Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2008 o 09:44, Matizk12 napisał:

> Może jak dopiero zaczynasz grę, to ten miecz może wydawać się dobry :)
> Ale pograsz z miesiąc i będziesz takimi Charsi karmił :D
>


ooo gram już dużo więcej niż miesiąc:P Ale takimi itemami to Charsi mozna co najwyzej
na hellu albo nightmare karmić pewnie:P Na razie mam żółty miecz bojowy który ma coś
koło 17-40 ataku więc taka broń by się jednak przydała:P

No to nie dobrze , masz jakies pgm''y albo itemy na sell? jak tak to zrób jakas gree needsword czy cos tami offeruj to co masz za jakies cacko ^^. Czasami naprawde cos dobrego mozna dostac:) Uwierz mi bo na 35 lvlu latac z zółtym mieczem atakiem kolo 40 to aż wstyd :)) Jak już kompletnie nie znajdziesz to ci odpale pogromce dzinów może pod koniec tygodnia
Pozdrawiam! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Przeszedlem gre na tym normalnym poziomie i jestem teraz jakims "slayerem" no i oczywiście widomo ze gra sie na tym poziomie ciężej, ale gdy wchodze do jakiejs gry to niemam tych wszystkich zrobionych misji i punktów nawigacji. Czy moge cos zrobic zeby grac na tym slabszym poziomie? Bo gdy sam zakladam gre to moge ustawić normalny poziom i tam wszystko mam jak powinno. Co zrobić bym mogl sobie grać z innymi tak jak wtedy? Czy moge to jakos przełączyć? Czy koniecznie musze na tym koszmarnym poziomie zabijac bossy po kolei? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 18:36, Kozło napisał:

Mam pewien problem. Przeszedlem gre na tym normalnym poziomie i jestem teraz jakims "slayerem"
no i oczywiście widomo ze gra sie na tym poziomie ciężej, ale gdy wchodze do jakiejs
gry to niemam tych wszystkich zrobionych misji i punktów nawigacji. Czy moge cos zrobic
zeby grac na tym slabszym poziomie? Bo gdy sam zakladam gre to moge ustawić normalny
poziom i tam wszystko mam jak powinno. Co zrobić bym mogl sobie grać z innymi tak jak
wtedy? Czy moge to jakos przełączyć? Czy koniecznie musze na tym koszmarnym poziomie
zabijac bossy po kolei? :(

Jak sknczysz na normalu wcbatlenecie to do wyboru b,edziesz widział tylko gry na koszmarze ale sam możesz zakładć gry na normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj za około 3 pgmy kupiłem sobie unikalny gladius, nie pamiętam jaka nazwa a atak maks cos kolo 100 nawet milo sie stwory na koszu sieka i prawie cały set sigona tylko czapki brakuje, więc na razie nie jest źle:P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:07, Matizk12 napisał:

Właśnie dzisiaj za około 3 pgmy kupiłem sobie unikalny gladius, nie pamiętam jaka nazwa
a atak maks cos kolo 100 nawet milo sie stwory na koszu sieka i prawie cały set sigona
tylko czapki brakuje, więc na razie nie jest źle:P


Takie pytanie...który akt na koszu i level postaci ;). Lepiej się już próbuj szukać czegoś lepszego ,bo z Sigonem to chyba daleko nie zajdziesz na takim piekle xD. Też nie wiem jaka klasa postaci ,ale szacuje ,że zapewne Barbarzyńca (lub ewentualnie Paladyn Zealot choć w to wątpię >.<).
Co prawda mógłbyś podać większe parametry tego gladiusa ;). Niby 3pgmy to mało ,ale za pewne i gladius taki średniaki xD. 100 to DMG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:07, Matizk12 napisał:

Właśnie dzisiaj za około 3 pgmy kupiłem sobie unikalny gladius, nie pamiętam jaka nazwa
a atak maks cos kolo 100 nawet milo sie stwory na koszu sieka i prawie cały set sigona
tylko czapki brakuje, więc na razie nie jest źle:P



Stary! Set sigona to najgorszy chłam... Ja mam set sigona ale na postac od lvl''a 10 - do max lvl''a 18 - 20 zalezy od siły . Naprawde odradzam Ci. Wiem jak to jest miec full sigona, fajnie wyglada i daje jakies tam plusy ( jak zaczynalem gre na 60 lvlu latalem w sigonie i sie cieszylem " och jak fajnie wygladam mmm " Powoli trejduj sobie arm''a i inne rzeczy tyraela :) bo do tego dązy kazdy paladyn :P
Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może do tego dąży każdy palladyn, ale ja jestem barbarzyńcą:) Jak znajdę jakąś fajną zbroję z fajnymi bonusami to sprzedam cały set, każdy item chodzi po mniej więcej pgma więc nawet się wzbogace:) Tylko się zastanawiam czy kompletować jakiś set czy unikalne kupować i od którego levela będzie można już mieć jakiś fajny secik który zostanie na stałę

Nertis

Tak, mam barbarzyńcę, 37 lvl, koszmar, 1 akt gladius ma maksimum 97 dmg i jeszcze jakieś bonusiki a jak napisałem wcześniej, sigona mam tylko na obecną chwilę, jak się rozwinę to zaczne zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy dla Paladyna najlepszy nie jest zestaw Griswolda?? tylko chyba strasznie trudno go skompletować jak wygląda Pal w Griswoldzie tzn. czy jest jakiś efekt wizualny jak w przypadku Trang-Oula albo Natalii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:37, Matizk12 napisał:

Tak, mam barbarzyńcę, 37 lvl, koszmar, 1 akt gladius ma maksimum 97 dmg i jeszcze jakieś
bonusiki a jak napisałem wcześniej, sigona mam tylko na obecną chwilę, jak się rozwinę
to zaczne zmieniać


Uee...to jeszcze spokój ;). Jednak już powinieneś martwić się o lepszy secik lub unikaty (to lepiej) ,bo później sigon nadaje się tylko do sklepy...
PGM...w świecie Diablo praktycznie bezwartościowy kruszec >>.<<. 20 PGM to jest bodajże runa Pul ,a praktycznie ona jest coś warta (to se pomyśl...).Szczerze to barbarzyńcą tak dłużej nigdy nie grałem ,więc zbytnio co do ubrania ci nie podpowiem...ale na necie jest wiele strategii ,z której i tak zapewne korzystasz xD.

@Mroczny Elf99

Dnia 22.04.2008 o 21:37, Matizk12 napisał:

a czy dla Paladyna najlepszy nie jest zestaw Griswolda?? tylko chyba strasznie trudno go skompletować jak wygląda Pal w Griswoldzie tzn. czy jest jakiś efekt wizualny jak w przypadku Trang-Oula albo Natalii??


Tak...jest to najlepszy zestaw dla Palka...ale czy taki on super jest to nie powiem...na początek może tak ,ale potem to się trzeba uzbrajać w unikaty najlepiej :P...a i jest ten wizualny efekt jak coś :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:42, Mroczny Elf99 napisał:

a czy dla Paladyna najlepszy nie jest zestaw Griswolda?? tylko chyba strasznie trudno
go skompletować jak wygląda Pal w Griswoldzie tzn. czy jest jakiś efekt wizualny jak
w przypadku Trang-Oula albo Natalii??

Tak przepraszam moja pomyłka GRISWOLDA. A wydaje mi sie że każda profesja ma swój set i tylko ona ma efekty wizualne, tylko o co ci chodzi jeszcze? , ze jak sie ma full set''a to wtedy swieci i jest sie kozak xD ? ;] czy o co
Pozdrawiam..; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiąc, to ten barb miał być moją próbną postacią (pierwsza którągrałem na bnie) więc i skille, i staty mam troche dziadowo rozstawione, ale jakoś radę sobie daje. Czyli lepiej jakiś lepszy set kompletować czy unikaty?

EDIT:Nie ściąłem cytatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:58, Matizk12 napisał:

Prawde mówiąc, to ten barb miał być moją próbną postacią (pierwsza którągrałem na bnie)
więc i skille, i staty mam troche dziadowo rozstawione, ale jakoś radę sobie daje. Czyli
lepiej jakiś lepszy set kompletować czy unikaty?

EDIT:Nie ściąłem cytatu:)

Unikaty(i RW)>Sety
Ale Zeby miec dobre unikaty i sety to trzeba miec kase, Jak grasz na LD to uzbieraj Mal czy tam ISt i kup sobie full Set IK , na początek dobry dla barba. A jak grasz NLD to ci moge chętnie pomóc i cie zaopatrzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:01, Solstheim napisał:

Ale Zeby miec dobre unikaty i sety to trzeba miec kase, Jak grasz na LD to uzbieraj Mal
czy tam ISt i kup sobie full Set IK , na początek dobry dla barba. A jak grasz NLD to
ci moge chętnie pomóc i cie zaopatrzyć:P


Przykro mi ale gram na ladder:) A nad IK myślałem, ale nie przy tworzeniu postaci i dałem 20 punktów w mistrzostwo mieczy, więc teraz głupio z kafarem chodzić:P

A dla zaciekawionych to mój gladius, wg mnie jak na razie nie jest zły:

KRWIOPUSZCZ/Bloodletter
Gladius/Gladius


Obrażenia Jednorącz: 31-97 (śr. 64)
Wymagany Poziom: 30
Wymagana Siła: 25
Wytrzymałość: 54
Szybkość Ataku: 0
+140% Zwiększone Obrażenia
Dodaje 12-45 Obrażeń
+90 do Skuteczności Ataku
20% Zwiększona Szybkość Ataku
10% Wolniejsze Zmniejszanie Wytrzymałości
8% Punkty Życia Wykradzione za Każde Trafienie
+3 do Trąba Powietrzna (Tylko dla Barbarzyńcy)
+4 do Mistrzostwo we Władaniu Mieczami (Tylko dla Barbarzyńcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skompletujesz Nieśmiertelnego Króla to będziesz mógł śmiało latać na piekle :-) (oczywiście nie będziesz niezniszczalny :-p) a przed IK lataj w unikatach(moga byc byle jakie bo lvl''owac to będziesz mógł się na baalrunach na sępa ;-)) ;-) btw ja w Nataly piekło robię solo pod assa trapy :-) wiec Ik powinien starczyć.

Edit. za długo pisałem posta i mnie wyprzedziłeś:-p Zobacz sobie 2x miecze set Bul-Kathosa. :-) a Te gladiusy powinny starczyć do 66+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ca

Dnia 22.04.2008 o 21:49, DreaN napisał:

Tak przepraszam moja pomyłka GRISWOLDA. A wydaje mi sie że każda profesja ma swój set
i tylko ona ma efekty wizualne, tylko o co ci chodzi jeszcze? , ze jak sie ma full set''a
to wtedy swieci i jest sie kozak xD ? ;] czy o co
Pozdrawiam..; ]

nie nie chodzi mi o to czy kozak czy nie kozak:P tylko o to że np. Nekromanta gdy ma całego Tranga zmienia się w Pana Ghuli, zabójczyni gdy ma całą Natalię staję się taka jakby przezroczysta tudzież niewidzialna, Barbarzyńca i Czarodziejka wiem że świecą ale nigdy nie widziałem Pala z Griswoldem też tylko świeci czy jest jeszcze jakiś efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:19, RedSqll napisał:

Jeśli skompletujesz Nieśmiertelnego Króla to będziesz mógł śmiało latać na piekle :-)
(oczywiście nie będziesz niezniszczalny :-p) a przed IK lataj w unikatach(moga byc byle
jakie bo lvl''owac to będziesz mógł się na baalrunach na sępa ;-)) ;-) btw ja w Nataly
piekło robię solo pod assa trapy :-) wiec Ik powinien starczyć.

Edit. za długo pisałem posta i mnie wyprzedziłeś:-p Zobacz sobie 2x miecze set Bul-Kathosa.
:-) a Te gladiusy powinny starczyć do 66+.



No bul kathos nawet ciekawie wygląda, tylko ile mniej kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak rozdałeś punkty umiejętności wszystkie to dokładnie Ci powiem w czym możesz chodzić.
Jeśli grasz na cbn na ladderze to może też Ci coś dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że gdy np. jestem Nekromantą i zbiore cały set to będe wyglądał jak Ghul prawda? Ale czy jak mam cały set to bede miał jakieś jeszcze dodatkowe przywileje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować