Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2007 o 20:36, styczen16 napisał:

Jeżeli wiecie coś o premierze nowego patha do diablo prosze poinformujcie mnie...


Tak po prawdzie to nie wiadomo czy w ogóle kiedykolwiek się ukaże, ale jeśliby sie ukazał to napewno bedzie zawierał chociaż część zmian ujetych w któryms z wcześniejszych postów w tym temacie.
Niestety ATM nic nie jest pewne, a skoro tak, to raczej nie należy sie spodziewać jakichkolwiek patchy w najbliższym czasie... tam uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 20:44, Dann napisał:

> Jeżeli wiecie coś o premierze nowego patha do diablo prosze poinformujcie mnie...

Tak po prawdzie to nie wiadomo czy w ogóle kiedykolwiek się ukaże, ale jeśliby sie ukazał to
napewno bedzie zawierał chociaż część zmian ujetych w któryms z wcześniejszych postów w tym
temacie.
Niestety ATM nic nie jest pewne, a skoro tak, to raczej nie należy sie spodziewać jakichkolwiek
patchy w najbliższym czasie... tam uważam.

Ja sie obawiam ze blizard zajął sie tylko komercją (World of Warcraft) i wypioł sie na starych fanów d2 i innch starcraftuw teraz podobno pracują nad jakąś NOWą grą może D3 kto wie.
PS
A laguw coraz wiencej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2007 o 20:48, styczen16 napisał:

Ja sie obawiam ze blizard zajął sie tylko komercją (World of Warcraft) i wypioł sie na starych
fanów d2 i innch starcraftuw teraz podobno pracują nad jakąś NOWą grą może D3 kto wie.
PS
A laguw coraz wiencej


Dokładnie !!! Podobno lagi te są powodowane przez duperów run itd., ale to Blizz powinien się tym jak najszybciej zająć. Tym czasem ostatnie wieści z Battle.net to połowa 2005.
Ponadto dochodzi coraz częstszy "join bug", który na pewien czas uniemożliwia założeniu gry czy dołączenie się do innej. U mnie dzieje się to az nagminnie :-/
Ozywiście, ze WoW jest dla blizza najważniejszy i nie ma się co dziwić. W koncu obecnie to ich Kaczka znosząca złote jaja (nie mylić z naszymi władzami ;-P). Ale powoli zaczynają się zapominać ... i tracą w moich oczach swoją reputację.
A co do innych gier, to była kiedys jakaś wzmianka o grze Hellgate : London czy jakoś tak ? Także na pewno nad czymś tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 20:56, Dann napisał:

A co do innych gier, to była kiedys jakaś wzmianka o grze Hellgate : London czy jakoś tak ?
Także na pewno nad czymś tam pracują.


To nie Blizzard to robi :P Tylko ludzie którzy w Blizardzie pracowali przy Diablo i zrobili własną firmę- Flagship Studio. Ja przez te lagi i join bugi przestałem grać w Diablo 2- zero przyjemności z gry. Kiedyś w grze mogło być 8 necro summonerów na baalrunie, a teraz pojawi się 2,3 i wywala cie z gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2007 o 20:59, Szczur22 napisał:

To nie Blizzard to robi :P Tylko ludzie którzy w Blizardzie pracowali przy Diablo i zrobili
własną firmę- Flagship Studio.


Aha ... hehe.
W takim razie Blizzard nic nie robi :-P. Siedzą i wysiadują WoWa ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 21:01, Dann napisał:

W takim razie Blizzard nic nie robi :-P. Siedzą i wysiadują WoWa ;-D


Nie. Pracują nad czymś (co nie jest związane z Wowem i BC) ale robią to potajemnie, i nie mówią nad czym siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2007 o 21:04, Szczur22 napisał:

Nie. Pracują nad czymś (co nie jest związane z Wowem i BC) ale robią to potajemnie, i nie mówią
nad czym siedzą.


W takim razie wiesz, kiedy otrzymamy jakieś oficjalne info w tej sprawie : za kilka lat jeśli nie lepiej :-P.
A chodziły tez inne plotki, jakoby co pół roku miałbyć wydawany dodatek do WoWa ... oj, czarno to widzę Blizzard :-O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:
-pierscien bk dodaje tylko jeden do umiejetnosci,a w karczmie jest napisane ze dwa?Moze mi ktos powiedziec czy zeczywiscie moze dodawac dwa,bo jeszcze sie z takim niespotkalem.
Obrączka Bul-Kathosa (Bul-Kathos'' Wedding Band)
Pierścień (Ring)
Wymagany poziom: 58
+2 do Poziomu Wszystkich Umiejętności
3-5% Życia wykradzione za każde trafienie
+50 do Wytrzymałości
+0.5-49.5 do Życia (0.5 * Poziom Postaci)
(występuje w patchu 1.10 i późniejszych)
-DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ.
-POZDRAWIAM>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:42, Modest-Vermin napisał:

Abi nie tak dobitnie... żadnego błędu nie ma, wystarczy sprawdzić :))

No fakt, teraz już nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 23:35, Dann napisał:

nie lepiej :-P.
A chodziły tez inne plotki, jakoby co pół roku miałbyć wydawany dodatek do WoWa ... oj, czarno
to widzę Blizzard :-O.


To chyba z Guild Wars :P Tam jest dodatek co pól roku :P Wszystko ci się myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 15:09, Szczur22 napisał:

To chyba z Guild Wars :P Tam jest dodatek co pól roku :P Wszystko ci się myli


Sorry, nie co pół roku, ale co roku :

http://www.gram.pl/news.asp?id=2407 . News troche stary, ale jednak sprostowania zadnego w tej kwestii nie było, więc myślę że dalej aktualny.

A co do GW, to juz swoją drogą . Spokojna Twoja rozczochrana. Tym razem jednak na pewno się nie pomyliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 08:57, Abi Dalzim napisał:

http://diablo2.cdprojekt.com/index.php?act=article&id=339
Światło Niebios może mieć max 2 sockety, a nie 3.


Poprawione :)
--------------------------
Jednak w tym momencie nie zobaczysz bo zmieniamy serwer ( ale na nowym serwie już jest poprawione ), pewnie czasem występowały błędy w wyświetlaniu strony, teraz są problemy z wyświetlaniem grafiki, ale to naprawię po tym jak już wszystko będzie na serwerze ok i wtedy będę mógł przystąpić do poprawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 15:25, Mateusz9214 napisał:

mam pytanie jak zmienic poziom trudnosc i gdzie bo nie wiem


Aby móc zmieniać poziom trudności musisz mieć ukończony ten zwykły standardowy ozaczany mianem "normal". Po zabiciu Baala, pokaże się filmik. Dalej będziesz mógł tworzyć rozgrywki na poziomie "normal" i Koszmar który jest następny. I jak ukończymy Koszmar, czyli na koszmarze zabijemy Baala, to potem znowu dochodzi nam kolejny, czyli piekło i teraz możemy sobie wybierać z 3 dostępnych nam poziomów. Grając na singlu wyskakuje okno po kliknięciu na postać która ma ukończony przynajmniej jeden poziom i sobie wybieramy. Na battle.net podczas tworzenie rozgrywek jest tam tzn. pole wyboru nad buttonami "anuluj" i "stwórz grę". Być może wiesz co i jak się nazywa, ale napisałem w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować