Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2008 o 23:17, Vesania666 napisał:

niemogę się połączyć z BN z bramką Europa, z pozostałymi mogę, wie ktoś o co chodzi ?

Czasem jest "world down", pewnie jest akurat przerwa techniczna, czy coś w tym stylu. Jutro będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem chcialem miec Diablo2 LoD dzialajace bez plytki to przekopiowalem te dwa pliki. No i okej , tylko ze nie mam filmikow ani muzyki da sie to jakos naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już jest wszystko ok, wszedłem na swoje konto, zalogowałem się na EU, ale teraz mam inny problem, odnośnie III aktu, potrzenbuję z relikwii Khalima (czy jak mu było) zrobić korbacz czy coś takiego, gdy w II akcie grałem z kimś to zaliczyło mi cały II akt(nie zabijałem Duriela) i parę misji III, teraz muszę zabić wysoką radę i Mephista (2 ostatnie misje) a nie dostałem w ogóle zadania na relikiwa Khalima... nie mam pojęcia jak dojść do wysokiej rady, a co dopiero do Mephista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 23:37, KonLee napisał:

Mam problem chcialem miec Diablo2 LoD dzialajace bez plytki to przekopiowalem te dwa
pliki. No i okej , tylko ze nie mam filmikow ani muzyki da sie to jakos naprawic?


przecież wyszedł patch dzięki, któremu Diablo II LoD działa bez płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 23:58, Vesania666 napisał:

przecież wyszedł patch dzięki, któremu Diablo II LoD działa bez płytki


Pfff, no i przecież koleś zrobił wszystko co wymagane do gry bez płyty, ale narzeka na brak filmu i muzyki przy grze bez CD w napędzie. Co takiego było niezrozumiałe w tej wypowiedzi?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko. Czy znacie jakiegoś moda który powiększyłby plecak i schowek (ale tylko to, nie chce ani mocniejszych stworów, ani łatwiejszego znajdywania itemów, tylko schowek i plecak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 00:04, Mistic napisał:

> przecież wyszedł patch dzięki, któremu Diablo II LoD działa bez płytki

Pfff, no i przecież koleś zrobił wszystko co wymagane do gry bez płyty, ale narzeka na
brak filmu i muzyki przy grze bez CD w napędzie. Co takiego było niezrozumiałe w tej
wypowiedzi?...

to, że niema ani słowa w jego poście o patchu, tylko o kopiowaniu jakiś plików...myślałem, że chciał grać bez płyty jakimś innym sposobem... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 00:18, Hubi Koshi napisał:

Mam takie małe pytanko. Czy znacie jakiegoś moda który powiększyłby plecak i schowek
(ale tylko to, nie chce ani mocniejszych stworów, ani łatwiejszego znajdywania itemów,
tylko schowek i plecak)

Mod PlugY do pobrania na www.diablo.phx.pl. Powiększa plecak, skrzynkę, skrytka jest częściowo wspólna dla wszystkich twoich postaci, tak , że możesz przekazywać w niej itemki innym postaciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 23:14, Nertis napisał:

Haha...a dzisiaj narzekałeś ,że źle ci xD.


bo powinno być lepiej :P

Dnia 04.07.2008 o 23:14, Nertis napisał:

To tym lepiej dla mnie...jak coś dopomożesz finansowo mój sponsorze xD.


dopomóc mogę. eschuta Ci dam i bezoki mur, tylko zgłoś się do mnie, a nie że ja wciąż ''karzę'' Ci na bn wchodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę kokosów, jakieś kijowe gemy nawet wystarczą. :P

Ma ktoś może jakieś itemy dla palka low lvla (20) ? Chętnie bym wziął/kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 12:32, pizmak666 napisał:

bo powinno być lepiej :P


Nie narzekaj :P. Ja przez cały czas chodziłem tylko z duchami np. i było mi z tym dobrze :P. Jak wtedy raz miałem ber''a to już pa jaki sukces był ;D. Jeszcze jah i bym miał enigme hahaha xD.

Dnia 05.07.2008 o 12:32, pizmak666 napisał:

dopomóc mogę. eschuta Ci dam i bezoki mur, tylko zgłoś się do mnie, a nie że ja wciąż
''karzę'' Ci na bn wchodzić :P


Eee...noooo...jakoś tak wychodzi ;). W robocie nie chce odpalać zbytnio ,a w domu ostatnio mało przebywam przy kompie :P. I nie zawsze nie "karzesz"...czasami sam z nieprzymuszonej woli wchodzę xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni 1 poziom teleportu u czarodziejki od kolejnych, oprócz tego że absorbuje większą ilość many? Czy pozwala mi się teleportować na większą odległość czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 13:26, Mroczny Elf99 napisał:

Czym się różni 1 poziom teleportu u czarodziejki od kolejnych, oprócz tego że absorbuje
większą ilość many? Czy pozwala mi się teleportować na większą odległość czy jak to jest?

Tylko tym, że 2 poziom zabiera mniej many reszta jest taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować