Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2007 o 15:25, Mateusz9214 napisał:

mam pytanie jak zmienic poziom trudnosc i gdzie bo nie wiem


Aby móc zmieniać poziom trudności musisz mieć ukończony ten zwykły standardowy ozaczany mianem "normal". Po zabiciu Baala, pokaże się filmik. Dalej będziesz mógł tworzyć rozgrywki na poziomie "normal" i Koszmar który jest następny. I jak ukończymy Koszmar, czyli na koszmarze zabijemy Baala, to potem znowu dochodzi nam kolejny, czyli piekło i teraz możemy sobie wybierać z 3 dostępnych nam poziomów. Grając na singlu wyskakuje okno po kliknięciu na postać która ma ukończony przynajmniej jeden poziom i sobie wybieramy. Na battle.net podczas tworzenie rozgrywek jest tam tzn. pole wyboru nad buttonami "anuluj" i "stwórz grę". Być może wiesz co i jak się nazywa, ale napisałem w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:15, munbagienny napisał:

mam pytanie; do czego służy noga wtira?

>uzywasz jej do otworzenia portalu do krowiego levelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:19, munbagienny napisał:

przeciez on nie istnieje!!!
Trzeba miec pełna ksiege teleportów i noge witra te 2 rzeczy włozyc do kostki horadrimów w obozie łotryc

ale to dopiero pi przejsciu np normalu

Mała rada nigdy nie zabijaj krowiego króla bo jak go zabijesz to juz na NP normalu nie wejdziesz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:22, TigerBoss napisał:

> przeciez on nie istnieje!!!
> Trzeba miec pełna ksiege teleportów i noge witra te 2 rzeczy włozyc do kostki horadrimów
w obozie łotryc
ale to dopiero pi przejsciu np normalu

Mała rada nigdy nie zabijaj krowiego króla bo jak go zabijesz to juz na NP normalu nie wejdziesz
tam

a gdy juz włozysz to nacisnac przycisk mutaci czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:22, TigerBoss napisał:

> przeciez on nie istnieje!!!
> Trzeba miec pełna ksiege teleportów i noge witra te 2 rzeczy włozyc do kostki horadrimów
w obozie łotryc
ale to dopiero pi przejsciu np normalu

Mała rada nigdy nie zabijaj krowiego króla bo jak go zabijesz to juz na NP normalu nie wejdziesz
tam

ja cie krece-on istnieje! dzieki.
nie zabijac krola.ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:31, munbagienny napisał:

> > przeciez on nie istnieje!!!
> > Trzeba miec pełna ksiege teleportów i noge witra te 2 rzeczy włozyc do kostki horadrimów

> w obozie łotryc
> ale to dopiero pi przejsciu np normalu
>
> Mała rada nigdy nie zabijaj krowiego króla bo jak go zabijesz to juz na NP normalu nie
wejdziesz
> tam
>
ja cie krece-on istnieje! dzieki.
nie zabijac krola.ok

Nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:31, munbagienny napisał:

ja cie krece-on istnieje!

A kto Ci mówił, że Krowi Poziom nie istnieje? Jak najbardziej istnieje i to jest świetne miejsce do zbierania kamyków, czasami posjawiają się niezłe przedmioty i no expa można nieźle nabić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 21:18, Abi Dalzim napisał:

> ja cie krece-on istnieje!
A kto Ci mówił, że Krowi Poziom nie istnieje? Jak najbardziej istnieje i to jest świetne miejsce
do zbierania kamyków, czasami posjawiają się niezłe przedmioty i no expa można nieźle nabić
:)

czytalam na stronce o diablo ze to legenda ale dzieki tobie wiem ze jest prawdziwy.Jak powiem siostrze to zwariuje! tez polowala na te info.dzieki jeszcze raz. Acha-kiedy moge zabic krola, bo teraz go zostawilam przy zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 21:18, Abi Dalzim napisał:

> ja cie krece-on istnieje!
A kto Ci mówił, że Krowi Poziom nie istnieje? Jak najbardziej istnieje i to jest świetne miejsce
do zbierania kamyków, czasami posjawiają się niezłe przedmioty i no expa można nieźle nabić
:)


Ja jeszcze nie byłem, muszę to nadrobić przy następnym przechodzeniu gry. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Acha-kiedy moge zabic krola,

Dnia 03.01.2007 o 21:59, munbagienny napisał:

bo teraz go zostawilam przy zyciu


Zawsze możesz zabić, jeśli chcesz, jednak jeśli zabijesz to już sam nie będziesz mógł otworzyć przejścia do Krowiego Poziomu. Przeważnie Króla się oszczędza. Być może jeśli wyjdzie patch to będzie zniesione i nawet przy zabicia Krola Krówek można będzie otwierać przejścia. Na BN są znajomi którzy mogą przyjść otworzyć lub wystarczy zmienić postać i wrócić jednak dla wygody nie praktykuje się zabijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 21:18, Abi Dalzim napisał:

> ja cie krece-on istnieje!
A kto Ci mówił, że Krowi Poziom nie istnieje? Jak najbardziej istnieje i to jest świetne miejsce
do zbierania kamyków, czasami posjawiają się niezłe przedmioty i no expa można nieźle nabić
:)

z tym krowim poziomem to jest kicha - już byłem w nim tyle razy i jakoś dobrego przedmiotu nie znalazłem , a co do nabijania expa to też coś nie tak , jak jestem w nim sam to ani drgnie wskaźnik doświadczenia , a jak wchodzę w 8 osobowej grze to fakt ruszy sie ale minimalnie
generalnie szkoda czasu na krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 07:30, tosz napisał:

generalnie szkoda czasu na krowy

A chodziłeś na krowy na hellu? Mi na hellu wypadła kiedyś runka Vex z krowy :)
Lecą tez czasami fajne białe podziurawione itemki nadające się na niezłe słowa runiczne. Generalnie krowy są fajne (choć lepsze były na 1.09).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 09:00, Abi Dalzim napisał:

> generalnie szkoda czasu na krowy
A chodziłeś na krowy na hellu? Mi na hellu wypadła kiedyś runka Vex z krowy :)
Lecą tez czasami fajne białe podziurawione itemki nadające się na niezłe słowa runiczne. Generalnie
krowy są fajne (choć lepsze były na 1.09).

chodzi o to że na krowy chodzę tylko na piekle i niestety nic tam nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 09:13, tosz napisał:

chodzi o to że na krowy chodzę tylko na piekle i niestety nic tam nie znalazłem

To, jak dużo rzeczy w D2, zależy też od szczęścia. Ja na przykład nigdy nic fajnego na Pindlu nie znalazłem, a dużo osób go chwali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 12:14, Abi Dalzim napisał:

> chodzi o to że na krowy chodzę tylko na piekle i niestety nic tam nie znalazłem
To, jak dużo rzeczy w D2, zależy też od szczęścia. Ja na przykład nigdy nic fajnego na Pindlu
nie znalazłem, a dużo osób go chwali...

właśnie z pindlem to też jakiś kit bo tam też nigdy nic dobrego nie znalazłem , same żółte przedmioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krowy jak i Pryszczoskóry to loteria i jak Abi wspomniał wiele zależy od szczęścia. Cierpliwość trzeba mieć naprawdę anielską i nerwy na wodzy jeśli chce się tam chodzić regularnie niezależnie od dropów. To pewnie zwykłe zbiegi okoliczności, ale jak sobie kiedyś wmawiałem że idę po runkę Jah czy Ber na Krowy czy po jakiegoś innego highrune''a to wkońcu dopinam swego :) Może czasem to trwać długo, może nigdy się nie zdarzyć lub w końcu szybko.
Pewnie jak każdy coś znajdzie dobrego w konkretnym miejscu, to te miejsce będzie ciągle odwiedzał i tu właśnie robi błąd. Bo owszem można znaleźć soja i Zaka na Andariel w ciagu 10min co mi się kiedyś przydarzyło to jednak wyjątek. Najlepiej przenieść się w inne ciekawe miejsce. A krowy? No cóż.. tam można ciągle chodzić, bywały niezłe dropy w ciągu kilku dnich pod rząd, a przez 2 tygodnie nawet runa Pul nie poleciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wszystko (nie przesadzam) wszystko co miałem drogiego dobrego elitarnego- dał pindel- ale... średnio 500 do 1000 na dobę robiłem w najlepszym okresie - potem ograniczenia i nie było tak różowo 1 gra i latałem w kilka miejsc- potem sie wogóle skończyło bo nie gram- jestem na tyle twardy że nie instanąłem gry na 10 lecie BN:))

Chyba wyleczon na zawsze z D2 jestem:P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 14:11, CermatoX napisał:


Wszystko (nie przesadzam) wszystko co miałem drogiego dobrego elitarnego- dał pindel- ale...
średnio 500 do 1000 na dobę robiłem w najlepszym okresie

mam rozumiec że tworzyłeś 500 do 1000 gier na dobę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować