Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

elo gra ktoś jeszce na battle.necie. niedawno zaczął sie nowy sezon rankingowy a ja oczywiście sie zgapiłem zaczałem dopiero przedwczoraj chetnie bym sobie poprzechodził z kims bo samemu to tak nudno troche:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:20, Rusty Mike napisał:

A ja mam małe pytanko: czy ktoś na singlu gra z komendą /players x (gdzie x to liczba)?
I czy wogóle się opłaca?

Oczywiście, że sie opłaca. Potworki są o wiele silniejsze / zależnie od wysokości x / , ale exp leci też odpowiednio szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 17:02, RedSqll napisał:

Mi to wogule nie dziala >_< nie wiem czemu :-p na kazdym patchu :-p


Może to działa ,ale tego nie zauważyłeś i nie odczułes >.< .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 20:15, RedSqll napisał:

No to spox odczucie zabiajc moba nadal na hit :-) nawte jak jest 8 razy lepszy:D


To niezłe postacie masz na singlu :P. Zapewne 99 levele z full itemami xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 21:25, Goenitz napisał:

A niby czemu? 0_o


Zależy od punktu widzenia. Jedni uważają to za ostry cheat ,a inni za normalke. Moim zdaniem (chyba) to jest nie legalne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 21:34, Nertis napisał:

Zależy od punktu widzenia. Jedni uważają to za ostry cheat ,a inni za normalke.


Cheat? Przecież mody tylko urozmaicają rozgrywkę. No i poza dającym angielskie nazwy, to żaden nie działa na bn. Więc gdzie problem?

>Moim zdaniem

Dnia 09.08.2007 o 21:34, Nertis napisał:

(chyba) to jest nie legalne :P.


A moim zdaniem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 21:41, e.t napisał:

W diablo 2 lord.. grało sie sympatycznie :)


Nie widze innej mozliwosci. ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:20, Rusty Mike napisał:

A ja mam małe pytanko: czy ktoś na singlu gra z komendą /players x (gdzie x to liczba)?
I czy wogóle się opłaca?


Jak już ktoś napisał wcześniej - opłaca się. Opłaca się, a nawet TRZEBA używać grając single. Przede wszystkim szybciej leci exp, co później (jak myślę, od jakiegoś 50-70 poziomu) ma kolosalne znaczenie. Oczywiscie nie mozna przesadzic, kiedy widzisz, ze potwory sa za silne to nalezy ustawic mniejsza wartosc, albo 0. Nie jest to cheat - można ''legalnie'' używać.

Co do modów, gdyby rzeczywiście były nielegalne to Blizzard w jakiś sposób zablokował by ich używanie.

Ja zacząłem grać na battle.necie jakiś rok, może półtora roku temu, na sc. Niewiele grając, dorobiłem się neca summonera na 90, zdaje sie. Od resetu gram na hc. Też nec i też summoner Zupełnie inna gra niż na sc, to chyba jasne. Obecnie nie wyobrażam sobie ponownej zmiany na sc. Może to kwestia przyzwyczajenia, nie wiem. Ogólnie rzecz biorąc to na hc jest znacznie łatwiej dobić do 20-25 poziomu niż na sc, a to za sprawą tzw. ''enchy (enchantów, wiem tyle, że dodaje sporo do ataku, jest to jeden ze skilli soski, a który to nie wiem). A i potem jest też dobrze, przynajmniej dla mnie - summonera, który ma ench na każdym szkielecie. Problemy zaczynają się dopiero na hellu, gdzie większość baalrunów jest robiona tylko w celu pk, niestety. Co tu dużo mówić - na hellu trzeba robić br z zaufaną grupą - tu nie ma mowy o teamie dobieranym ''w locie''.

Jakiś czas temu odczułem jak to jest stracić postać na hc - jeden z pk zabił moją javkę. Szczęście w nieszczęściu, że włożyłem w nią stosunkowo mało czasu. Jak widać, nie zniechęciło mnie to. Każdy z was powinien rozważyć grę na hc ;] . Takie jest moje zdanie.

Kończę, już chyba dość namieszałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ''enchant" to Urok pewnie u sorcy :-) ze 20 k wiecej sie wali, a moze wiecej :-p a hc to, ze zawodowiec??:> Jesli chodzi o niego to LAGGGGIII!! byle jaki lag i koniec gry:-p lepiej na singlu;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 22:43, RedSqll napisał:

Ten ''enchant" to Urok pewnie u sorcy :-) ze 20 k wiecej sie wali, a moze wiecej :-p a hc to,
ze zawodowiec??:> Jesli chodzi o niego to LAGGGGIII!! byle jaki lag i koniec gry:-p lepiej
na singlu;-p


Ja jestem zbyt słaby w te klocki ,żeby grać zawodowcem na singlu nawet xD. Zawodowiec dla mnie to postać nie odkryta jeszcze xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie największy ench jaki dostałem to coś w okolicach 1.5k.. więc raczej nie dostaniesz niczego powyżej dwóch tysięcy, a że o tych 20 nawet nie wspomne ;]

Tak, hc to zawodowiec (hardcore - stąd skrót ''hc''). A co do tego ''byle laga''.. Ja się specjalnie o to nie martwię, jeszcze się nie zdażyło, że jakiś mnie zabił. Tak jak pisałem - gram summonerem, więc potwory raczej skupiają swoje ataki na przywołańcach, nie na mnie. No i w zasadzie nigdy nie gram sam, ja jestem, nazwijmy to - tankiem, a ''dmg dealerem'' jest ktoś inny. Ma to oczywiście swoje plusy i minusy, bo często jest tak, że chcę grać, a niezbyt mogę, z powodu o którym mówiłem wcześniej.

A i oczywiście, że NIE lepiej na singlu ;] Bo w zasadzie jedyna opcja, powiedzmy - multiplayera to otwarty battle.net, gdzie co druga postać ma wszystkie skile ustawione na dwie dziewiątki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 23:32, RedSqll napisał:

No sry na 99 all skills chyba jest 20k a moze mniej ;-p a tyle jest jak sie na serio to potraktuje:-)
na necie :-)


Weż i takie skile wyciągnij (26 do umiejętności o_0).Na bt to troszke ci zajmie uzbieranie takich itemów i talizmanów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwrócę jeszcze uwagę, że używając Uroku na kimś innym, niż na nas bonus jest mniejszy, znacznie. No i oczywiścię miałem na myśli ZAMKNIĘTY battle.net, gdzie nie spotkasz osoby, która ma TAKIE skille (mówię o ''99'', ''46'' już prędzej).

@UP:
Ja teraz najlepszy skill mam chyba na 32 poziomie, zdaje się. Talizmanów nie mam, bo najzwyczajniej w świecie mnie na nie nie stać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować