Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2008 o 23:14, marcin1930 napisał:

Chciałbym jeszcze siędowiedzieć gdzie jest "Bazar w Kursant"? Najlepiej żeby do wypowiedzi
ktoś dołączył mapkę :P (ale oczywiście nie trzeba).

Diablo2 jest chyba grą w której bardzo bardzo trudno się zgubić, trudniej może już być chyba tylko w mario:P a co do mapki to myślę, że nie wiele by ci dała bo przecież są generowane losowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka, mam prośbę czy jest możlwość przesłania przez kogoś sejwa do DIILoD z postacią necrusa z nierozdysponowanymi statami i umiejetnosciami, bez sprzetu poziom ok. 30-40 ale bez zakończonych zadań,tak żeby mozna było grać od początku na singlu (bez Battlenet-u). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nudę Diablo 2! Po raz drugi chcę zrobić assasin pod trap i czy ktoś może wie ile stoi Nataly set (poszczególne przedmioty setu ile kosztują)??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 14:23, RedSqll napisał:

Na nudę Diablo 2! Po raz drugi chcę zrobić assasin pod trap i czy ktoś może wie ile stoi
Nataly set (poszczególne przedmioty setu ile kosztują)??:>


Najdroższa część to szpony... pewnie gdzieś pul+, reszta z pgmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się za dobrze na cenach, aczkolwiek na poprzednim ladderze znalazłem zbroję Griswolda i na tym forum powiedziano mi, że mógłbym ją sprzedać najwyżej za parę pg. Jak to jest teraz trudno mi powiedzieć. Możesz poszukać na bn i popytać też jak ceny stoją. Oczywiście cały set będzie warto dużo więcej niż pojedyncze części. Jaką masz runę konkretnie? Podejrzewam, że jak napiszesz łatwiej będzie ocenić co możesz za nią dostać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do graczy, ktorzy ciupia po necie w diabła. Z kumplem odgrzebalismy swoje kopie i gramy sobie we 2 na otwartym battle necie, nie jakos hardkorowo, ot tak przechodzimy sobie gierke w teamie. Jak to wyglada z questami? Np czy wypadna nam 2 kostki horadrimow, czy ktorys z nas bedzie musial sobie zdobyc druga na wlasna reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli robicie te same questy w tym samym czasie oraz jesteście w Party, to tak, wypadają po dwie sztuki (jeżeli jest was dwóch) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 12:48, Gierlo napisał:

Jeżeli robicie te same questy w tym samym czasie oraz jesteście w Party, to tak, wypadają
po dwie sztuki (jeżeli jest was dwóch) :)


Najs, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 18:09, slfi napisał:

Właśnie obchodze rocznice 100 uber na tym laderze, a zaczołem od tamtej soboty;p


o0?

Tyle powiem :D

Ładnie, bardzo ładnie, ja nawet mojej czarki zaczętej 3 tyg temu nie skończyłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz trzeba na czymś zarabiać, a mój hamer musi być dopieszczony w same perfy(dużo już nie brakuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa małe pytanka
1. Na którym levelu najlepiej zaczynać Koszmar ?? Bo dzięki Baalrunom dopchałem się już 46 i tak sobie myślę że już chyba pora na Koszmar ^^;
2. Czy jest jakiś boss z którego wypadają przedmioty Setowe częściej niż z innych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 02:37, Hubi Koshi napisał:

1. Na którym levelu najlepiej zaczynać Koszmar ?? Bo dzięki Baalrunom dopchałem się już
46 i tak sobie myślę że już chyba pora na Koszmar ^^;


Jak masz 46 lvl to spokojnie możesz już iść na Koszmar. Ja zwykle chodze koło 40 lvl, chociaż ostatnio barbem byłem na hellu przed 25 lvl i musialem potem doekspować na prywatnych br-kach na koszu po przekroczeniu 40 lvl (tak by móc zrobić starożytnych na hellu) (dzięki mota;-)

Dnia 21.07.2008 o 02:37, Hubi Koshi napisał:

2. Czy jest jakiś boss z którego wypadają przedmioty Setowe częściej niż z innych ??

W kwesti setowych to wiele zależy od mf-a. Chociaż z moich obserwacji wynika, że najlepsi bossowie do szukania setów to Andy i Mef. Duriel on zbyt często sypie śmieci. Do Baala i Diablo daleka droga więc nie warto.

Mi w końcu poleciało coś wartościowego bo z Andy wypadło mi Czako:D 126 czyli całkiem całkiem (na poprzednim ladderze za pierwsze Czako zapłaciłem ista a niedługo później ceny spadły do mniej wiecej pula:O.

Gdyby ktoś miał Gwiazda Baranara i Bicz Burzy to chętnie kupie (oczywiście w rozsądniej cenie), przedmioty te nie są popularne więc nie liczcie na jakieś spektakularną cene:P za ten zestaw jestem w stanie dać uma. (oczywiście chodzi o ladderz soft)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj identyfikuje już unit torche, bo na unidach sie dość dorobiłem, wczoraj na 11 uberow poleciały 2 pala 18-16, ten na szczeście już sprzedałem, ale teraz z tym 18-20 sie pomęcze, czy 8 istów jak wołam to dużo, według mnie i tak ze 12 powinieniem chcieć ale nie mam zamiaru 2tyg go sprzedawać, bo zaraz kolejny wpadnie i co wtedy;p
Powiedzcie mi ile wołać za te torch jak ktoś kupowal taki t dla pala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:20, slfi napisał:

Powiedzcie mi ile wołać za te torch jak ktoś kupowal taki t dla pala.


Moim zdaniem lepiej jest zawołać za niego dwa hr-ny niż 8 istów.

Tak przy okazji czy jak bym dostarczył Ci komplet kluczów wyciągnał byś dla mnie uni torcha:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 23:57, Rzezim napisał:

> Powiedzcie mi ile wołać za te torch jak ktoś kupowal taki t dla pala.

Moim zdaniem lepiej jest zawołać za niego dwa hr-ny niż 8 istów.

Tak przy okazji czy jak bym dostarczył Ci komplet kluczów wyciągnał byś dla mnie uni
torcha:D?

Koleś dawał 2 hr jaha i bera i chciał add, dałem mu 3 isty ale nie chciał;p
A z kulczami może jak się czas znajdzie, bo sporo robimny swoich Uberów z bracholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować