Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2008 o 15:56, Alien1981 napisał:

To nie wiesz zbyt wiele :p Necro summoner wymiata na helu. Osobiście uważam że to jedna
z lepszych postaci PvM, nie jest może tak szybki w zabijaniu jak hammer czy java, ale
jest bardzo skuteczny. Ja mam summonera i bez problemu robię nim uber Tristram.


Może masz rację ;).Ja tam może raz zrobiłem necrosa ,ale szybko zrezygnowałem ,bo mi się ta postać tak średnio przypadła do gustu ;P.Choć przez przypadek każdą postać można schrzanić :P.Kilka punktów źle rozdanych i po wszystkim...w tamtym przypadku tez tak mogło być :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy się ludzie umówić na jakieś rozgrywki w BN, ja gram teraz moją nową postacią (Amazonka! Świat się kończy!), i mam nią 16 lub 17 lvl. Fajnie by było gdybyśmy sobie zagrali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 14:00, donard napisał:

> > Mam pytanie jak sie gra w Diablo II przez siec to sie cos płaci?
> Nic się nie płaci.
Płaci się rachunek za internet.

Po pierwsze chodziło tutaj o opłatę abonamentową (jak w przypadku WoW). W Diablo2 nie ma takiej opłaty.
A po drugie mogłeś sobie darować taką wypowiedź, chyba oczywiste jest to że za usługi inernetowe trzeba płacić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 11:22, bartez743 napisał:

Możemy się ludzie umówić na jakieś rozgrywki w BN, ja gram teraz moją nową postacią (Amazonka!
Świat się kończy!), i mam nią 16 lub 17 lvl. Fajnie by było gdybyśmy sobie zagrali ;]

Ja również bym pograł. Jak bedziesz na wyższym levelu daj znać Moje gg 1631774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 15:12, RedSqll napisał:

Czy ktos wie czy to jest cos warte?? i wogule do jakiego to buildu???

Z tego co pamiętam, to ludzie z tego robili Barba Wilkołaka, ale raczej tak For Fun niż na serio. Wiele za to nie dostaniesz (choć nie polegaj na moim zdaniu za bardzo, bo już baaaardzo długo nie gram na BN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 15:12, RedSqll napisał:

Czy ktos wie czy to jest cos warte??


Ja bym zapłacił za coś takiego lema. (bardziej 4 fun niż w rzeczywistości byłby mi potrzebny) - gram na cbnet na ladderze dla ścisłości.

Dnia 07.04.2008 o 15:12, RedSqll napisał:

i wogule do jakiego to buildu???


Dla barba, który zmienia się w wilkołaka;-)
Tyle, że to nie jest bardzo popularny build.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 15:17, Alien1981 napisał:

A po drugie mogłeś sobie darować taką wypowiedź, chyba oczywiste jest to że za usługi
inernetowe trzeba płacić :/

Ja mam 2 nety w domu i nic nie płace;p.
O abonament się nie ma co bać w d3 jak wyjdzie za 3 miliardy lat na 100% Bizz zrobi abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 08:55, bartez743 napisał:

co to jest lem?


Lem to taka runa... tylko jakby ci to wytłumaczyć.... Runy to waluta w diablo. Każda runa ma jakąś swoją wartość, ale dopiero za lema możesz coś kupić. Potem jest pul , um, ist itd . Ogólnie tylko tymi runami sie najczęsciej płaci

slfi Za 3 miliardy lat świata nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy amu wschodzące słońce zawsze na duelach wyleczy kolesia jak bede go bił fire dmg, gram Auradinem i w momencie gdy smiter założy taki amu ja go lecze, czy zadziała to także gdy wypowiem wrogość bratu który gra Auradinem na święty wstrząs jak będzie nosił wschodzące słońce, a smiterowi ja przestane wrogość wypowiadać przesatnie go leczyć, i jak to jest z innymi obrażeniami od fire np FB soso, czy ona jak założy amu też ją leczył będe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:08, slfi napisał:

Czy amu wschodzące słońce zawsze na duelach wyleczy kolesia jak bede go bił fire dmg,
gram Auradinem i w momencie gdy smiter założy taki amu ja go lecze, czy zadziała to także
gdy wypowiem wrogość bratu który gra Auradinem na święty wstrząs jak będzie nosił wschodzące
słońce, a smiterowi ja przestane wrogość wypowiadać przesatnie go leczyć, i jak to jest
z innymi obrażeniami od fire np FB soso, czy ona jak założy amu też ją leczył będe?



Nie wiem jak inni, ale ja na przykład nie mogę zrozumieć tego zdania.:) Napisz może jakoś zwięźlej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak. Dzisiaj kolega pokazywał mi działanie tego amuletu w sanktuarium chaosu a konkretnie na panu jadu. Stał w okrążeniu i płomienie nic mu nie robiły wręcz leczyły go. Ten amulet tak działa na obrażenia od ognia.

Dzisiaj zrobiłem swoją pierwszą Eni i znikneła mi po kilku godzinach jak próbowałem ją przerzucić (trochę mnie to zdołowało:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 20:49, Rzezim napisał:

Dzisiaj zrobiłem swoją pierwszą Eni i znikneła mi po kilku godzinach jak próbowałem ją przerzucić

Runki, które kupiłeś do jej zrobienia, były dupowane (to jedyne wytłumaczenie)

Dnia 09.04.2008 o 20:49, Rzezim napisał:

(trochę mnie to zdołowało:()

Nie dziwię się. Ale to jeszcze jeden argument przeciwko graniu na BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 20:49, Rzezim napisał:

Wydaje mi się, że tak. Dzisiaj kolega pokazywał mi działanie tego amuletu w sanktuarium
chaosu a konkretnie na panu jadu. Stał w okrążeniu i płomienie nic mu nie robiły wręcz
leczyły go. Ten amulet tak działa na obrażenia od ognia.

Dzisiaj zrobiłem swoją pierwszą Eni i znikneła mi po kilku godzinach jak próbowałem ją
przerzucić (trochę mnie to zdołowało:()

Dzieki, to teraz na musze kupić sobie amu dla brata i na duelach bede go tak leczył, nie wiesz może czy jest taki item, który tak samo będzie działał na błyski, wtady obaj bylibyśmy samowyleczalni;p

Jeśli chodzi o eni to mały wydatek teraz, jakieś 4 isty, więc się nie łam, taki zarobek na dia runie dość szybko można zrobić.
Ja dlatego miałem przerw w grze w d2 nie ......(cenzura;p)Bizz coś robi z cheaterami wtedy będzie się grało dużo lepiej.

Jeszcze jedna sprawa, wkurzają już mnie ludzie na duelkach jak mnie od cheatera wyzywają, co wy sądzicie.
Gram auradinem, wykorzystuje buga dzięki któremu z 2 dragonów i hoja mam spory dmg od Świętego ognia, to nie jest cheat, tak samo java i smiter wykorzystują błędy w grze. W życiu nie używałem nawet żadnego mp albo inny tego typu gówien, a jak kolesia zabijasz na duelach postacią za 10hr a koleś np w takiego smita włorzy 150-200hrs ale takiego amu nie założy i ginie na 1 hit to cię tak wyzywać zaczyna ty........ itd itp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:31, Abi Dalzim napisał:

Runki, które kupiłeś do jej zrobienia, były dupowane (to jedyne wytłumaczenie)


W 50% obstawiam taką możliwość. Drugie 50% stawiam, na to, że zbyt długo czekalem i przedmioty wtedy same znikają. Czyli błąd ludzki:D.

Dnia 09.04.2008 o 21:31, Abi Dalzim napisał:

Nie dziwię się. Ale to jeszcze jeden argument przeciwko graniu na BN.


E tam. Ostatnio spotałem się łącznie z trzema innymi graczami z którymi grywam na piwie pogadaliśmy sobie (nie tylko o grze) i było bardzo fajnie. Na singlu tego nie doświadczysz. Eni znikneła mówi się trudno, to tylko wirtualny przedmiot. Dla mnie ważniejsze jest to, że sam ją zrobiłem i to w nie całe dwa tygodnie i to nie zagrywając sie zbytnio.

W sumie i tak nie jest źle bo nadal mam ista a mieć ista i nie mieć ista to dwa isty;-)
A 2 isty to już hr:D
W sumie to ta eni nie była mi tak bardzo potrzebna (gram głównie czarko na błyski + frenzy barbem dla którego kolejna zbroja w ekipunku mogła by stanowić problem :D)

slfi - tego typu reakcje zdarzają się zawsze w grach gdzie gracz walczy z drugim, kiedyś namiętnie grałem w Fallout Tactics i po pojedynkach niektórzy przeciwnicy wkurzali się i rzucali oskarżenia, że jestem hex-em (cheaterem)
Co do amu to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...ja mam takie zapytanie :P.
Dawno już nie grałem na cbnet i nie wiem jak teraz chodzą ceny na necie :P. Otóż chodzi mi tutaj o skilery. Ile taki skiller dla barby bo +23hp może stać teraz? Kiedyś pamiętam ,że same skillery chodziły po um''a (bez niczego),ale to było dość dawno xD...screen na dole ;).

20080410145538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować