singla.

Dla mnie (jeżeli chodzi o pala) mniej więcej tak samo, a jest więcej itemków i słów runicznych, więc chyba jednak łatwiej ;)

Dnia 29.12.2006 o 11:42, Vaxinar napisał:

7. Słyszałem o tym palu na hammery, ale też mi się nie podoba.

Ja tam lubię przywalić żelastwem niż używać jakichś latających młotków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować