Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

no zależy czy Cię nie atakuje(przeszkadza) maksymalna rozdziałka w 800x600. mi na 19" zwykłej to nie przeszkadza. no i nie wiem, jak on sobie obraz dopasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:32, KamcioBoy napisał:

Mam takie pytanie... Da sie w Diablo 2 LoD grać "normalnie" na panoramicznym monitorze?

Jak dla mnie nie ma różnicy ;]. Diablo to stara gra, i nie wymaga takich wymagań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:32, KamcioBoy napisał:

Mam takie pytanie... Da sie w Diablo 2 LoD grać "normalnie" na panoramicznym monitorze?


Ja mam panoramiczny monitor 19''...i powiem ,że dobrze się gra w diablo :P.Jeśli masz dobre sterowniki to wszystko powinno ci śmigać jak należy ;) (na początku troszkę się rzuca brzydka grafika ,ale jak się przyzwyczai człowiek to się gra świetnie xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze te kolce bo dodaja do umiejetnosci zabojczyni ;-) i jak dobrze pamietam sa takie co daja 45 do resist all i daja chyba 4 do umiejetnosci ;-) wiec to 2x i jest fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:50, Draxvoxdor napisał:

Oo czyli moge miec ok 50 do szkieletow i 50 do mistrzostwa? Czas na rzez;]

Ja ci radze nie pchać w szkielety ;]. Przecież w multi masz multum pomocników, po co ci inni ;]. Ja bym ci radził jeśli grasz nekrem pakować w zęby i ten wybuch co do o koła zatruwa wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:49, DartiReviMaster napisał:

> Chce sie upewnic-do jakiego poziomu umiejetnosci(max) mozna napchac punkty?
O ile sie nie byle to do 90


A nie przypadkiem do 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:55, DartiReviMaster napisał:

> A nie przypadkiem do 20?

Wiesz moge sie mylic. Nie znam sie za bardzo na diablo bo za krótko grałem.


Po prostu nawet jak czytałem taktyki w karczmie, to zawsze umiejętności które były rozwijane jako główne były na 20lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:32, KamcioBoy napisał:

Mam takie pytanie... Da sie w Diablo 2 LoD grać "normalnie" na panoramicznym monitorze?

Ja gram na 15 cali na starym kompie, ale brachol na neku 20 panoramicznym różnica jest widoczna na duelach gdzie dalej widać wrogów, jednym słowem da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:05, pizmak666 napisał:

no oczywiście że skille można mieć tylko do 20lvl!!!

No to kurde ludzie co wy mi gadacie ze do 90 lvlu mozna wepchac punkty w jeden skil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:08, Draxvoxdor napisał:

No to kurde ludzie co wy mi gadacie ze do 90 lvlu mozna wepchac punkty w jeden skil...

nie wiem?! może DartiReviMaster grał sobie z modami na singlu i dorzucał do 90lvl...
może staty ze skillami pomylił... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można dać max 20 do skilla + bonus jaki się ma od itemów, wtedy wychodzi nawet ponad 50( np bo u barba).

A jeśli chodzi o nekrosa to moim zdaniem dobrym nekiem jest psn dajesz koło 60 sk do obrażeń od trucizny, a reszte śmiało w orzywionych po 1 w szkielety megów golema w mistrzostwo ile zostanie.
W ten sposób masz neka z dobrym dmg + pomocników, którzy może nie są tacy dobrzy jak byś grał sumonerem ale robią swoje.
W razie co mam takiego neka non lader jeszcze moge pokazać co noci i jak mu idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a dobrze bedzie jak wepcham tak, bo to summoner ma byc:
20 w szkielety i tyle samo w ozywienie szkieleta
20 w szkieletow magow
20 w golema tkankowego
20 w potwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować