Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 13:06, zaba23.m napisał:

> > Czesc.Mam pytanko :
> > -co sie dzieje z tymi ludzmi na bn niemozna juz kupic soja bo wiekszosc jest dupowana.

>
> No i co z tego że jest dupowana? Ważne że jest. nub.
Jak to co kupujesz i ci znika.To jaki pozytek z tego ma kupujacy,jak po chwili soj i tak zniknie?Odpowiedz.nub.

co to zbnaczy dupowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 18:26, Abi Dalzim napisał:

> Imo Templar''s Might to crap.
Ale jakby za darmo dawali, to i tak byś wziął, nie?
:D


Znalazłem już dwa razy ten armor jednego się pozbyłem a drugi leży na mulku i zbiera kurz. Ma za duze wymagania nawet z runka hel. Gdybym zaczynał gre w D2 i się na tym nie znał to pewnie bym się cieszył z tej zbroi ale w chwili obecnej nie załozył bym jej nawet mercowi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 15:46, Daimon_Frey napisał:

Kolejny, który nie czyta dokładnie.
Jest to raport z tego, czego chcą gracze.
Nigdzie nie jest napisane, że coś takiego się pojawi, ani nawet że pojawi się na pewno nowy
patch.

Stary, czytałem to pewno wcześniej niż ty ;P http://www.pcl-pvp.org/z-ostatnich-dni/zmiany-przewidziane-przez-blizzarda-3.html

To jest raport z tego co chcą gracze i co Blizzard miałby zamiar umieścić gdyby patcha wydawał.

Dnia 28.12.2006 o 15:46, Daimon_Frey napisał:

Dlaczego dochodzisz do takich wniosków?
Wszystko co jest możliwe do dodania w dodatku jest też możliwe do dodania w patchu.
Wszystko na co pozwala struktura gry jest możliwe do osiągnięcia.

Dlatego, że wiem jak wygląda patch, a wiem jak wygląda gra. Pomyśl np. o tym, że wprowadzenie nowych postaci musiałoby pociągnąć za sobą wprowadzenie ich polskich nazw. Czyli jakoś Blizzard musiałby dać tam nowe nazwy. Skąd?
Podział na różne rodzaje gier - to wymaga sporej zmiany w samym Battle.necie, co ofc Blizzowi sie nie będzie chciało zrobić, do tego wymaga kolejnych polskich tekstów, których w grze nie ma.
Potworki - popatrz na patch 1.10 który BARDZO dużo w grze zmienił. Nowe rw, nowe itemki, nowe potworki. Tak, potworki. Tylko zauważ, że żaden z potworków wprowadzonych w patchach nie jest całkowicie nowy. Uber Diablo to zwykły Diablo tylko inaczej pomalowany. To same DC, reszta potworków.
Nowy poziom trudności - całkowicie imho odpada. Nowe przeliczniki expa, nowe grafiki odnośnie np. buttonów wyboru poziomu trudności, nowe teksty. Tego imho się zrobić nie da.

Dnia 28.12.2006 o 15:46, Daimon_Frey napisał:

Dlaczego twierdzisz, że niemożliwe jest dodanie nowych przedmiotów?
Przecież w patchach kilka razy były dodawane.

Było i dalej jest możliwe. Ale nie wszystkich. W plikach mpq gry są zapisane nazwy przedmiotów i słów runicznych, których w grze nie można zrobić/znaleźć. Np. BOTD. W patchu 1.09 nie mogłeś go zrobić, ale jego nazwa była cały czas w grze. Jeśli Blizzard wprowadzi itemki nowe, które już są w grze, to nie ma problemu, może je dodać. Ale jakby chciał wprowadzić CAŁKOWICIE nowe itemki, to tego nie da rady imho zrobić, bo ich nazw nie ma w grze.

Dnia 28.12.2006 o 15:46, Daimon_Frey napisał:

Dlaczego twierdzisz, że nie da się dodać nowych potworów?
Wystarczy dodać nową grafikę, animację. W czym problem?

Jeśli mówisz o całkowicie nowych potworkach, to to jest problem chociażby ze względu na nazwę. Jeśli o potworkach w stylu Uber Diablo, to tutaj Blizz może ich sobie dokładać ile chce ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co za problem wprowadzić nowe nazwy?
Z aktualnym systemem patchy się zgodzę, nie da się. Jest jeden patch do wszystkich wersji językowych.
Jednak gdyby zmienić system patchy, na taki jak jest np. przy H5, dało by się to zrobić.
To jest tylko i wyłącznie kwestia odpowiedniego zaprogramowania wszystkiego, dodania odpowiednich zasobów. No i co najważniejsze samej chęci zrobienia czegoś ze strony Blizzarda i jego programistów.
Mam zdanie, że da się bardzo dużo z tych rzeczy wprowadzić i zdania nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 23:05, Daimon_Frey napisał:

A co za problem wprowadzić nowe nazwy?
Z aktualnym systemem patchy się zgodzę, nie da się. Jest jeden patch do wszystkich wersji językowych.
Jednak gdyby zmienić system patchy, na taki jak jest np. przy H5, dało by się to zrobić.
To jest tylko i wyłącznie kwestia odpowiedniego zaprogramowania wszystkiego, dodania odpowiednich
zasobów. No i co najważniejsze samej chęci zrobienia czegoś ze strony Blizzarda i jego programistów.
Mam zdanie, że da się bardzo dużo z tych rzeczy wprowadzić i zdania nie zmienię.

Da się bardzo dużo i z tym się zgadzam. Balans postaci, nawet opcja obustronnej akceptacji hosta (na to BARDZO czekam, bo to wreszcie zrobi z trybu HC normalną grę, a nie raj dla tppk users).
Ale nowgo poziomu trudności czy postaci nie będzie. To by wymagało zbyt dużo zmian imho. W dodatku tak, ale w patchu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 00:24, Ajantis napisał:

Ale nowgo poziomu trudności czy postaci nie będzie. To by wymagało zbyt dużo zmian imho. W
dodatku tak, ale w patchu nie.


Nie wiem jak wygląda tworzenie gry od kuchni, ale z pewnością oni mają tam takie narzędzia, programy i sprzęt że sobie muszą jakoś upraszczać życie. A więc można teoretycznie stworzyć kolejny poziom trudności, i podnieść poprzeczką, dodać wszystkim potworom 20% więcej życia i obrażeń, ich drop i jeśli o czymś nie zapomniałem to jest koniec tworzenie levela. Wszystko jest możliwe, zależy to jednak od nakładu pracy i ludzi. Blizzard zaznaczył że może w ogóle się nic nie pojawić, a jak się pojawi to też nie musi być uwzględnione to co wyselekcjonowali, pewnie te kłopotliwe sprawy sobie pominą, bo po co się mają męczyć nad starą gierką, ale gdyby wydali patcha z tym wszystkim to byłby wielki plus dla nich bo dodatku to nie warto w ogóle wydawać, "troszkę" zdziwiłbym się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 20:00, Abi Dalzim napisał:

> co to zbnaczy dupowana
Sfałszowana, oszukana, zrobiona edytorem... Ogólnie rzecz biorąc be ;)


Teoretycznie po części masz rację jednak dupowanie odbywa się na BN więc napewno nie zrobiona edytorem.
Zdupowana czyli sklonowana/skopiowana w jakiś sprytny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 29.12.2006 o 19:45, styczen16 napisał:

co to zbnaczy dupowana

To znaczy ze niejest legalna,oryginalna (jest skopiowana,zrobiona edytorem,oszukana).Czyli w jezyku Battle.Net ZDUPOWANA.
POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 20:00, Abi Dalzim napisał:

> co to zbnaczy dupowana
Sfałszowana, oszukana, zrobiona edytorem... Ogólnie rzecz biorąc be ;)

a jak to można dupować na battle net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 14:01, styczen16 napisał:

a jak to można dupować na battle net

Nie mam pojęcia :)
To poza moimi umiejętnościami. Poza tym co to z frajda grać z oszukiwanymi itemami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 10:37, Modest-Vermin napisał:

Nie wiem jak wygląda tworzenie gry od kuchni, ale z pewnością oni mają tam takie narzędzia,
programy i sprzęt że sobie muszą jakoś upraszczać życie. A więc można teoretycznie stworzyć
kolejny poziom trudności, i podnieść poprzeczką, dodać wszystkim potworom 20% więcej życia
i obrażeń, ich drop i jeśli o czymś nie zapomniałem to jest koniec tworzenie levela. Wszystko
jest możliwe, zależy to jednak od nakładu pracy i ludzi. Blizzard zaznaczył że może w ogóle
się nic nie pojawić, a jak się pojawi to też nie musi być uwzględnione to co wyselekcjonowali,
pewnie te kłopotliwe sprawy sobie pominą, bo po co się mają męczyć nad starą gierką, ale gdyby
wydali patcha z tym wszystkim to byłby wielki plus dla nich bo dodatku to nie warto w ogóle
wydawać, "troszkę" zdziwiłbym się :)

Mogą w grze zrobić co się im podoba. Problem jest tylko jak to zapakować do patcha i podać graczom tak, żeby z niczego nagle zrobiło się coś. Imho nie da rady tego zrobić bez współpracy z innymi ludźmi np. w kwestii tłumaczeń.

Poza tym czy Blizzowi dzisiaj chciałoby się robić takie cyrki jak nawet resetu laddera nie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 14:01, styczen16 napisał:

> > co to zbnaczy dupowana
> Sfałszowana, oszukana, zrobiona edytorem... Ogólnie rzecz biorąc be ;)
a jak to można dupować na battle net

Skopiowana to nie to samo, co zrobiona edytorem. Nie da się robić przedmiotów edytorem na closed Battle.necie. Do kopiowania wykorzystuje się teraz laga, dlatego właśnie BN jest tak zalagowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram paladynem , lvl chyba 75 czy 76. Opieram sie glownie na zapale i fanatyzmie. Jakies pomysly macie jakie powinienem nosic itemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam straszny problem z diablo II nie mogę urochomić go chociaż instalacja przebiega pomyślnie to i tak nie da się go uruchomić bo komputer pyta czy płyta z grą znajduje się w środku już tyle razy próbowałem nawet stosowałem instrukcje cd projekt instalować patcha sprawdzałem czy napęd nie jest uszkodzony a tu nic koniec

Pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować