Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Ciagle daje mi sie to we znaki...to moze sie zapytam... Dlaczego mi sie Diablo tnie.. >_<? D2 na kompie ktory mial 11 lat sie nie cielo... a dokladnie sie tnie kiedy wchodze np. do sanktuarium Diablo i pierwsza lepsza ekipa mobow wychodzi jakby na zaciachach, a jak zaczne bic to juz jest tragedia... kiedy wszystkie moby padna gra przyspiesza i jest juz normalnie (na b-necie jest tak samo jak na singlu, wiec to nie sa lagi...), a sprzeta teraz mam taki trzy-letni:
Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz
Memory: 1024MB RAM
Hard Drive: 120 GB Total
Video Card: NVIDIA GeForce 7300GT
Operating System: Windows XP Home Edition (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_gdr.070227-2254)
Wiec czy to normalne, ze taka stara gra sie tnie... >_< ?? Co zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe pytanie. Otóż, kiedy Diablo II LoD wychodziło, postanowiłem sobie zamówic wersję angielską (mam ograniczone zaufanie co do tłumaczeń). Teraz po latach myslę sobie że fajnie byłoby pograc w wersję polską. Czy wie ktoś może, czy mając już bardzo dobrą postac stworzona w angielskiej wersji gry mogę nią zagrac w polską wersję gry po przekopiowaniu save''ów?

Z góry dzięki za pomoc,
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że będzie/nie można będzie wykorzystać w ten sposób zapisów stanu gry... :-P Nie można, na przykład, wykorzystać "sejwów" z wersji demonstracyjnej gry (w języku angielskim) w pełnej wersji polskojęzycznej... Poza tym - nie łatwiej i szybciej jest to po prostu samemu sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Oczekuje na odpowiedź od ludzi którzy wiedzą coś wiecej niż pan wyżej.
2) Mam ważniejsze wydatki niż kupowanie nietaniej gry dla sprawdzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim gramsajcie znajdziesz numer Gadu-Gadu - prześlij mi pliki z zapisem stanu gry (spakowane) w jednym pliku, to ci to szybko sprawdzę... O ile masz najnowszą wersję komunikatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających na Closed Battlenecie. W Diablo 2 z Lodem grałem jakieś 2 lata temu, potem uznałem że czas na Wowa, i grę sprzedałem. Teraz w oczekiwaniu na Wrath of the Lich King postanowiłem umilić sobię czas właśnie diablo. Jak wygląda sprawa? Dalej gra dużo ludzi, ceny się nie pozmieniały? I jak to jest z nowym patchem- chodzą pogłoski że ma być, a jak jest naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 16:28, Szczur22 napisał:

Mam pytanie do grających na Closed Battlenecie. W Diablo 2 z Lodem grałem jakieś 2 lata
temu, potem uznałem że czas na Wowa, i grę sprzedałem. Teraz w oczekiwaniu na Wrath of
the Lich King postanowiłem umilić sobię czas właśnie diablo. Jak wygląda sprawa? Dalej
gra dużo ludzi, ceny się nie pozmieniały? I jak to jest z nowym patchem- chodzą pogłoski
że ma być, a jak jest naprawdę?

Nie wydaję mi się żeby miał być nowy patch do diablo. 1.11 jest już tak długo iż obawiam się że tak pozostanie. Blizzard sprawia wrażenie jakby zapomniał o diablo(niestety) ale kto wie, może to cisza przed burzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 22:40, Mroczny Elf99 napisał:

Nie wydaję mi się żeby miał być nowy patch do diablo. 1.11 jest już tak długo iż obawiam
się że tak pozostanie. Blizzard sprawia wrażenie jakby zapomniał o diablo(niestety) ale
kto wie, może to cisza przed burzą:)


Gdybyś się tym troche interesował wiedział byś że jeden z przedstawicieli Blizzarda ogłosił w jednym z wywiadów że trwają prace nad nowym patchem do Diablo 2. Nie było podanego przybliżonego terminu kiedy owa łatka by się miała ukazac ale najważniejsze jest to że ktoś nad tym pracuje i wcześniej lub później (osobiście uważam że później) będzie dostępny patch 1.12.
Ktoś już chyba wspomniał na tym forum o tej informacji lub był podany link do tego wywiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 01.04.2008 o 16:03, Alien1981 napisał:

Gdybyś się tym troche interesował wiedział byś że jeden z przedstawicieli Blizzarda ogłosił
w jednym z wywiadów że trwają prace nad nowym patchem do Diablo 2. Nie było podanego
przybliżonego terminu kiedy owa łatka by się miała ukazac ale najważniejsze jest to że
ktoś nad tym pracuje i wcześniej lub później (osobiście uważam że później) będzie dostępny
patch 1.12.
Ktoś już chyba wspomniał na tym forum o tej informacji lub był podany link do tego wywiadu.

I co on wniesie nowego do rozgrywki jeśli oczywiście w ogóle powstanie? Masz link gdzieś do tego newsa z chęcią poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 17:17, Mroczny Elf99 napisał:

I co on wniesie nowego do rozgrywki jeśli oczywiście w ogóle powstanie?

Pewnie to co poprzednie: załatanie dziur umożliwiających działanie hack''ów (czasowo oczywiście), nowe słowa runiczne, może jakiś nowy event (Uber Uber Diablo? ;D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 17:17, Mroczny Elf99 napisał:

I co on wniesie nowego do rozgrywki jeśli oczywiście w ogóle powstanie? Masz link gdzieś
do tego newsa z chęcią poczytam:)


Co nowego...zapewne będą próbowali usunąć problemy z kopiowaniem runów ,itp. ,uniemożliwienie używania różnych map hacków...może jakiś nowy item ;).Co do nowego eventa to nie byłbym taki pewien ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 17:27, Abi Dalzim napisał:

> I co on wniesie nowego do rozgrywki jeśli oczywiście w ogóle powstanie?
Pewnie to co poprzednie: załatanie dziur umożliwiających działanie hack''ów (czasowo
oczywiście), nowe słowa runiczne, może jakiś nowy event (Uber Uber Diablo? ;D ).


Dadzą tylko możliwość grania bez płyty vide SC i to będzie cały "pacz" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem w 3 akcie cos dziwnego.Bo podobno jest tam tylko jedna jaskinia Grota Pająków.A ja jeszcze znalazłem leże archaidów.Wy tez znależliście tą jaskinie??
Aha i gdzie jest Gidbinn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 21:31, Yaquza napisał:

Zauważyłem w 3 akcie cos dziwnego.Bo podobno jest tam tylko jedna jaskinia Grota Pająków.A
ja jeszcze znalazłem leże archaidów.Wy tez znależliście tą jaskinie??
Aha i gdzie jest Gidbinn???


Obie groty w lesie pająków są zawsze.

Gidbinn jest w wiosce w dżungli łupieżców. W tej samej wiosce znajduje się zejście do podziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna wazna rzecz:-p zeby gidbina zdobyc trzeba zabic takiego lupiezca po kliknieciu na "totem" czy co to tam jest ( w kazdym badz razie sie zapali;-p ten "totem") zdaza sie rowniez ze ten lupiezca sie nie pojawia :-p np mi 2 razy... trzeba restart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 21:43, RedSqll napisał:

zdaza sie rowniez ze ten lupiezca sie nie pojawia :-p np mi 2 razy... trzeba restart.

Pojawia się, pojawia. Trzeba tylko po wiosce pokrążyć i w końcu sam Cię znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mam problem z Diablo II: LOD

Konkretniej wyskakuje mi błąd "Przed połączeniem z battle net skontaktuj się z swoim dostawcą internetowym" czy coś takiego, już od dziesięciu dni się to pojawia wześniej się to nie pojawiało, proszę o szybką pomoc.

z góry dziękuje!

PS: Nie mam neostrady, mam radiówkę. Tam piszę w celu dalszych informacji odwiedź stronę www.battle.net/SUPPORT/ERRORMESSAGES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze bug z Gidbinem teraz jest niemozliwy :-p po tych patchach, raz mi ten lupiezca wyskoczyl przy wejsciu do kurast (dolnego kurast chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować