Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Super :)) Dzięki wielkie, plugin jest wypasiony ;]
A mam jeszcze takie jedno pytanko a mianowicie jak gram teraz na singlu i mam 10 lvl zabójczynią to mógłbym grać nią na battlenecie i robic zadanie z singla czy trzeba robić nową postać? I jak to jest z expem na battlenecie? Tak samo jak na singlu czy wolniej/szybciej się je zdobywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ile ma w końcu tak skrzynia?

Dnia 10.02.2008 o 21:42, Rzezim napisał:

- Nieskonczona ilosc miejsca w skrzyni (do 4 294 967 296 indywidualnych stron).

czy

Dnia 10.02.2008 o 21:42, Rzezim napisał:

- Zwiekszony rozmiar skrzyni do 10x10.

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Super :)) Dzięki wielkie, plugin jest wypasiony ;]
Plugin jest fajny bo można stestować róznego rodzaju ustawienia umiejętności (ściągając sobie postacie np. z Imperium Diablo)

Dnia 11.02.2008 o 10:08, Prince07 napisał:

A mam jeszcze takie jedno pytanko a mianowicie jak gram teraz na singlu i mam 10 lvl
zabójczynią to mógłbym grać nią na battlenecie i robic zadanie z singla czy trzeba robić
nową postać?

Możesz grać na otwartym battenecie tyle, że otwarty jest bez sensu bo można grać postaciami, które są stuningowane. Na close battenecie musisz stworzyć nowo postać(na początku musisz stworzyć konto. Postacie są przechowywane wtedy na serwerze. Na close bn mozesz grać albo rankingowo lub nie rankingowo.
Grając nie rankingowo nie można tworzyć niektórzych słów runicznych.

>I jak to jest z expem na battlenecie?
Exp jest zależny od ilości postaci, która gra w grze oraz od aktu w którym jest Twoja postać (np. nie opłaca się chodzić na baalruny na normie nie mając 25 levelu.
Gdzie expić.
http://strategy.diabloii.net/news.php?id=512


>Tak samo jak na singlu czy wolniej/szybciej się je zdobywa?
Wydaje mi się, że szybciej, o wiele szybciej.


Madoc

Dnia 11.02.2008 o 10:08, Prince07 napisał:

To ile ma w końcu tak skrzynia?
> - Nieskonczona ilosc miejsca w skrzyni (do 4 294 967 296 indywidualnych stron).
czy
> - Zwiekszony rozmiar skrzyni do 10x10.
??


Rozmiar 10 x 10 oznacza, że masz w skrzyni łącznie 100 pól (pojedyńczych kwadracików)
A ilość stron oznacza ile jest "stron" skrzyni o polach 10x10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 13:27, DartiReviMaster napisał:

Mam pytanie: Czy np. moge 18 lvl nie wydawać umiejętności a potem wydać 1 na dojście
a potem wydać np. w młotki 17 lvl?

Nie.

Istnieje ograniczenie jeśli umiejętność wymaga 18 poziomu to na 18 poziomie możesz mieć tylko 1 punkt (nie licząc bonusów z przedmiotów.
Na 19 lev możesz mieć 2 poziom i tak dalej.
Jeśli masz wolne punkty to możesz je wpakować w synergie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 11:05, Madoc napisał:

Aha, już rozumiem. To fajne, będę miał gdzie runy i gemy przechowywać :)

Fajne w tym jest jeszcze to, że ta skrzynka jest wspólna dla twoich wszystkich postaci, więc jak znajdziesz np coś dobrego czarką co pasuje dla barba, to chowasz do wspólnej skrzynki i robisz nową grę barbem a w skzynce czeka na ciebie item zostawiony przez czarkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:36, zebara napisał:

Fajne w tym jest jeszcze to, że ta skrzynka jest wspólna dla twoich wszystkich postaci,
więc jak znajdziesz np coś dobrego czarką co pasuje dla barba, to chowasz do wspólnej
skrzynki i robisz nową grę barbem a w skzynce czeka na ciebie item zostawiony przez czarkę
:)


Dziwne bo ja o takiej metodzie nie słyszałem. Bo u mnie każda skrzynka jest oddzielna dla postaci. Gdyby tak nie było to wyobraź sobie jak mało można by było mieć przedmiotów bo ta skrzynka to na ogół mała jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 10:20, DartiReviMaster napisał:

Dziwne bo ja o takiej metodzie nie słyszałem. Bo u mnie każda skrzynka jest oddzielna
dla postaci. Gdyby tak nie było to wyobraź sobie jak mało można by było mieć przedmiotów
bo ta skrzynka to na ogół mała jest


Tu chodzi o moda zwiększającego pojemność skrzynki, dzięki czemu staje się ona niemal nieskończona - patrz post Rzezima ciut wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem niedawno grać w Diablo 2: Lord of Destruction. Znalazłem ''Nogę Wirta''. Wiem, że służy ona do utworzenia portalu do Krowiego Poziomu (lecz dopiero po przejściu gry). Czy muszę nosić ją przez całą grę, aby jej nie zgubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 14:12, RRohen napisał:

Tak. Najlepiej wrzuć ją do skrzynki.


Dziękuję za radę. Trochę szkoda, że musi mi zajmować miejsce przez całą grę, ale trudno :). Jeszcze raz dzięki.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz wcale jej trzymać, możesz ją wyrzucić. Gdy będziesz jej potrzebował to po prostu udasz się do Tristram, a tam ze zwłok weźmiesz sobie nową nogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2008 o 14:20, Dincooo napisał:

Trochę szkoda, że musi mi zajmować miejsce przez całą grę.


Tak jak napisał Daimon_Frey nie musisz jej trzymac w skrytce. Za każdym razem gdy będziesz jej potrzebował to udaj się do Tristram. Pamiętaj że jeśli nie zabijesz Krowiego Króla to będziesz mógł do sekretnego poziomu wchodzic ile razy będziesz chciał, dopiero zabicie Kinga uniemożliwia wejscie do poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pora wykorzystac wreszcie d2;) zrobilem sobie druida na close bn i teraz mam pytanko czy oplaca sie isc w drzewko przemian? jak tak to ma ktos jakis fajny build? a propo moda PlugY The Survival Kit v7.01b czy jest legalny na close bn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 18:38, żyrafa napisał:

no pora wykorzystac wreszcie d2;) zrobilem sobie druida na close bn i teraz mam pytanko
czy oplaca sie isc w drzewko przemian? jak tak to ma ktos jakis fajny build? a propo
moda PlugY The Survival Kit v7.01b czy jest legalny na close bn?


Nie jestem pewny czy on nawet dziala na CBN :p ale nawet jesli to raczej jest nielegalny bo jest to w koncu close BN i każda ingerencja w gre może skonczysie banem. Dla ludzi którzy lubią sobie podrasowa postac został stworzony open BN i tam wszystko jest dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ostatnio my coś net mulił i Diablo II też. Jestem ciekaw dlaczego, ale na szczęście już chyba jest ok ;] .

Co mi radzicie? Robie sobie Hammerka , no i mam pytanko: Wpakowałem już w młoty 20 lvl, teraz pakuje w wigor bo to synergia. Gdy skończe w to pakować dawać potem w koncetracje czy Błogosławiona Celność?

Alien , weź zacznij grać na LD ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2008 o 19:42, DartiReviMaster napisał:

Alien , weź zacznij grać na LD ;p


A po co? :> Lepiej gra mi się na nld. Po restarcie zacząłem grę na nowym rankingu ale jakoś z braku czasu cały mój dobytek rozdałem a postacie usunąłem. Przeważnie gram PvP i te postaci które mam już zrobione całkowicie wystarczają mi do zabicia wolnego czasu ;) Chyba nie miał bym już cierpliwości w bieganiu na Mefa, Diablo itp w celu znalezienia nowego ekwipunku by ubrac postac w coś przyzwoitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:53, Alien1981 napisał:

A po co? :>


Dla satysfakcji xD.Najlepiej jak się zaczyna grać gdy restartują LD i wszystko od początku ;D.Pamiętam jak był reset gdzieś w czerwcu...z ziomkiem całą noc czekaliśmy aż się doczekaliśmy i pocinaliśmy od początku xD.Nikt jeszcze niczego nie miał i było spoko ;).
Hmm...wiesz ,że większości już nie chce się od nowa robić postaci i zbierać itemów? Choć znam takiego ,któremu jak postać choć trochę się nie podoba gra następną i tak aż do momentu aż się trochę znudziło Diablo xD.Ja osobiści mam tam kilka postaci (90 druid i chyba 82 palek) i jak nie mam co robić to może wejdę :P.No i jak ktoś prosi o jakąś pomoc to pomagam i to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować