Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2008 o 15:36, Alien1981 napisał:


Tutaj się Z Tobą nie zgodze. Sorc by była dobra musi miec dużo many (potrzebna jest ona
do czarowania i es też jej troszkę wymaga). Dlatego build lepiej oprzec na energii niż
na vitalności. Braki w energi życiowej można nadrobic skilerami zwiększając sobie przy
okazji dmg.

To prawda,ale nie można też przegiąć w drugą stronę. Jak się tworzy czaro na pvp,warto trochę też wzmocnić także jej życie. W pojedynku z np. dobrym barbem,jakby nie miała prawie wogule rozwijanych pkt-ów żywotności,to przy "zbliżeniu" nie miała by szans (tak,wiem,że ma tele port,ale barb również ma na takie coś odpowiedź). Reasumując, przy tworzeniu jakiejkolwiek postaci, powinno się zwracać uwagę na konsekwencję swych wyborów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się stało ale kiedy wpisuje hasło to pisze że hasło jest niewłaściwe :/ Na pewno ktoś się włamał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:20, Bifur napisał:

Nie wiem co się stało ale kiedy wpisuje hasło to pisze że hasło jest niewłaściwe :/ Na
pewno ktoś się włamał...


Hmmm, za bardzo na takich sprawach sie nie znam. Wiesz, jedyne co moge ci doradzić to zrobić nowe konto. Bez urazy, ale jeśli miałeś najlepszą postać na 31 lvl , to nie masz co płakać nad stratą konta ;) . No chyba że miałeś takie itemy jak czako, czy tam hoto, wtedy to już co innego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:27, DartiReviMaster napisał:

/cut/


Dwa wcześniejsze posty pisał mój brat, który jakoś dostał się do mojego kompa -_-. Wczoraj podał jakiemuś kolesiowi login do jego konta, na którym miał parę postaci (30, 19 i o ile pamiętam 12 lvl) myśląc, że rzeczywiście ten osobnik "nabije" mu 70 lvl do dnia dzisiejszego. Za swoją naiwność jak widać zapłacił ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robię clod sorc i mam zamiar wpakować talenty pod:
-lodowy pocisk 10
-lodowe uderzenie 20
-lodowy grot 20
-zamieć 20
-mistrzostwo we władaniu zimnem 20
-ciepło (?)
-teleport (?)
dobry taki build ?

i mam jeszcze pytanie:
-ile powinienem dawać dalentów pod ciepło ?
-ile pod teleport ?
-i czy może lepiej pod zamarzniętą kulę ?
-czy może lodowy pocisk przypakować do 20 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:46, Vesania666 napisał:

robię clod sorc i mam zamiar wpakować talenty pod:
-lodowy pocisk 10

Ja ci radze dać 20, prewmia do zamieci o ile dobrze pamiętam

Dnia 09.02.2008 o 13:46, Vesania666 napisał:

-lodowe uderzenie 20
-lodowy grot 20
-zamieć 20
-mistrzostwo we władaniu zimnem 20
-ciepło (?)

Bierz 1 , więcej ci nie potrzebne

Dnia 09.02.2008 o 13:46, Vesania666 napisał:

-teleport (?)

Też 1, jako sosca będziesz miał dużo many więc nie opłaca sie więcej pakować

Dnia 09.02.2008 o 13:46, Vesania666 napisał:

dobry taki build ?

i mam jeszcze pytanie:
-i czy może lepiej pod zamarzniętą kulę ?

Jeśli nie chcesz męczyć sie z powolnym zabijaniem wrogów bierz kule. Ciekawe i przydatne buildy masz na Imperium Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2008 o 15:06, DartiReviMaster napisał:

Jeśli nie chcesz męczyć sie z powolnym zabijaniem wrogów bierz kule. Ciekawe i przydatne
buildy masz na Imperium Diablo.


dzięki, btw: zamarzniętą kulę zamiast zamieci ? czy jak ?

i czy pakować coś w Zbroja Mrozu, Lodowata Zbroja, Zmrażająca Zbroja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie czy jest jakiś sposób na naprawę przedmiotu eterycznego wiem że zwykły kowal go nie naprawi ale może coś związane z kostką horadrimów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 15:17, sir durin napisał:

mam takie pytanie czy jest jakiś sposób na naprawę przedmiotu eterycznego wiem że zwykły
kowal go nie naprawi ale może coś związane z kostką horadrimów

Nie,ale,jesli to jest przedmiot z miejscami na klejnot,można włożyć do niego runę,np. Zod (daje niezniszczalność itemowi z miejscem na klejnot). Tyle,że to się mało opłaca najczęściej,gdyż najlepsze przedmioty mają często cechę niezniszczalności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2008 o 11:20, Surven napisał:

To prawda,ale nie można też przegiąć w drugą stronę. Jak się tworzy czaro na pvp,warto
trochę też wzmocnić także jej życie. W pojedynku z np. dobrym barbem,jakby nie miała
prawie wogule rozwijanych pkt-ów żywotności,to przy "zbliżeniu" nie miała by szans (tak,wiem,że
ma tele port,ale barb również ma na takie coś odpowiedź). Reasumując, przy tworzeniu
jakiejkolwiek postaci, powinno się zwracać uwagę na konsekwencję swych wyborów. :)


Ja miałem na myśli sorc PvP :p Jeśli ktoś ma możliwośc zamiast 9 skilerów daje 5 (ja tak mam) a reszte miejsca uzupełnia małymi charmami life/mana, do tego dochodzi użycie cta co znów zwiększa life o xx% co w sumie daje około 1,5k życia (w zależności od tego jakie ma się bonusy z charmów), reasumując mana jest u czarki wazniejsza niż life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genieralnie masz racje jednak jest małe, ale. Ty piszesz o sorc pod kątem PvP, i z perspektywy osoby, która już uzbierała jakiś tam "majątek" w Diablo. Ja pisałem porade pod kątem Vesania666 (który nie dawno zaczął grać 3 tygodnie temu umieścił tutaj 1 posta) Pisanie to skillerach z życiem dla nowej osoby, która zaczeła grę jest zupełnie bez sensu, ze względów oczywistych. Do PvP(na wyższych levelach) nie ma sensu podchodzć nim człowiek sensownie się nie dorobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:31, Draxvoxdor napisał:

Czarodziejka potrzebuje dużo many, to nie zaszkodzi wciskanie w nią. Reszta na drugim
miejscu. Nie wiem czy opłaca się wpakowywać więcej niż potrzeba do używania przedmiotów
w siłę i zręczność, bo czarodziejka raczej biega dookoła i ciska czary.


Zręczność i siłę TYLKO pod lepsze przedmioty. Reszta w żywotność. Energię dostaniesz z przedmiotów i z Mana Leech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem: w II akcie, po zabiciu Radamenta miał mi wypaść jakiś zwój, właśnie z niego wyleciała mi tylko księga z dodatkową umiejętnością :/ i nie mogę rozpocząć Questu- Laska Horadrimów :/

EDIT: Sory, zapomniałem o skrzynii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 01:39, Arturro R napisał:

jeżeli to możliwe podajcie jakieś linki do modów do tej gry :) z góry dziękuje i życzę
powodzenia w giercowaniu :)


Na Imperium Diablo zobacz

Czy u was też kraina Europe nie działa? Bo ja tak sobie gram nagle mnie wywalilo do miejsca gdzie sie loguje, a jak sie zalogowalem to normalnie pisało że kraina jest niedostępna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuję strategie dla bow amki pod BOTD jak ma ktoś linki to proszę się nie krępowac ;)
Głównie chodzi mi o dobór sprzętu pod wysokie progi ias i fhr. Aha nie peferuje buildów pod 160-60 i 120-45 bo mnie nie stac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomógłby mi ktoś pokonać Duriela? nie wiem co jest, ale gdy wchodzę do odpowiedniego grobowca Tal Rasha to przeciwnicy są tak mocni, że nie mogę ich zabić:/ jak co to gg 8716081

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 22:02, Rzezim napisał:

Prince07 - na zabójczyniach się nie znam więc nie pomoge. skoro grasz single player to
ściągnij sobie plugin o którym była mowa w tym temacie, który pozwala modyfikować rozdzielone
punkty i umiejętności.


Mógłbyś powiedzieć o nim coś więcej? Jak się nazywa i najważniejsze jak działa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:32, Prince07 napisał:

Mógłbyś powiedzieć o nim coś więcej? Jak się nazywa i najważniejsze jak działa :>


PlugY The Survival Kit v7.01b

MOZLIWOSCI
- Nieskonczona ilosc miejsca w skrzyni (do 4 294 967 296 indywidualnych stron).
- Wspoldzielone miejsce w skrzyni dla wielu postaci (do 4 294 967 29 wspoldzielonych stron).
- Aktywne slowa runiczne z gier rankingowych w trybie singleplayer i multiplayer.
- World Event i Uberquest w trybie singleplayer i multiplayer.
- Zmiana poziomu atrybutow i umiejetnosci bezposrednio w grze.
- Mozliwosc zmiany jezyka gry.
- Regeneracja map w trybie singleplayer dzialajacej analogicznie jak na multiplayer/battlenet.
- Automatyczne wykonywanie komendy /players x w kazdej nowej grze.
- Dodane strony z dodatkowymi statystykami takimi jak % MF.
- Wyswietlanie poziomu przedmiotow.
- Mozliwosc uruchomienia dowolnej liczby gier na jednym komputerze.
- Zwiekszony rozmiar skrzyni do 10x10.
- Mozliwosc zmiany lokalizacji katalogu "save".
- Mozliwosc zmiany tekstu wersji gry/pluginu w glownym menu.
- Wyswietlanie nad kulami zycia i many ich wartosci.
- Mozliwosc zaladowania wszystkich plikow, nawet tych otwartych MS Excelem.
- Wyswietlanie aktualnych statystyk (bez magicznego bonusu).
- Dostepne lokalizacje: angielska, francuska, niemiecka, wloska i polska.

INSTALACJA
Nowa metoda:
Wypakuj wszystkie pliki do katalogu Diablo II.
Gdy chcesz uzywac PlugY wraz z innym modem: skopiuj pliki PlugY.ini i PlugY.exe do katalogu z modem, jesli takowy posiadasz.
Zedytuj plik PlugY.ini wybierajac odpowiadajace ci opcje.
Uruchom gre odpalajac PlugY.exe.
Deinstalacja: wystarczy usunac wszystkie pliki PlugY.

Stara metoda (ktora jest imho lepsza, gdyz nie sprawia zadnych problemow i dziala z D2Loaderem):
Jesli masz problem z uruchomieniem gry za pomoca pliku PlugY.exe - uzyj starej metody instalacji.
Gra czasami nie startuje pod Windows 2000, w tym wypadku tez mozesz uzyc tej metody.
Pelny opis starej metody instalacji:
- Wypakuj archiwum do tymczasowego folderu.
- Wypakuj Manual_Installer.zip do tego samego folderu.
- Skopiuj PlugY.dll i PlugY_Install.exe do katalogu z zainstalowanym D2.
- Skopiuj katalog "PlugY\" do folderu D2 lub dodaj go do swojego pliku .mpq (uwaga: musi to wygladac nastepujaco: PlugY\*.dc6, a nie: data\...)
- Uruchom PlugY_Install.exe (ktory zmodyfikuje plik D2gfx.dll potrzebny do dzialania PlugY, mozesz zrobic kopie zapasowa tego pliku).
- Skopiuj plik PlugY.ini do katalogu moda, a nastepnie skonfiguruj go (zmien np. sciezke katalogu z plikami save).
- Stworz odpowiedni skrot: wpisz sciezke folderu z docelowym modem w pole Wlasciwosci -> Skrot.
- Uruchom gre za pomoca skrotu.
W celu deinstalacji PlugY zainstalowanego powyzsza metoda: wypakuj plik PlugY_Uninstall.bat do folderu D2 i uruchom go.

Skrocony opis starej metody:
Wypakuj archiwum PlugY do folderu gry, nastepnie wypakuj Manual_Installer.zip do tego samego katalogu i odpal PlugY_Install.exe (mozesz zrobic wczesniej kopie zapasowa pliku D2gfx.dll), teraz mozesz uruchomic gre normalnie - poprzez skrot.

KONFIGURACJA
Byc moze bedziesz chcial wylaczyc pewne funkcje, takie jak: nieskonczone/wspoldzielone/powiekszone miejsce w skrzyni. Przeczytaj plik readme, aby zobaczyc szczegolowe informacje o konfiguracji pliku PlugY.ini.

Na podstawie http://forums.d2evil.org/index.php?showtopic=7888
Do ściągniecia z http://toy.ovh.org/d2/PlugY_The_Survival_Kit_v7.01b.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować