Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2008 o 12:41, KonLee napisał:

Mam pytanie . Wczoraj pierwszy raz bylem da battlenecie i dolaczylem do serwera na ktorym
jakias wysokopoziomowa postac robila questy az do 4 aktu i to bardzo szybko(ja sobie
umarlem przy mephsito i nie bylo juz portali to zostalem w 3 akcie;p).Teraz pytanie.
Po co to wogole robia?Co im daje 4 akt jak nie maja nawet 10lvl?

Chcą wykorzystać "baalbug" i dojść na hell bez wymaganego poziomu - a potem zrobić kuźnię i tak wkoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 12:41, KonLee napisał:

Mam pytanie . Wczoraj pierwszy raz bylem da battlenecie i dolaczylem do serwera na ktorym
jakias wysokopoziomowa postac robila questy az do 4 aktu i to bardzo szybko(ja sobie
umarlem przy mephsito i nie bylo juz portali to zostalem w 3 akcie;p).Teraz pytanie.
Po co to wogole robia?Co im daje 4 akt jak nie maja nawet 10lvl?


Pokarze ci coś:
1-16 lvl TristRun 1 Akt
16-20 TombRun 2 Akt
20-24 CowRun Zależy gdzie otworzą portal, ale najczęściej 1 Akt
24-25 Starzy 5 akt
25-4x* BallRuny 5 akt
(*Zależy jak kto chce)

A taxi robi sie po to żeby potem już od razu z górki nabijać sobie lvl. A potem to już na koszu i hellu same br'ny

Pawlo09 Ty wiesz o czym piszesz -_-" ?
JaqbD Czytanie ze zrozumieniem =), w końcu nie o to mu chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 12:52, DartiReviMaster napisał:

JaqbD Czytanie ze zrozumieniem =), w końcu nie o to mu chodziło

Nie? to o co:
"Teraz pytanie. Po co to wogole robia?Co im daje 4 akt jak nie maja nawet 10lvl?"
Tak się robi muły na hell bez wysiłku i kuźnie. Ja odpowiedziałem tylko na to pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 13:05, JaqbD napisał:

Nie? to o co:
"Teraz pytanie. Po co to wogole robia?Co im daje 4 akt jak nie maja nawet 10lvl?"
Tak się robi muły na hell bez wysiłku i kuźnie. Ja odpowiedziałem tylko na to pytanie
;)


Ja bardziej skapnąłem że mu o norma chodzi :p . No to będzie wiedział na przyszłość x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 12:52, DartiReviMaster napisał:

1-16 lvl TristRun 1 Akt
16-20 TombRun 2 Akt
20-24 CowRun Zależy gdzie otworzą portal, ale najczęściej 1 Akt
24-25 Starzy 5 akt
25-4x* BallRuny 5 akt
(*Zależy jak kto chce)


Na tym mam lvl sobie nabijac jak rozumiem . No ale jeszcze jak z atrybutami i umiejetnosciamy samemu wedle uznania czy jednak z jakichis wzorcow?(przepraszam ze takie pytania zadaje ale jestem kompletnie zielony;p)

P.S co to sa "muły" i "br''ny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 13:26, KonLee napisał:

Na tym mam lvl sobie nabijac jak rozumiem . No ale jeszcze jak z atrybutami i umiejetnosciamy
samemu wedle uznania czy jednak z jakichis wzorcow?(przepraszam ze takie pytania zadaje
ale jestem kompletnie zielony;p)

Nie ma sprawy, od tego tu jesteśmy. Atrybuty - zawsze najważniejsza jest żywotność. Jednak najpierw pakujesz troszeczkę w siłę aby móc unieść lepsze zbroje. Tak czy siak, najwięcej idzie w HP
Co do umiejętności - wszystko oczywiście zależy od postaci jaką grasz. Wybierz postać - my napiszemy

Dnia 04.07.2008 o 13:26, KonLee napisał:

P.S co to sa "muły" i "br''ny"?

Muły to postacie noszące itemy. Zamiast zajmować sobie miejsce w aktywnych postaciach, robisz muła i pakujesz tam zbędne na razie itemy.
BR (BaalRun) - grupowe atakowanie sług Baala, aby szybko zdobywać punkty doświadczenia ;)
Jednak na hellu chodzi się przede wszystkim na DiabloRuny niż na BR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2008 o 13:26, KonLee napisał:

P.S co to sa "muły" i "br''ny"?

Muły to postacie na niskim levelu, robione tylko po to, aby przechowywać itemki. Baalruny to gry robione aby nabijać expa/ zabija się monsterki i w twierdzy baala, bez zabijania Baala/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 13:33, JaqbD napisał:

Nie ma sprawy, od tego tu jesteśmy. Atrybuty - zawsze najważniejsza jest żywotność.
Jednak najpierw pakujesz troszeczkę w siłę aby móc unieść lepsze zbroje. Tak czy
siak, najwięcej idzie w HP
Co do umiejętności - wszystko oczywiście zależy od postaci jaką grasz. Wybierz postać
- my napiszemy


Nie ma najważniejszego atrybutu. Rozdaje sie w zależności od klasy i tego na co robimy chare

KonLee

http://diablo.phx.pl/

Pełno Bulidów, napewno sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 12:45, Pawlo09 napisał:

Na przykład to że lepsza postać z wyższym lvl zabija końcowego Bossa w 4 akcie a słabsza
postać bierze itemki z bosa.


Nie chcę nic mówić ale Twoje pojęcie o Diablo jest na tyle słabe, że pasuje abyś najpierw myślał potem pisał.

Proszę mi powiedzieć... Ostatnio grałem w DII Sorcem coś około 80 lvla miałem, no ale postać się skasowała itp. Było to cholernie dawno temu, już sam nie pamiętam kiedy. Powiedzcie mi czym teraz płaci się za unikatowe bronie, bp itp ? Perfgemy, runy czy co ? I ile wynosi stawka takiego przeciętnego unikata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 13:40, DartiReviMaster napisał:

Nie ma najważniejszego atrybutu. Rozdaje sie w zależności od klasy i tego na co robimy chare

Mylisz się :)
Żywotność jest zawsze najważniejsza, w szczególności na poziomach wyższych od normala. Tam sobie nawet świetnie rozwiniętą postacią za długo nie pograsz bez żywotności 250+. Wiem jak szybko pada się moim sorcem w 1act na hellu z żywotnością 140. Tym bardziej dla postaci typu Drut-Likantrop, Javazonka czy Pala-Zealot żywotność to podstawa. Nie powiesz, że jest inaczej. Gram aktualnie Amazonką na Furię Błyskawic i mam mało żywotności i wiem jak szybko można paść, gdy błyskawica trafi za 1.

oOreVenOo
Prócz tego, że rynek d2 został zalany zdupowanymi Istami i jego wartość spadła nic się nie zmieniło
hr'y, perfgemy - standard.
BTW: Ostanio udało mi się kupić skiller włóczni dla Amazonki za 15 pgm :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz nigdy nie gral w ta gre, ani w 1 czesc (nie pytajcie jak to mozliwe) zadam podtsawowe pytanie, gra sie jedna postaci czy kilkoma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:09, lord0 napisał:

Poniewaz nigdy nie gral w ta gre, ani w 1 czesc (nie pytajcie jak to mozliwe) zadam podtsawowe
pytanie, gra sie jedna postaci czy kilkoma ?

Z trudem zrozumiałem to pytanie (proszę, pisz składnie).
W d2 masz 8 slotów na postacie w bnecie, w singlu nieskończenie wiele.
Te osiem slotów możesz sobie zapełnić różnymi postaciami (7 klas), ale równie dobrze możesz zrobić sobie samych barbarzyńców etc. Jednak na raz (w danym momencie), można grać jedną postacią - jeśli o to Ci chodzi. Masz kilka postaci - ale na raz grasz jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:27, Rokuto napisał:

A jeśli przejdę singla to mogę tą postacią grać na battlenecie ??

tak, w pewnym sensie. To, o czym tu rozmawiamy to Closed Battlenet, gdzie postacie są przechowywane dla bezpieczeństwa na serwerach Blizzarda, więc postacią z singla tu nie zagrasz.
Jest jeszcze Open Battlenet - raj dla cheaterów - kolesie latają w napierśnikach dających 100k defa i 25 do wszystkich skilli. To jest żal - tam nie gramy ;)
Poza tym, posiadając neta nie opłaca się grać w singlu, bo na BNie zawsze ktoś pomoże, a w singlu musisz radzić sobie sam.
Mam nadzieję, że zrozumiałeś ;)

DartiReviMaster
Nasze poglądy na rzeczywistość znacznie się różnią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:39, Rokuto napisał:

Rozumiem, tylko nie wiem czy moja radiówka to wytrzyma :) Pożyję zobaczę :)

W diablo2 można grać bez problemu (no może z małymi) na modemach telefonicznych :) bez obaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:43, Rokuto napisał:

Jeszcze jedno mam pytanie. Czy potworki na BN i w singlu zadają takie same obrażenia
itd.?

To zależy od ilości osób grających w tym momencie na serwerze. Im więcej na serwerze tym są silniejsze, ale dają więcej expa. Jeśli w tym momencie grasz sam BN=singleplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować