Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2007 o 08:51, choper napisał:

Dzięki.A są tam jakieś silniejsze potwory, niż te co były wcześniej? Bo nie wiem jak się uzbroić


Obojętnie jak początek jest łatwy, aż do poziou piekło łatwo jest, a jeśli ci będzie słabo szło to jak grasz na Cbn to poproś o pomoc lub dołącz do kogoś i razem wtedy dacie rade, jeśli natomiast grasz single doexp sobie troche najlepiej wpisz sobie players 8 potwory są wtedy silniejsze ale exp też szybciej leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 12:51, slfi napisał:

> Dzięki.A są tam jakieś silniejsze potwory, niż te co były wcześniej? Bo nie wiem jak się
uzbroić

Obojętnie jak początek jest łatwy, aż do poziou piekło łatwo jest, a jeśli ci będzie słabo
szło to jak grasz na Cbn to poproś o pomoc lub dołącz do kogoś i razem wtedy dacie rade, jeśli
natomiast grasz single doexp sobie troche najlepiej wpisz sobie players 8 potwory są wtedy
silniejsze ale exp też szybciej leci.

łatwo nie powiedział bym :PPP
na koszu rozwalić duriela czarką to już jest zdeka cięzko :) ale nie jest to niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pewien problem z dołaczeniem do gier na BN. Ale zaczne od początku. Dzisiaj kupiłem orginał DiabloII+LOD.Zainstalowałem, uruchomiłem BN wypełniłem login, zarejestrowałem się, stworzyłem postać z rozszerzenia i rankingową. Kiedy chce stworzyć gre lub dołączyć do gry załącza się obrazek czekam jakieś 30 sekund po czym wyskakuje komunikat "Nie udało się dołączyć do gry". Próbowałem kilkadziesiąt razy, zawsze w odstępach kilku minutowych ale komunikat zawsze jest ten sam. Czatowac z ludzmi na BN moge bez problemu ( jednak oni nie znaja odpowiedz na moj problem )

Firewall - wyłaczony
Łacze z netem jest ok ( pingi na onet mam po 17 )
Nie mam zablokowanych zadnych portow


pozdro kopoland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 12:57, XardasiK napisał:

Jesli grasz na battle.necie (ladder) to mam dla ciebie kilka itemkow ;]

Z chęcią zagram na BN tylko powiedz jak i gdzie mam się zalogować :) Najlepiej na gg - 10264314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:23, kopoland napisał:

Witam wszystkich. Mam pewien problem z dołaczeniem do gier na BN. Ale zaczne od początku. Dzisiaj

Wymiana gry, jak radził kolega , nic nieda. To jest jednak problem z netem, prawdopodobnie jest jednak za wolny. Czasem też zdarzają się takie lagi na BN, że są kłopoty z dołączaniem i tworzeniem własnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AA jeszcze jedna rzecz... w czasie proby dolaczenia do gry w ogole nie pojawia sie ten czerwony pasek ( ten ktory laduje gre )

A co do lacza to gram w kilka gier przez neta ( roznego rodzaju od strzelanek po strategie i nigdy nie mialem porblemu z laczem ani pingami )

PS lacze mam sam dla siebie predkosc 512kb ( w czasie proby dolaczenia do gry pingi z serwerami typu onet.pl wp.pl sa bardzo dobre okolo 10ms )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:56, kopoland napisał:

AA jeszcze jedna rzecz... w czasie proby dolaczenia do gry w ogole nie pojawia sie ten czerwony
pasek ( ten ktory laduje gre )

A co do lacza to gram w kilka gier przez neta ( roznego rodzaju od strzelanek po strategie
i nigdy nie mialem porblemu z laczem ani pingami )

PS lacze mam sam dla siebie predkosc 512kb ( w czasie proby dolaczenia do gry pingi z serwerami
typu onet.pl wp.pl sa bardzo dobre okolo 10ms )

A ty grasz na zamkniętym czy otwartym BN? Bo na zamkniętym niema czerwonego paska w czasie dołączania do gier. Jeżeli chodzi o otwarty BN to ja niemając żadnych problemów na closed BN, na otwartym również nie mogłam dołączyć do żadnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

probowalem na otwartym i na zamknietym, ale juz chyba wiem co sie stalo.. ( jednak uslugodawca neta chyba nawalil ) w kazdym razie dzieki wszystkim za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, od którego lvl można na luzach grać na koszmarze? Mam barba 22 (bez zadnej strategii, taka postac eksperymentalna) i na koszmarze upadłych nie moge zabić. Do którego lvl mniej więcej podciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 13:57, Iroks1 napisał:

łatwo nie powiedział bym :PPP
na koszu rozwalić duriela czarką to już jest zdeka cięzko :) ale nie jest to niemożliwe :)

Wiem, że czasem ma się pewne kłopoty, ale jak się ma dawać rade na hellu to kosz nie powinen sprawiać problemu, wystarczy do expić troche wymienić lekko sprzęt i musi iść.

Co do problemów z logowaniem, ja nie gram na otwartym Bn za dużo cheaterów jest, a na Cbn też się zdaża że daną postacią nie moge tworzyć gier lub do nich dołączać, trwa to jakieś 5-30 min, ale wystarczy zmienić postać i idzie, problemem nie będzie tu też raczej net jak jest, do D2 potrzeba tylko 28Kb/s, ja mam 1.5 mega gram w d2 a jeszsze leci muza z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 16:22, Matizk12 napisał:

Jak sądzicie, od którego lvl można na luzach grać na koszmarze? Mam barba 22 (bez zadnej strategii,
taka postac eksperymentalna) i na koszmarze upadłych nie moge zabić. Do którego lvl mniej więcej
podciągnąć?

Generalnie 40 lub nawet 45, na baalrunach wtedy jeszcze w miare exp leci, ale jak masz 22 radze ci cow runy szukać lub tombruny i tak do 26 lvl gdzieś wtedy zaczyna fajnie exp lecieć na baalrunach.
Na koszu tak albo do 60 potem taxi hell i Br hell alebo 70-75 i dopiero na hell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, otoz mam D2+LoD ale nie gram w necie, czy jest mozliwosc grac na singlu i zwiekszyc ilosc potworow = xp wpisujac okreslona komende w konsoli ? w jedynce bylo to mozliwe i skracalo czas rozwijania postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 20:26, dobrakos napisał:

mam pytanko, otoz mam D2+LoD ale nie gram w necie, czy jest mozliwosc grac na singlu i zwiekszyc
ilosc potworow = xp wpisujac okreslona komende w konsoli ? w jedynce bylo to mozliwe i skracalo
czas rozwijania postaci



mozesz dac "player 8 " ale moze ktos inny napisze dokaldniej bo ja zapomnialem o tym jak to sie robilo dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość. Trzeba tylko wpisać /players x, gdzie x to liczba od 1 do 8. Nie jestem pewien czy zwiększa ilość potworów, ale zwiększa ilość doświadczenia jakie za nie dostajesz, ale czyni je też odpowiednio silniejszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:05, Daimon_Frey napisał:

Jest taka możliwość. Trzeba tylko wpisać /players x, gdzie x to liczba od 1 do
8. Nie jestem pewien czy zwiększa ilość potworów, ale zwiększa ilość doświadczenia jakie za
nie dostajesz, ale czyni je też odpowiednio silniejszymi.

wlasnie o to mi chodzilo , dzieki. Rozumiem ze nie musze zadnego patcha instalowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Rozumiem ze nie musze zadnego patcha instalowac?

Nie, nie trzeba. Jak nie zadziała z kreseczką / to spróbuj bez, bo chyba w którymś patchu to się zmieniało. Tak dawno grałem, że nie jestem pewien. Może ktoś mnie poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 12:46, shelion napisał:

Witaj Abi :)

Witam! A ja myslalem, ze Tobie sie forum znudzilo :)

Dnia 28.11.2007 o 12:46, shelion napisał:

Ależ się zdziwiłam, że jeszcze grasz w Diablo

No gram, ale rzadko, bo jestem na emigracji i korzystam tylko z laptopa brata jak jestm z wizyta. Gram w Diablo, bo po prostu inne, nowsze gry nie pojda na tym jego kompie :)
A ze brat niedugo wyjezdza do Polski, to i nawet Diablo zostanie mi zabrane.

Ja bym najchetniej pogral w Wiedzmina, ale niestety chyba dopiero za pare miesiecy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować