Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 21:11, tomoliop napisał:

Jeśli teraz będę chciał zacząć grę na wyższym poziomie trudności to będę grał postacią którą
grałem wcześniej czy nową?


Postać jest ta sama, tylko stopień trudności inny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 18:55, zebara napisał:

Jak pisałam wyżej grałam na BN 3 lata- nigdy nie złożylam sobie enigmy i innych słów runicznych
zawierających najwyższe runy, a i tak miałam wiele satysfakcji z gry. Od roku nie gram bo w
końcu zdenerwowało mnie cziterstwo na BN i to że grając uczciwie nie miałam szans w PvP, bo
większość ludzi grających PvP miało zczitowane itemy.


Jakim cudem grałaś 3 lata i nie miałaś żadnych wypaśnych itemów? To sie w glowie nie miesci. Ja nawet ani razu nie posłużyłem sie maphackiem, nie mowiac o dupowaniu i jakos na nowym LD(trwa jakis miesiac) mam juz slowa runiczne z hrami. Trzeba poprostu sie przylozyc.

Uczciwie grajać nie ma sie szans na PvP? No to powwodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 08:42, tosz napisał:

czy czarodziejka na Urok dobry pomysł ?
jeżeli tak to w jakie dodatkowe umiejętności ładować punkty ?


Moim zdaniem na hc tak (przejdź chyba do strony 406,tam dużo się o niej mówiło),ale na sc chyba nie :P.Co do punktówto nie wiem ,bo nigdy taką czarką nie grałem ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 11:24, tuitam napisał:

Dokładnie to zaczęło się na 404 stronie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61&tpage=404

W zasadzie wszystko zostało wyjaśnione, po przeczytaniu tych kilku stron powinnieneś wiedzieć
wszystko, co cię interesuje (a jak nie - pytaj ;] ).

na ile ustawić tematów na stronie / bo ja mam na maxa i u mnie 404 nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 11:49, tuitam napisał:

Kliknij na link, który podałem, tak będzie najprościej.

nic z tego wyświetla mi się tylko temat przewodni

20070814120519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:12, Nertis napisał:

Naciśnij najpierw strone 406 ,a potem bedziesz mógł już nacisnąć 404.

ja nie mam tych stron u mnie ostatnia to 163 , dlatego się pytałem na ile masz ustawionych tematów na stronie w swoich ustawieniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:25, tosz napisał:

> Naciśnij najpierw strone 406 ,a potem bedziesz mógł już nacisnąć 404.
ja nie mam tych stron u mnie ostatnia to 163 , dlatego się pytałem na ile masz ustawionych
tematów na stronie w swoich ustawieniach ?


U mnie ostatnia strona to 408 (nie wiem czy chodzi ci o to).Jeśli dobrze zrozumiałem to musisz isc na strone 159 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram czarodziejką, mam 13 poziom, dopiero zaczynam grać w tą świetną grę. Oto moje Umiejętności:
Ognisty Piorun: 5 - do wyżynania pojedyńczych potworów i upadłych
Ciepło: 2 - W końcu jestem czarodziejką
Inferno: 3 - Do większych grupek lub czempionów
Pożoga: 1 - Do strasznie dużych i silnych potworów
Zbroja Mrozu: 2 - w końcu lepiej mieć zamarzniętych przeciwników i lepszą zbroję

Oceńcie mą postać.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:37, Rga napisał:

Teraz gram czarodziejką, mam 13 poziom, dopiero zaczynam grać w tą świetną grę. Oto moje Umiejętności:
Ognisty Piorun: 5 - do wyżynania pojedyńczych potworów i upadłych
Ciepło: 2 - W końcu jestem czarodziejką
Inferno: 3 - Do większych grupek lub czempionów
Pożoga: 1 - Do strasznie dużych i silnych potworów
Zbroja Mrozu: 2 - w końcu lepiej mieć zamarzniętych przeciwników i lepszą zbroję

Oceńcie mą postać.
Pozdrawiam.


Hmmm. Jeszcze nie ma co oceniać ;).A na co idziesz??Meteor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odnoszę wrażenie, że jest dość słaba. Poszukaj w googlach tzw. ''buildów postaci''. Jest to swoisty poradnik, w którym wypisane są umiejętności, w które powinno się dodawać punkty, przedmioty, do których zdobycia powinniśmy dążyć i atrybuty, w które powinniśmy dodawać punkty. Jeśli jeszcze nie jesteś zbytnio obeznany w grze może ci to bardzo pomóc.

@tosz:
No to ja innego wyjścia nie widzę. Może spróbuj w innej przeglądarce? To jedyne, co przychodzi mi do głowy (bo nie chcę przepisywac postów, to chyba zrozumiałe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , przegladnełem kilka watków dotyczacych problemow z połaczeniem z BN ale niestety w zadnym
z nich nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie , mianowicie nie moge połaczyc sie z BN z krainą Europe
kazda inna działa (do tej pory wszystko działało bez zarzutu) , co ciekawe uzywam internetu bezprzewodowego
(przez niego połaczenie jest niemozliwe pisze zeby skontaktowac sie z BN support , natomiast ostatnio
sprawdzilem i połaczenie przez modem (bez ingerencji w ustawienia komputera) umozliwiły mi połaczenie z moim
kontem w krainie Europe stad moje pytanie o co w tym chodzi ?? zaznaczam iz nie uzywałem
zadnych "wspomagaczy" w postaci MH i innych wynalazków odbierajacych cała frajde z gry , jesli ktos spotkał sie
z taka sytuacja badz tez wie gdzie moge sie dowiedziec jak ten problem rozwiazac bede bardzo wdzieczny za
odpowiedz , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pala na 41, właśnie zacząłem grać na koszmar (baal okazał się słabiutki, z diablo miałem dużo cięższą przeprawę) i mam zmaksowany zapał. I nie wiem w co teraz dawać. Juz dałem kilka w niebiańską pięść (czy coś takiego) bo myślę, że jest niezłe, ale chciałbym usłyszeć jakieś porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie lepiej wyjść z poziomu trudności normal na ~~50 lvlu? Kilka/kilkanaście baalrunów to chyba żaden problem, a i (jeszcze) łatwiej będzie :] No i dostaniemy trochę stuffu, jak ktoś ma szczęście to znajdzie coś cennego, co z chęcią nałoży :P Ja jakbym w ogóle zrobił paladyna to raczej tylko smithera (20 do szarży, 20 do młotków + synergie, z tym, że jest ich chyba więcej niż 3 dlatego lepiej zainwestować w młotki). A tak to nie wiem w twoim przypadku, niestety - w paladyna za bardzo się nie bawiłem i dlatego takie braki mam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 23:19, Wayzin napisał:

Hmm... Nie lepiej wyjść z poziomu trudności normal na ~~50 lvlu? Kilka/kilkanaście baalrunów
to chyba żaden problem, a i (jeszcze) łatwiej będzie :] No i dostaniemy trochę stuffu, jak
ktoś ma szczęście to znajdzie coś cennego, co z chęcią nałoży :P Ja jakbym w ogóle zrobił paladyna
to raczej tylko smithera (20 do szarży, 20 do młotków + synergie, z tym, że jest ich chyba
więcej niż 3 dlatego lepiej zainwestować w młotki). A tak to nie wiem w twoim przypadku, niestety
- w paladyna za bardzo się nie bawiłem i dlatego takie braki mam :]


Smiter walczacy mlotkami?? Jakas nowosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować