Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 17:31, lol94 napisał:

Chciałbym się zapytać czy jako fan Gothic''a polubię Diablo 2? Wiem, że to dwa różne gatunki
ale bardzo zależy mi na odpowiedzi ponieważ jutro będę miał możliwość kupna.


Wiesz ja sam lubię Diabołka a od Gothica odbiłem się przy jedynce. Dla mnie Diablo jest znacznie lepszą grą chociaż mówię - zagrałem tylko w jedynkę i dwójkę Gothica a trójkę oglądałem tylko przez ramię kumpla który w nią grał (nie powiedziałbym żebym się mocno krzywił). Spróbuj może ściągnąć jakieś demo - i wypróbuj czy ci pasuje. Tylko uważaj - to dwa różne gatunki gier, nieznacznie do siebie podobne. Ale w tej chwili cena Gothica 1 i 2 (z dodatkiem) jest tak atrakcyjna że warto kupić, niewiele będziesz stratny jak ci się nie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 18:19, BłażejGB napisał:

> Chciałbym się zapytać czy jako fan Gothic''a polubię Diablo 2? Wiem, że to dwa różne
gatunki
> ale bardzo zależy mi na odpowiedzi ponieważ jutro będę miał możliwość kupna.
Ale w tej chwili cena Gothica 1 i 2 (z dodatkiem) jest tak atrakcyjna że warto kupić, niewiele będziesz stratny jak
ci się nie spodoba :)


Hehe... Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Przecież on napisał, że jest fanem Gohica tak więc najprawdopodobniej ma już wszystkie części.

Ale tak jak ty odbiłem się od Gothica przy jedynce przez grafikę, no ale to zrozumiałe. Po jakimś czasie wróciłem jednak i odpaliłem Gothica 2, który ma już o wiele przystępniejszą grafikę i powiedzieć muszę, że się zakochałem. Piękny, wielki, mroczny, klimatyczny świat bardzo wciąga. Jeszcze miesiąc temu nie znosiłem RPG, ale kolega zmusił mnie żebym zagrał w Dark Messiaha (czy jakoś tak). Pograłem u niego kilka godzin i od razu się wciągnąłem... Po powrocie do domu wiele się nie zastanawiałem i zainstalowałem Gothica 2. Gram dopiero od tygodnia, więc specem nie jestem... Ale jeżeli miałbym porównywać Diablo i Gothica to dałbym sobie spokój i nie robił tego. Powiem tylko tyle każdy gracz powinien przynajmniej na chwile wejść w obydwa te światy...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak działa pole statyczne? Albo jak go używać? Kiedy tak trzaskam (jak z bicza :) to raczej nie zauważam żeby przeciwnikom cośto robiło... Ale z drugiej strony wszyscy bardzo polecają tą zdolność, więc wole wiedzieć jak ją się używa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze siędowiedzieć gdzie jest "Bazar w Kursant"? Najlepiej żeby do wypowiedzi ktoś dołączył mapkę :P (ale oczywiście nie trzeba).

PS Nie wie ktoś czemu funkcja edytuj nie działa w operze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:14, marcin1930 napisał:

Chciałbym jeszcze siędowiedzieć gdzie jest "Bazar w Kursant"? Najlepiej żeby do wypowiedzi
ktoś dołączył mapkę :P (ale oczywiście nie trzeba).

Hehe Mapkę XD W Diablo 2 XD A to dobre, normalnie boki zrywać ze śmiechu.
A co do Bazaru to znajduje się on za Dolnym Kurast, które z kolei znajduje się za Dżunglą Łupieżców, która z kolei znajduje się za Lasem Pająków (a tak po drodze plątają się Wielkie Moczary do których można wejść przez Las Pająków, ale nie prowadzą do Dżungli Łupieżców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:14, marcin1930 napisał:

Chciałbym jeszcze siędowiedzieć gdzie jest "Bazar w Kursant"? Najlepiej żeby do wypowiedzi
ktoś dołączył mapkę :P (ale oczywiście nie trzeba).

PS Nie wie ktoś czemu funkcja edytuj nie działa w operze?


w 3 akcie(co do Diablo) po dolnym Kurhast. Dokładniej na tą chwilę nie mogę odpowiedzieć, gdyż muszę sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:18, Hubi Koshi napisał:

> Chciałbym jeszcze siędowiedzieć gdzie jest "Bazar w Kursant"? Najlepiej żeby do
wypowiedzi
> ktoś dołączył mapkę :P (ale oczywiście nie trzeba).
Hehe Mapkę XD W Diablo 2 XD A to dobre, normalnie boki zrywać ze śmiechu.
A co do Bazaru to znajduje się on za Dolnym Kurast, które z kolei znajduje się za Dżunglą
Łupieżców, która z kolei znajduje się za Lasem Pająków (a tak po drodze plątają się Wielkie
Moczary do których można wejść przez Las Pająków, ale nie prowadzą do Dżungli Łupieżców.


są osoby, które używają program hackmap czy crackmap. Nie wiem czy dobrze napisałem, gdyż nie korzystam z takich "utrudniaczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:21, Menisk napisał:

są osoby, które używają program hackmap czy crackmap. Nie wiem czy dobrze napisałem,
gdyż nie korzystam z takich "utrudniaczy".

Albo to, albo kolega marcin1930 gra po raz pierwszy w Diablo i nie wie że mapka jest inna za każdym razem gdy od nowa zaczyna się grać. Ja w sumie bawię się tylko pliczkiem dzięki któremu można odpalić D2 dwa i więcej razy. Dzięki temu mogę sobie zrobić postacie przechowujące itemy, klejnoty i runy których na razie nie potrzebuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:25, Hubi Koshi napisał:

> są osoby, które używają program hackmap czy crackmap. Nie wiem czy dobrze napisałem,

> gdyż nie korzystam z takich "utrudniaczy".
Albo to, albo kolega marcin1930 gra po raz pierwszy w Diablo i nie wie że mapka jest
inna za każdym razem gdy od nowa zaczyna się grać. Ja w sumie bawię się tylko pliczkiem
dzięki któremu można odpalić D2 dwa i więcej razy. Dzięki temu mogę sobie zrobić postacie
przechowujące itemy, klejnoty i runy których na razie nie potrzebuje ^^


chociaż można się zczaić kombinację miejsc na niektórych mapkach,np.: na tajemnym sanktuarium(w razie błędu poprawiać) są cztery rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:14, marcin1930 napisał:

PS Nie wie ktoś czemu funkcja edytuj nie działa w operze?


A ja jeszcze to sobie pozwolę wyjaśnić. Patrząc na czasy tych dwóch twoich postów można powiedzieć, że żadna przeglądarka nie poradziłaby sobie z editem. Ponieważ można edytować tutaj tylko posty po (chyba) pięciu minutach od dodania posta.

Pozdrawiam...
Sorry za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się skupili na bazarze, więc ja napiszę o polu statycznym:) Umiejętność jest naprawdę świetna, za każdym razem zabiera 25% życia przeciwnikowi, na bossów jest niezrównana:) Ma jednak pewne ograniczenia, po pierwsze polem statycznym NIGDY nie zabijesz, co znaczy, że trzeba dobić wroga czymś innym. Po drugie na koszmarze możesz zabrać góra bodaj 75% życia, natomiast na hell maksymalnie 50% życia, przeciwnikom. Z każdym punktem w pole statyczne zwiększa się jedynie zasięg jego działania, jeśli masz tylko jeden punkt wrogowie muszą praktycznie stać koło Ciebie, co dla czarki jest zazwyczaj zgubne. Jednakże też za dużo chyba nie warto inwestować, ja zazwyczaj w polu miałem punkty z przedmiotów:) Oczywiście z racji faktu, że zabiera za każdym razem 25% życia i nie zabija, nie warto używać na zwykłe stwory. Acha, jest to niby oczywiste, ale te 25% jest liczone od aktualnego życia stwora, nie od bazowego (byłoby za łatwo;) ) Mam nadzieję, że to pomoże, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 07:52, Doktor14 napisał:

A ja jeszcze to sobie pozwolę wyjaśnić. Patrząc na czasy tych dwóch twoich postów można
powiedzieć, że żadna przeglądarka nie poradziłaby sobie z editem. Ponieważ można edytować
tutaj tylko posty po (chyba) pięciu minutach od dodania posta.


Rozumiem, jednak chciałem edytować już po 2 minutach, może mniej. To że czas postów się różni to dlatego że szukałem jeszcze inych pytań które mnie trapiły, i kóre zostały już wyjaśnione ;)

Dzięki wielkie za informacje wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 12:39, Rokuto napisał:

1. Jeśli włożę pewne słowo runiczne do unikatu to ono zadziała?
2. Z jakich potworków wypadają najczęściej runy?


1. Niestety nie... tylko w szarych działają
2. Hrabina hell.. runy rzuca zawsze ale często nie takie jakie byśmy chcieli ;) Poza tym na cs''ach czasami coś dropnie... rada hell czasmi też... krówki hell także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 14:08, Rzezim napisał:

No i mamy pierwszą postać z 99 lvl. Gratulujemy bycia non-lifem;-)


Pytanie w ile osób była ta postać sharowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:32, Vesania666 napisał:

nie rozumiem o co hcodzi z tym 99 lvl, pierwszy na świecie 99 lvl czy jak ?


Pierwszy na nowym ladderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować