Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 21:26, Iroks1 napisał:

obraz płyty nie działa bo dalej woła płytke


Ten problem można ominąć bawiąc się troszkę w regedit :P.
Krótka instrukcja jak to zrobić ;):
1.Uruchom "regedit"
2.Wchodzisz do HKEY_LOCAL_MACHINE
3.Wchodzi dalej do SOFTWARE
4.Tutaj szukasz folderu "Blizzard Entertainment" (czy coś w tym stylu :P)
5.Dalej wchodzisz do diablo
6.Obok wyskakuje ci kilka rejestrów...wchodzisz do rejestru "DiabloIICD"
7.Zmieniasz stację dysków (czyli na tą literkę na którą jest ustawiony wirtualny dysk xD)
8.Ciszysz się grą bez płytki w CD-romie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 21:38, Iroks1 napisał:

mogłeś tylko napisać mi 7 i 8 pkt :)

mimo to dzięki :)


A no wiesz...niektórzy nie wiedzą co to jest regedit ,więc postanowiłem wszystko napisać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja druidem mam już 18 poziom. I nie gram już w singla. Battle net rządzi xD Raz że świetnie się gra z kimś prawdziwym, a dwa, że są tak trudne momenty że nie wyobrażam sobie aby pojedyńczo se tam poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 23:09, choper napisał:

A ja druidem mam już 18 poziom. I nie gram już w singla. Battle net rządzi xD Raz że świetnie
się gra z kimś prawdziwym, a dwa, że są tak trudne momenty że nie wyobrażam sobie aby pojedyńczo
se tam poradzić.


No ta, zależy też z kim sie gra. Jeśli grasz z Czarodziejką na 91 poziomie na normalu, to chyba oczywiste jest że przejdziesz Diablo w 30 min. Chodź nie wiem ile lv nabijesz sobie tym sposobem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 23:09, choper napisał:

A ja druidem mam już 18 poziom. I nie gram już w singla. Battle net rządzi xD Raz że świetnie
się gra z kimś prawdziwym, a dwa, że są tak trudne momenty że nie wyobrażam sobie aby pojedyńczo
se tam poradzić.


Ja ci powiem ,że z ziomkami najlepiej sie gra xD...dopiero 18 level??A na jakiego builda idziesz (ja robiłem Druida pod Huragan...chyba dobiłem nim 90 level ;) ).
Druidem naprawdę ciężko się gra (zależy od buildu...najdrożej chyba się gra na początku elementalem :/).Ja musiałem chyba na łasce innych siedzieć gdzieś do 30 lewela (właśnie do huraganu :P)...potem już wszystko co chciałem zamiatał jak trzeba xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze takie pytanie: Na czym mam expic 22 barbem (bez builda) bo tombruny mi już niewiele dają a fetysze sporo obrażeń zadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 17:16, Matizk12 napisał:

A mam jeszcze takie pytanie: Na czym mam expic 22 barbem (bez builda) bo tombruny mi już niewiele
dają a fetysze sporo obrażeń zadają


Eee...grasz na bt ,czy na singlu??Jeśli na bt to na ballruny (od 20 lub 25 levela...nie pamiętam już dokładnie :P).Jeśli na singlu...to ci powiem szczerze ,że nie wiem :P.Chyba zostają ci tombruny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 17:34, Nertis napisał:

> A mam jeszcze takie pytanie: Na czym mam expic 22 barbem (bez builda) bo tombruny mi już
niewiele
> dają a fetysze sporo obrażeń zadają

Eee...grasz na bt ,czy na singlu??Jeśli na bt to na ballruny (od 20 lub 25 levela...nie pamiętam
już dokładnie :P).Jeśli na singlu...to ci powiem szczerze ,że nie wiem :P.Chyba zostają ci
tombruny ;).



Balruny?? Ja nie moge rozwalić jednego potwora w 4 akcie, a już wogóle o ballunach nie mówie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 17:39, Matizk12 napisał:

Balruny?? Ja nie moge rozwalić jednego potwora w 4 akcie, a już wogóle o ballunach nie mówie...


Hehe ;).Na bt to nie problem (oczywiście dobra epika i exp leci jak trzeba xD).Na singlu to już inna bajka :P (z twojej wypowiedzi wywnioskowałem ,że grasz na singlu :P).Możesz jeszcze trochę pochodzić w III akcie (chodzi mi tu o bazar''y itp ...nie dżungle :P)...ale chyba lepiej żebyś został na tombrunach xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 17:49, Nertis napisał:

> Balruny?? Ja nie moge rozwalić jednego potwora w 4 akcie, a już wogóle o ballunach nie
mówie...

Hehe ;).Na bt to nie problem (oczywiście dobra epika i exp leci jak trzeba xD).Na singlu to
już inna bajka :P (z twojej wypowiedzi wywnioskowałem ,że grasz na singlu :P).Możesz jeszcze
trochę pochodzić w III akcie (chodzi mi tu o bazar''y itp ...nie dżungle :P)...ale chyba lepiej
żebyś został na tombrunach xD.


To źle wywnioskowałeś, bo gram na BNie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj battle net ile bym dał żeby tam wrócić odkąd mi net siadł to tylko mogę pomarzyć a ekipę i postać niezłą miałem barba z 2k na szale radził sobie na koszu bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 21:46, choper napisał:

Już 22 level i 3 akt xD Mam pytanko. Taka zimowa kraina to w którym akcie jest?


5... trochę czasu jeszcze masz... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 17:16, Matizk12 napisał:

A mam jeszcze takie pytanie: Na czym mam expic 22 barbem (bez builda) bo tombruny mi już niewiele
dają a fetysze sporo obrażeń zadają

Norm
1-15 lvl trist runy
15-22 tomb runy
22-25 cow runy
25-40 baal runy
taxi kosz starzy (41lvl)
Baalruny kosz do 60
taxi hell starzy (61lvl) baalruny hell do 99;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 21:46, choper napisał:

Już 22 level i 3 akt xD Mam pytanko. Taka zimowa kraina to w którym akcie jest?

zimowa kraina jest w 5 akcie. Jest ona w dodatku. Jak piszesz - jesteś w Kurast. Jeszcze forteca pandemonium - pokonasz Diablo i fru do dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 21:46, choper napisał:

Już 22 level i 3 akt xD Mam pytanko. Taka zimowa kraina to w którym akcie jest?

Właśnie mi się przypomniało - 5 miasto to Harrogath. W nim zaczyna się 5 "zimowy akt".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:30, RedSqll napisał:

Na BN wszystko sie samo dzieje ;-) wszystko! serio >_<


Wszystko jest możliwe...tak jak lagi ,które trwały na serwerze europejskim przez ...pół roku??
Raz wchodzisz i piszę ci ,że twoje konto zostało zbanowane...a tak naprawdę tylko dostałeś kicka na kilka godzin...niezłe shizy tam mają xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować