Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 19:22, truptus napisał:

Jaka jest najlepsza aura na paladyna hammera???


Jak idziesz na hammera to musisz wymasterować wigor , koncentrację i ...błogosławioną celność ;).Wigor i błogosławiona celność to są syenergie ,a koncentracja oczywiście potęguje dmg młotków :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:09, Rzezim napisał:

Aby z dodatkiem wejść na krowy n-razy nie można zabijać Krowiego Króla. Ot cała filozofia.

Ale wiesz Rzezim... z krowiego króla super przedmioty lecą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej własnie zaciąłem się w wiedźminie i odpalam stare dobre diablo , jak myślicie czy mozna zrobić nekrusa walącego mieczem walczącego w zwarciu, nie chodzi mi o trutki?
albo walczącego na przyzywania ładując tylko w vita - singielek, bez żadnych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 08:34, Anarion Liadon napisał:

Ale wiesz Rzezim... z krowiego króla super przedmioty lecą ;]

Z Krowiego Krola lecialy unikaty zawsze ale to bylo na patchu 1.07 (nie wiem jak bylo jeszcze wczesniej, bo nie gralem). Teraz po prostu sie nie oplaca tego Krowiaka tluc, bo zazwyczaj wywwali tylko pare zoltych smieci (nawet na piekle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 08:34, Anarion Liadon napisał:

Ale wiesz Rzezim... z krowiego króla super przedmioty lecą ;]


Leciały.

Zabicie Króla to moim zdaniem kiepski interes. Krowy to świetne źródło talizmanów i przedmiotów z dziurami.

Jeśli chodzi o item run-y to ja osobiście preferuje Pindla - Niszczyskałe - Shenka i przy okazji Ella. Kiedyś robiłem Andariel+Mef, ale taki run dłużej się robi(przynajmniej moją czarką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2007 o 10:41, Abi Dalzim napisał:

Teraz po prostu sie nie oplaca tego Krowiaka tluc, bo zazwyczaj wywwali tylko pare zoltych smieci (nawet na > piekle).


Rare itemy nie zawsze są takie złe a czasami to nawet cenniejsze od unikalnych, ale zasadniczo ja tez niko nie polecam zabijania Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 19:22, truptus napisał:

Jaka jest najlepsza aura na paladyna hammera???

Jednyna aura dla hamera to koncentracja, bo daje dmg dl młotków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:46, Mechu95 napisał:

Mam problemik - gdzie w necie mozna znalezc spolszczenie do Diablo II? Z gory dzieki i pozdro.


Obawiam sie, że nie można. Spolszczenie było wykonywane przez profesjonalnie zajmujących się tym ludzi, chronione jest prawami autorskimi, tak jak cała gra, i legalnie za darmo raczej nigdzie się go nie znajdzie. Jedyna opcja to kupno polskiej wersji. Ja posiadam dwie wersje Diablo II z dodatkami - polską, kupioną tuż po premierze, oraz angielską - kupioną z tego powodu, iż wersja wydawana przez CD-Projekt ma wyciętą możliwość uruchamiania na Makach. Z dwóch opcji bardziej do gustu przypadła mi wersja oryginalna. Nie było nieporozumień podczas grania na Battle.Necie jeśli chodzi o nazwy lokacji, przedmiotów, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:20, Klimos napisał:

> Mam problemik - gdzie w necie mozna znalezc spolszczenie do Diablo II? Z gory dzieki i
pozdro.

Obawiam sie, że nie można. Spolszczenie było wykonywane przez profesjonalnie zajmujących się
tym ludzi, chronione jest prawami autorskimi, tak jak cała gra, i legalnie za darmo raczej
nigdzie się go nie znajdzie. Jedyna opcja to kupno polskiej wersji. Ja posiadam dwie wersje
Diablo II z dodatkami - polską, kupioną tuż po premierze, oraz angielską - kupioną z tego powodu,
iż wersja wydawana przez CD-Projekt ma wyciętą możliwość uruchamiania na Makach. Z dwóch opcji
bardziej do gustu przypadła mi wersja oryginalna. Nie było nieporozumień podczas grania na
Battle.Necie jeśli chodzi o nazwy lokacji, przedmiotów, itp.


No coz, dzieki za odpowiedz. Ale po tym co powiedziales, zakladam ze wersja angielska ktora zamierzam jutro kupic, jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:45, Mechu95 napisał:

No coz, dzieki za odpowiedz. Ale po tym co powiedziales, zakladam ze wersja angielska ktora
zamierzam jutro kupic, jest dobra?


Gra się tak samo. Jak dla mnie jest ona lepsza od polskiej, bo wydanie jest dwuformatowe PC/MAC, jak każda gra Blizzarda w cywilizowanych krajach.
A jak CDP wyda Starcrafta 2 tylko w wersji PC, to nie daruję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:43, Klimos napisał:

> No coz, dzieki za odpowiedz. Ale po tym co powiedziales, zakladam ze wersja angielska
ktora
> zamierzam jutro kupic, jest dobra?

Gra się tak samo. Jak dla mnie jest ona lepsza od polskiej, bo wydanie jest dwuformatowe PC/MAC,
jak każda gra Blizzarda w cywilizowanych krajach.
A jak CDP wyda Starcrafta 2 tylko w wersji PC, to nie daruję !!!


To dobrze ze sie gra tak samo.

A tak wieeeelkim nawiasem mowiac - kiedy premiiera SC2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie przeszedłem przez neta DII. I pytanie. Czy muszę wszystko od nowa tą postacią robić, ale pozostają mi statystyki i rzeczy moje itp? Proszę o szczegóły ;)
I co oznacza że mogę się szczycić mianem SLAYER?

20071207220434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 22:04, choper napisał:

A ja właśnie przeszedłem przez neta DII. I pytanie. Czy muszę wszystko od nowa tą postacią
robić, ale pozostają mi statystyki i rzeczy moje itp?


Eee...jak to rozumieć ,że wszystko od początku??To będzie teraz nowy poziom trudności ,a nie gra "od nowa" ;).To jest różnica xD.Wszystkie staty i itemy oczywiście zostają ,bo jak byś przeszedł dany poziom trudności bez itemów i skili??

Dnia 07.12.2007 o 22:04, choper napisał:

I co oznacza że mogę się szczycić mianem SLAYER?


Eee...to taki fajny napis ,który mówi ,że przeszedłeś poziom "normal" na bt ;).Taka informacja dla innych graczy ,a zarazem bajer xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaistalować patcha 1.10 ?? mam 1.11 a chcem mieć 1.10 myślę że to od tego że mam nowszego patcha to nie chce się zainsatlować starszy więc jak usunać patcha 1.11 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 10:17, truptus napisał:

Jak zaistalować patcha 1.10 ?? mam 1.11 a chcem mieć 1.10 myślę że to od tego że mam nowszego
patcha to nie chce się zainsatlować starszy więc jak usunać patcha 1.11 ??

Masz 2 możliwości:
-odinstaluj D2, zainstaluj ponowni i wgraj patch 1.10
-ściągnij REVERTER z 1.11 do 1.10 z tej strony http://diablo.phx.pl/download/2/9/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 22:04, choper napisał:

A ja właśnie przeszedłem przez neta DII. I pytanie. Czy muszę wszystko od nowa tą postacią
robić, ale pozostają mi statystyki i rzeczy moje itp? Proszę o szczegóły ;)
I co oznacza że mogę się szczycić mianem SLAYER?


Są trzy poziomy trudności - Normal, Nightmare i Hell ( Normalny, Koszmar i Piekło) . Za przejście pierwszego, czyli najprostszego dostajesz do nicka tytuł Slayer - taki pic na wodę, nic nie daje.
Staty, itemy, skille - to wszystko zostaje, bo niby jak mógłbyś grać dalej?
Zaczynasz jakby od nowa, ale już na większym poziomie trudności, więcej niewrażliwości, wyższe lvl potworów itp. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 22:04, choper napisał:

A ja właśnie przeszedłem przez neta DII. I pytanie. Czy muszę wszystko od nowa tą postacią
robić, ale pozostają mi statystyki i rzeczy moje itp? Proszę o szczegóły ;)


Diablo to nie gra polegająca na samym zrobieniu zadań, ukończenia wszystkich 3 poziomów trudności.
Całe piękno tej gry i długowueczność bazuje na robieniu coraz lepszych postaci, sieknaiu stworóch wyrabiane lvl-eli, ale przedewszystkim na szukaniu i handlowaniu itemami.
Gra potrafi wnerwić jak gra się kilka godzin i nic nie leci, ale jak wtedy wypada jakiś gozu item to zajebiście.

Dnia 07.12.2007 o 22:04, choper napisał:

I co oznacza że mogę się szczycić mianem SLAYER?

Salyer to jedna z rang jaką dostajesz po skończeniu danego poziomu trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam już czarke na 61 a wczoraj miałem ją na 24 ;D . Ale te exp a baalach leci ;] . Teraz to normalnie wymiatam, szkoda że mam takiego pecha że nie znajduje dużo unikatowych itemów :( . Nawet na koszu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować