Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 17:40, Nertis napisał:

Wszystko jest możliwe...tak jak lagi ,które trwały na serwerze europejskim przez ...pół roku??


BN chodzi w miare spokojnie odkad nie ma public DM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:35, slfi napisał:

1-15 lvl trist runy
15-22 tomb runy
22-25 cow runy
25-40 baal runy
taxi kosz starzy (41lvl)
Baalruny kosz do 60
taxi hell starzy (61lvl) baalruny hell do 99;p


Mi sie zdaje że to troche inaczej leciało..... ale co tam :D

Tylko najgorzej że zawsze najmniej to jest Trist Run ;/ bo mam Czarodziejkę na 15 lv no i tristów nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2007 o 19:26, DartiReviMaster napisał:

Tylko najgorzej że zawsze najmniej to jest Trist Run ;/ bo mam Czarodziejkę na 15 lv no i tristów
nie ma...

To sam zakładaj gry o takiej nazwie, zawsze ktoś dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:26, DartiReviMaster napisał:

Tylko najgorzej że zawsze najmniej to jest Trist Run ;/ bo mam Czarodziejkę na 15 lv no i tristów
nie ma...

Przy 15 lvl to spokojnie dasz rade sam robić gry, ale powoli zacznij szukać tombrunów, a co to mojego wcześniejszego posta, można też robić taxi norm, kosz i hell i z low lvl-elem chodzić na dia runy, lub zrobić jednego dobrego uber exp, ja tak nie dawno dru z 3 lvl na 88 wyciągnołem, jakieś 3 godziny to trwało, ale były problemy ze skompletowaniem składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:13, DartiReviMaster napisał:

Mam do ciebie pytanie no bo krótko gram w diablo, co to są TAXI run ??


Taxi jest to szybkie przejscie wszystkich aktów. Zakladasz gre i jakiś kumpel dolącza do Twojej gry wysokopoziomowa postacia i wykonuje za Ciebie głowne questy (te które wymagane sa do przejscia do kolejnego aktu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:35, slfi napisał:

> A mam jeszcze takie pytanie: Na czym mam expic 22 barbem (bez builda) bo tombruny mi już
niewiele
> dają a fetysze sporo obrażeń zadają
Norm
1-15 lvl trist runy
15-22 tomb runy
22-25 cow runy
25-40 baal runy
taxi kosz starzy (41lvl)
Baalruny kosz do 60
taxi hell starzy (61lvl) baalruny hell do 99;p


ok, dzięki, właśnie postanowiłem sobie pobić troche krów. Oszczepy-180gp, dedy-10000gp. Widok setki krów goniących twojego barbarzyńcę-bezcenne:) A tak na serio to jest jakiś sposób żeby coś tym krowom zrobić barbem?? Bo mi to niezbyt wychodziło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak barbem, ^^ ale ja moim paladynem zawsze zbierałem all krówki i boski młot dopóki nie padną. Efekt ?? BOSKI. ^^ Najlepiej na krówki chodzić bez dodatku bo wtedy możesz tam wejść wiele razy w czasie jednego poziomu trudności (ja dzięki temu bardzo sie w singlu wzbogaciłem) ;] a z dodatkiem można niestety tylko raz na poziom trudności =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:09, Rzezim napisał:

Aby z dodatkiem wejść na krowy n-razy nie można zabijać Krowiego Króla. Ot cała filozofia.


Albo otworzyć portal jedną postacią, a ubijać krowy inną. Oczywiście to tyczy się BN :)
Czasem jak się ma silną postać to Króla można przez przypadek zabić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:32, Daimon_Frey napisał:

Czasem jak się ma silną postać to Króla można przez przypadek zabić ;)


no właśnie, a propos przypadku, kiedyś jakiemuś frajerowi przypadkiem Cow Kinga ubiłem i pluł się do mnie, że już na cowlvl nie wejdzie, to prawda, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:56, Daimon_Frey napisał:

Jeśli to on otwierał portal do krów to tak,o ile dobrze pamiętam.


no tak, ten gość otwierał. nie pamiętam jak to było konkretnie, ale to było dawno temu. pamiętam że okropnie się wkurzył i mnie nawyzywał. ale co tam, psikusa mu bezwiednie zrobiłem :P
thx za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taxi, rush, jak same nazwy wskazują to szybkie przechodzenie danego poziomu trudności, np normu, jest to o wiele szybszy sposób na przechodznie gry, np w 3 akcie nie trzeba zbierać organów, od razu na travi wysoką rade się ubija a potem od razu mefa.
Taxi jest o tyle dobre bo nie trzeba tyle szukać, jak ktoś ci będzie robił to ma już wps, taxi przeważnie ci ktoś zrobi z hf/rq/kuźnie, ale tu potrzebne jest( ulubione słowo Premiera) zaufanie obu stron, gość który ci robi taxi oczekuje zapłaty, jest to najczęściej zadanie na 4 akcie z kuźnią, on tabie taxi ty mu rune i pgms z kuźni, bywa też tak, że osoby, które mają robione taxi w momencie gdy mają wykonać zadanie z kuźnią wychodzą z gry i cieszą się że mają pierwsze 3 akty zrobione, bywa też tak, choć rzadziej, że osoba robiąca kuźnie zwiewa nie robiąc ci taxi do końca, chodzi tu o diablo i starych.

Jak na cow runach 2x lvl postacią nie idzie to nie wstyd, zależa jaka postać i na co się nię poszło, niektóre postacie dopiero przy wyższych poziomach są "killermi", ale od tego jest granie na Bn, zwsze ktoś się znajdzie i razem lub on sam dacie rade.
A co do cow runów, można je otwierać po zabiciu baala na danym poziomie i tak długo puki się króla nie ubije, lub ktoś w naszym teamie nie ubije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:13, DartiReviMaster napisał:

Ej, a gdzie jest o cowrun?? No bo mi sie zdawało że w 3 akcie będzie coś w stylu MefistoRun
;]


Eee...MefistoRun''y się robi tylko dla zarobku ;) (czyli dla itemów...najczęściej palladynowie i czarodziejki).
Cowrun''y to są w pierwszym akcie ;).Po przejściu danego poziomu trudności możesz tam w pierwszym akcie zrobić portal do krowiego poziomu ;)...można powiedzieć ,że jest to w rodzaju takiego bonusu xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:18, Nertis napisał:

Eee...MefistoRun''y się robi tylko dla zarobku ;) (czyli dla itemów...najczęściej palladynowie
i czarodziejki).
Cowrun''y to są w pierwszym akcie ;).Po przejściu danego poziomu trudności możesz tam w pierwszym
akcie zrobić portal do krowiego poziomu ;)...można powiedzieć ,że jest to w rodzaju takiego
bonusu xD.


No słyszałem coś o czymś takim jak krowi level, ale nigdy nie wiedziałem jak sie do niego dostać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:25, DartiReviMaster napisał:

No słyszałem coś o czymś takim jak krowi level, ale nigdy nie wiedziałem jak sie do niego dostać
;]


Eee...normalnie to musisz przejść np. normala. W obozowisku łotrzyc bierzesz kostkę horadrimów ,wkładasz tam księgę portalu ,nogę wirta (nie pamiętam czy tak to się pisze :P...chodzi mi tutaj o tą nogę co można zdobyć w Tristram u martwego kolesia w górnej części krainy).Miksujesz...i masz portal.
Skrócona droga do tego poziomu to...wchodzisz na jakiś serwer typu "cowrun" i jedziesz krowy z innymi...tylko pamiętaj ,że zabicie króla jak jesteś w party uniemożliwia potem tobie i całemu party utworzenia krowiego poziomu potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować