Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2007 o 21:00, The Lurker napisał:

A więc powtarzam pytanie - da się jakoś cofnąć punkty umiejętności? Jest może jakiś edytor sejwów do Diablo II?


Jeżeli grasz na CBN - zapomnij, nie da się cofać przydzielonych punktów umiejętności.
Jeżeli grasz na singlu, wpisz w google frazę: diablo 2 character editor, całkiem sporo tego wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:15, truptus napisał:

mam pytanie czy lepiej grac 1 bronią czy dwoma broniami barbarzyńcą? i jaki najlepiej czar
używać u barbarzyńcy jedną bronią i dwoma broniami??


zdecydowanie dwoma bronmi! ja mam dwa topory i inwestuje w podwojne uderzenie i szal bitewny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:00, The Lurker napisał:



robisz czarkę ognia więc ładujesz wszystko na maxa w ta 2 kulkę (ulepszona wersja 1) i potem mistrzostwo na maxa lepiej na tym wyjdziesz bo meteor straasznie wolno sie ładuje twoją główną bronią ma być kulka a do niszczenia grup/potęznych wrogów meteor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej w ogóle meteoru nie brać w takim wypadku? I do jakiego poziomu ciepło, a od jakiego kulkę? ;]

Leżeli jest jakiś lepszy wybór tyle że na czarkę lodu/błyskawic to też poproszę, bo z kulki na 9 lvlu to panów jadu po 10 razy musiałem walić... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 18:01, BoloMaster napisał:

Witam
Nie potrafię pokonać Duriela:/
co może być tego przyczyną? niżej zamieszczam screeny (postać rozwijam pod błogosławiony młot)


Jak grasz na singlu to pograj trochę na "/Players 8" - zrobisz parę poziomów więcej i bez problemu go załatwisz. A jak postać rozwijasz zgodnie z jakąś strategią, to pewnie nie robisz nic źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

dobra tu masz czarkę typowo fire
http://img187.imageshack.us/my.php?image=d2ez3.jpg
brakuje mistrzostwa w ogniu na maxa
potem pozostałę pkt ładujesz w meteor (synergia do kulki :D )
gratis kołujesz przedmiot z teleportem i jak bedziesz miał wolny pkt to wkładasz ten przedmiot i dodajesz 1 pkt do tego skila


jak zaczyansz gręto ładujesz w tą podstawową kulkę a potem jka tylko możesz to w tą 2 kulkę na maxa następnie 10 pkt w mistrzostwo ognia potem dobijasz na maxa 1 kulkę potem mistrzostwo do 20 i na meteor

zamieszczam moją czarkę fire na CBN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 cz czarki

z tego zestawu to zostawię tylko okulusa i rękawice wszystko inne wymaga wymiany, od biedy hełm może zostać

są może jeszcze lepsze od tych rękawice dające więcej niż +1 do all fire skili?

za pomocnika polecam obrońce z 2 aktu

20071117124459

20071117124509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podałeś mi builda na czarkę ognia, lecz trochęgo nie rozumiem. Po co pakować całe 20 pkt w ognisty piorun skoro i tak na 18 (chyba) poziomie można brać ognistą kulę? 1 ciepła na 2 lvl, potem 20 pkt w piorun oznaczałoby, że mam brać kulę dopiero na 21 lvlu. Nie lepiej na 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:46, Iroks1 napisał:

są może jeszcze lepsze od tych rękawice dające więcej niż +1 do all fire skili?


dla czarki fire to jedyny słuszny wybór... chyba ze ktos na brak many narzeka to frosty wtedy...

Dnia 17.11.2007 o 12:46, Iroks1 napisał:

Podałeś mi builda na czarkę ognia, lecz trochęgo nie rozumiem. Po co pakować całe 20 pkt w
ognisty piorun skoro i tak na 18 (chyba) poziomie można brać ognistą kulę? 1 ciepła na 2 lvl,
potem 20 pkt w piorun oznaczałoby, że mam brać kulę dopiero na 21 lvlu. Nie lepiej na 18?


Jeśli chodzi o ścisłość to kula jest na 12 lvl. IMO te punkty nie sa zmarnowane i tak ognisty piorun jest syngerią do kuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 13:15, mota napisał:

Jeśli chodzi o ścisłość to kula jest na 12 lvl.

No właśnie, to tym bardziej ten build wydaje mi się dziwny... Czy wyższy poziom pioruna wpływa jakoś na ognistą kulę? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta 1 kulka daje +ileś tam % do sily tak samo mistrzostwo ognia czy meteor rozdajesz pkt tak aby premię do ognistej kulki były najwieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:55, BoloMaster napisał:

nabiłem 24 lv ale nadal Duriel jest zbyt silny;(
w co zainwestować 5pkt?
siła 53
zręczność65
żywotność 70
energia 17

co potrzebujesz :D
zręczność zwiększa blok
siła daje mocniejsze dmg
żywotność to hp
a energia to mana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 13:20, The Lurker napisał:

> Jeśli chodzi o ścisłość to kula jest na 12 lvl.
>
No właśnie, to tym bardziej ten build wydaje mi się dziwny... Czy wyższy poziom pioruna wpływa
jakoś na ognistą kulę? ;/

przeczytaj końcówkę tych skili
ognista kula ma premie od meteoru i ognistgo pioruna+ od mistrzostwa ognia

20071117152537

20071117152549

20071117152616

20071117152628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:06, truptus napisał:

Mam pytanie w co lepiej dawać u zabujczyni w pułapki czy w walkę??


Na początek proponuję słownik ortograficzny:P

A wracając do pytania to zależy od Twojego stylu gry... czy wolisz bardziej ofensywnie czy defensywnie prowadzoną postać... Ja grałem tą i tą asską i jednak bardziej preferuje trapy... Jest znakomita na ballruny, a także HC. To po necro summon druga moja ulubiona postać.

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować