Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Czy można pobrać z kąś savey do Diablo 2? Interesuje mnie save dla czarodziejki 2 akt :) Niektórzy gracze udostępniają takie savey, nie wiem tylko czy udostępnią np. 2 akt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Ma ktoś może na sprzedaż unikatowy zwykły miecz bądź topór jednoręczny na max 30 lvl ? Dokładnie mam 26. Potrzebuję coś w miarę dobrego i taniego, troszkę gemów już mam więc jest czym w miarę zapłacić. Gram postacią nie ladderową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:39, mota napisał:

Troche przesadziłeś.. do Mefa dochodzi się szybciej niż do hrabiny... ale sosą light
zdecydowanie dłużej trwa jego zabicie. Ale suma summarum porównywalny czas mefa i hrabiny
(trzeba znaleźć wieżę i na V poziom się doczłapać).


Wiesz nie ja. W przypadku Mefa na hellu mam tak skopany GPS, że odsłaniam całą mapę, a w przypadku Hrabiny znajduje wieże o wiele szybciej to raz a w samej wieży wygląda to tak jak na załączonym obrazku;-)

marcin1930 - Druidem grałem tylko na wind i moim zdaniem to bardzo przyjemna postać. I stosunkowo tanim kosztem można osiągnąć na nim całkiem przyzwoity dmg. W przypadku druida na Wilkołak/Niedżwiedziołak trzeba by już mieć o wiele lepszy sprzęt, aby sensownie sobie radził na hellu.

20080710094751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 09:48, Rzezim napisał:

marcin1930 - Druidem grałem tylko na wind i moim zdaniem to bardzo przyjemna postać.
I stosunkowo tanim kosztem można osiągnąć na nim całkiem przyzwoity dmg. W przypadku
druida na Wilkołak/Niedżwiedziołak trzeba by już mieć o wiele lepszy sprzęt, aby sensownie
sobie radził na hellu.


Zastanawiam sięwłaśnie nad grą jakąś czarującąklasą ;p Teraz pozostaje pytanie Druid/Czarodziejka? Grałeśobiema klasami, więc powiedz - jaka jest przyjemniejsza? Jaki styl grania jest dla danej klasy? (czy coś w tym stylu ;P). Dzięki.

PS Jak z tymi saveyami - wie ktoś gdzie można takie pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie, jak to jest, ze taka leciwa gra jak Diablo2 potrafi sie ciac na mym kompie ?! (oczywiscie przy wiekszej ilosci potworkow, z drugiej strony dosc czesto jest ich sporo :/ )

20080710153037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, zamieściłbym screen''a ale coś na starej klawiaturze Print Scrn nie działa:
Program instalacyjny nie może odczytać pliku z danymi. Możliwe, że w napędzie CD_ROM nie ma płyty z grą. Proszę upewnić się, że CD z grą Diablo 2 znajduje się w napędzie i wcisnąć ,,Spróbuj ponownie''''.
d2data.mpq
Error 0x00000017: Błąd danych (CRC),
(SafeSF.cpp:67)

Dodam, że wcześniej i na nowym i na starym komputerze nie miałem takich problemów, błędów, gra oryginalna oczywiście ;).
A dzieje się tak po włożeniu CD 1, czyli dysku instalacyjnego. Po naciśnięciu ,,Anuluj'' pojawia się komunikat ,,Nie można skopiować d2data.mpq'' (czy coś w tym stylu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 22:36, Rob Sonky napisał:

Na BN jak jest z tworzeniem listy znajomych i ich wyszukiwaniem?


Jak chcesz zobaczyć listę znajomych to otwierasz pasek w którym piszesz wiadomości (albo w oknie czatu jak nie jesteś w grze) dodajesz znajomego za pomocą/f a nazwa konta, jak chcesz sprawdzić listę znajomych i kto jest w grze wpisujesz /f l, żeby usunąć znajomego /f r nazwa konta żeby szepnąć wpisujesz /w nazwa konta wiadomość, jak chcesz szepnąć do wszystkich znajomych to było bodaj /w wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę pomoże mi ktoś przetransportować kilka gratów i trochę kasy z innej postaci? Jakby co to jutro w okolicach godz. 10. będę dostępny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 22:33, Vesania666 napisał:

jaki jest najlepszy set dla czarki pod zimno ?


jak set to tylko łachmany tal rasha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się czarodziejce dawać skill pointy na początku w ciepło? Opłaca się również na początku dawać w Frost Nova? Poza tym zastanawiam się nad dawaniem w zręczność - po co to czarodziejce? Uważam że zręczność jest totalnie niepotrzebna (chodzi o czarkę frost na pvm), siła tylko do niezbędnych pancerzy, a energia i żywotność po maxie - co o tym sądzicie? Jakie umiejętności rozwijać? Planuje dość do zamarzniętej kuli, choć niektórzy twierdzą że zamieć lepsza... Jeśli chodzi o ochronę to opłaca się dawać w zbroję mrozu/lodową zbroję czy w zamrażającą zbroje? (ale nazwy :). Nie chcę specjalnie się"rozbiegać'' na różne drzewka i dochodzić do 100000lvl, chodzi mi o przejście diablo czarką :P Chyba nawet nie będę wchodzić na koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko. Jak działa "Magic Finding". Otóż znalazłem sztylet z +100% do MF ale zadaje koszmarnie niskie obrażenia, dlatego przez większość czasu używam młotka bojowego. Dla przykładu tłukę Andariel aż ma prawie zero życia a wtedy przerzucam się na sztylet. Czy MF ma wpływ tylko w momencie zabicia przeciwnika czy też liczy się do całego "procesu" jego zabijania, znaczy się uszczuplania mu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 13:40, Hubi Koshi napisał:

Czy MF ma wpływ tylko w momencie zabicia przeciwnika czy też liczy się do
całego "procesu" jego zabijania, znaczy się uszczuplania mu życia.


MF liczy się tylko w momencie zadawania ostatniego ciosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 13:47, VBone napisał:

MF liczy się tylko w momencie zadawania ostatniego ciosu.

Dziękuję bardzo to właśnie chciałem usłyszeć ^^ Heh z Andariel wypadły mi raz Dwa unikaty (znaczy się te ciemnozłote, a nie te żółto-złote) na raz więc ciekawi mnie jakie itemy będą mi się sypać z Mefisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 23:05, Luk Zombi napisał:

> Na BN jak jest z tworzeniem listy znajomych i ich wyszukiwaniem?

Jak chcesz zobaczyć listę znajomych to otwierasz pasek w którym piszesz wiadomości (albo
w oknie czatu jak nie jesteś w grze) dodajesz znajomego za pomocą/f a nazwa konta,
jak chcesz sprawdzić listę znajomych i kto jest w grze wpisujesz /f l, żeby usunąć
znajomego /f r nazwa konta żeby szepnąć wpisujesz /w nazwa konta wiadomość,
jak chcesz szepnąć do wszystkich znajomych to było bodaj /w wiadomość


Dzięki. Na BN-ie poznałem fajnego gościa i nie mogę go znaleźć. Jest coś takiego jak Wyszukiwarka Znajomków? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 13:36, marcin1930 napisał:

Opłaca się czarodziejce dawać skill pointy na początku w ciepło?


Tak. Jeden punkcik nie zawawdzi, a będzie bardzo pomocny.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61&pid=10160
Tutaj jest strategia według której czarkę sam zbudowałem. Tylko jedno zastrzeżenie. Gdy mamy pas tal rash-y to wtedy nie musimy dawać nić w zręczność. Widze, że nastawiłeś się na zimno, co moim zdaniem jest błędem. Bowiem im dłużej trwa ladder tym staff, który może wypaść z Mefa staje się mniej wartościowy, a czarką na zimną odpadają Ci Hrabina (klucze terroru+runy!!), Eld i Shenk, który ładnie też potrafi dropnąć a dojście do niech jest banalnie proste jest proste)(oraz Niszczyskałę który obok Pindla może wyrzucić prawie każdy przedmiot:D). Moim zdaniem w przypadku czarki PvM nie ma sensu pakować punktów w energie, że sprzętem mam ~550 many i z medytacją lvl 16(+2 punkty od zbroi Griswolda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować