Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Ktos wogule robil sorce pod urok??:D z Zapalu siekasz i moze nawet niezle leci :-) bo jak dmg sie wyciagnie ze 6 k to nawet najs :-) + kulka(energetyczna) zbroja mrozu i buffer wziety niczym z Lineage''a :-p tylko ze z 1buffem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy robił.
A jeśli chodziło o to, że nie wiem/y jak się ją robi (build itp.) to powiem jeszcze raz - gram na hc, miałem na myśli soskę ench robioną na HC, której w zasadzie jedynym zadaniem jest ''buffowanie'' innych graczy, to wszystko.
Takie cuda z zealem to tylko na sc ;]

A i ''wogule'' piszemy oddzielnie i przez ''ó'' (w ogóle jest poprawnie), to tak swoja droga ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy "w ogóle" jest jakis sens robienia takiej czarki??Nie lepiej zrobic np.czarke pod zamieć czy tam po meteor?Nie trzeba się tak mocno męczyc :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, grałeś kiedyś na hc? Tam ench soso jest bardzo przydatna:) Ja robiłem ostatnio babe na wrzaskach ( w ogóle dmg nie zadawał) i też się fajnie grało. Ale to trzeba mieć zgraną ekipę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ludzie je robią to znaczy, że jakiś sens jest. To tak jak z monkiem w GW (powiedzmy..) - robisz go z chęci pomocy innym.
Oczywiście, kiedy już wymaksujesz Urok i ewentualne synergie (nie wiem ile i czy w ogóle są) możesz się zając innymi skillami, np. Zamarzniętą Kulą (chyba tak to się nazywa?), która ma tylko jedną synergię i znośny dmg.

@UP:
Dokładnie tak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem jeszcze na hc. Nie nadaje się do tego :P. Może pod hc to dobry build ,ale pod sc to chyba nie zabardzo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 00:22, Nertis napisał:

[...] Może pod hc to dobry build ,ale
pod sc to chyba nie zabardzo :P.


DOKŁADNIE tak! Na sc spotkasz w zasadzie tylko soso ench robione wg. ''buildu'', który podał RedSqll - czyli z zapałem.

@UP:
Co to ''hc'' pisałem wcześniej - z ang. hardcore - u nas, w rodzimej wersji diablo oznacza postać zawodową.

Myślę, że na tym można by było zakończyć dyskusję o uroku, czy też enchu (nazywajcie to jak chcecie), chyba wszystko zostało już wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego builda można byłoby się można zastanowić :).Troszke męczenia mogło by być na początku,ale potem byłoby już z górki ;-).Dawać bufy innym i jeszcze dawac dmg coś od siebie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie zależy na wykręcaniu dmg to może zrobić taką soso i na sc, żeby boostować kumpli szukających itemów:D Ja tak aktualnie robię nowego babę na okrzyki (tym razem sc) i da się żyć. Podpakowuję drużynę, a oni mi robią wszystkie questy/runy:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tym bardziej, że sc, hc, a i sc non-ladder (postacie nie-rankingowe), i hc non-ladder mają osobne gry, do których nie może dołączyć osoba mająca postać w innym ''trybie''.

@UP:
Tak, niemniej jednak jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Co innego z barbem BO (Battle Orders, czyli właśnie okrzyki), którego widzę (z resztą, nie tylko ja) na wielu grach hc, jak i sc (kiedyś). Cóz, miło dostać ''kopa'' od okrzyków, szczególnie tego, który zwiększa maksymalny poziom zdrowia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 11:21, Palmerex napisał:

Ja powtorze swoj apel. Ma ktos dobra strategie do assy na ''lot smoka'' ? Chodzi mi glownie
o eq.


Mogę Cię uraczyć strategią w języku angielskim, ale nie wiem, czy takowa będzie Cię satysfakcjonować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 20:05, Nertis napisał:

Powtórze :Za ile można kupić zakarum na sc??


ld / nld ?

Wszystko zalezy od ed. Mysle, ze na ld perfa jeszcze nie ma, takze to nie wchodzi w gre. A takie ~160 ed powinno kosztowac pare istow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 20:16, XardasiK napisał:

Wszystko zalezy od ed. Mysle, ze na ld perfa jeszcze nie ma, takze to nie wchodzi w gre. A
takie ~160 ed powinno kosztowac pare istow.


Na ld.Zapomniałem dodać ,że chodzi mi o eteryczne zakarum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować