Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2009 o 19:30, DarkMarian napisał:

To wtedy pochodź sobie na mefa, diablo, baala czy andy, ale oczywiście na piekle. Od
nich zawsze coś wartościowego wypada.

Heh, chodzę już od dawna moją sosą 84 lvl 616% mf :) Znalazłem już parę niezgorszych itemów (raven, jalal, viper, trupi żal i inne unikatowe zbroje, arreat, bartucki, duuuużo setowych rzeczy, masę pomniejszych unikatów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 15:46, pizmak666 napisał:

metalhead
mogę się mylić, ale przynajmniej um będzie imo.

Meh, doszedłem do wniosku, że amulet jednak przyda się mojemu frenzorowi...

Coś Cię nie widuję online - grasz może jeszcze swoją orberką mf? Wciąż mam dla Ciebie odłożoną Eschutę, a miejsca w skrzyni coraz mniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakiś program, którym można zrobić taxi na singlu jednej postaci przez drugą? Gram z modem PlugY, który pozwala uruchomić np 2 gry na raz na kompie, ale jakoś nie mogę dołączyć drugą postacią do gry stworzonej przez pierwszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 15:48, Metalhead86 napisał:

Coś Cię nie widuję online - grasz może jeszcze swoją orberką mf? Wciąż mam dla Ciebie
odłożoną Eschutę, a miejsca w skrzyni coraz mniej. ;)


nie gram bo rzadko bywam w domu, w którym stoi piec ;p to raz, a dwa, że czasu mało... ale w weekendy chyba zacznę nadrabiać. w każdym bądź razie jakbyś miał sec. to napisz do mnie jak będziesz, dogadamy się co do tego eschuty ;]
pzdr.

Abi Dalzim
co prawda nie umiem Ci poradzić na ww problem, ale mam do Ciebie pytanko - prośbę. napisałbyś jakie eq nosi Twoja soso? z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 19:36, pizmak666 napisał:

co prawda nie umiem Ci poradzić na ww problem, ale mam do Ciebie pytanko - prośbę. napisałbyś
jakie eq nosi Twoja soso? z góry dzięki ;]

Czako + perf Topaz, Gniew Czaszkowca + perf Topaz, Ali Baba + dwa klejnoty, które dają w sumie +13 mf, Osłony Fortuny (38 mf), Złoty Powróz (30 mf), Buty i amulet z setu Tankreda dające razem 78 mf, zwykłe niebieskie ringi 24 i 25 mf, Fortuna Gheeda 39 mf i tarcza RW Splendor 20 mf. Oprócz tego cały plecak wielkich, dużych i małych talków z mf. Noszę nawet takie, które dają po 1 mf, a co :) No i w sumie jest 616% a będzie rosnąć (Skulder i Ali Baba mają mf zależne od poziomu postaci). Na switchu noszę Mądrość Odonala, bo daje +4 do skilli i ma 40% zwiększąną szybkość rzucania czarów, więc tele szybciej idzie. Moja czarka jest cienka jak dupa węża jeżeli chodzi o walkę z monsterami (wszystki resy na -80 :D ), ale jeżeli chodzi o Mefa to zabija go w parę sekund (używam blizza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema chciałbym sie spytać czy ktoś da mi stronę (link) z postaciami do Diablo 2 pan zniszczenia na single player.Pisać na mój gramsajt z góry THX ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja mam takiego pecha dzisiaj czy to norma, bo poprzednim razem (gry kompletowałem 3 x key set) nie robiłem zapisków. Dzisiaj na 56 runów na Hrabinę wypadły mi tylko 2 klucze i najlepsza runka to Io... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 17:22, Abi Dalzim napisał:

Nie wiem czy ja mam takiego pecha dzisiaj czy to norma, bo poprzednim razem (gry kompletowałem
3 x key set) nie robiłem zapisków. Dzisiaj na 56 runów na Hrabinę wypadły mi tylko 2
klucze i najlepsza runka to Io... :/


Heh, ja dzisiaj moją amką (212 mf -nld, gdyż to konto mam jeszcze po resecie ;p, ale mam konto ld tylko, że cienki jestem ;p) robiłem kilkanaście runów na najważniejszych bossów (andy, meph, hrabina, demonolog) i wyleciały mi 3 terror, 3 nienawiści, 1 zniszczenia. Kilka runek cienkich i kiepskie itemki. Jaka jest najwyższa runa jaka może wylecieć z Hrabiny? A ty Abi grasz na singlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej IST.

Mi dzisiaj wyleciał Um :] ale z unikatów to cieżko leci dzisiaj :/ 170MF na palu mam. IMO max 250 bo potem cześto crapne unikaty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 18:59, polskavaenk napisał:

Jaka jest najwyższa runa jaka może wylecieć z Hrabiny? A ty Abi grasz na singlu?

Gram na singlu. Z hrabiny chyba najwyżej może wylecieć Lo. Na hrabinę chodzę palkiem zealotem, a najlepszą runkę jaką mi dropnęła to Mal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 19:10, Akoss-94 napisał:

Najwyżej IST.

Mi dzisiaj wyleciał Um :] ale z unikatów to cieżko leci dzisiaj :/ 170MF na palu mam.
IMO max 250 bo potem cześto crapne unikaty są


Co ??? Ze ludzie grają jeszcze na singlu ... jak robic MF postac to tylko Soso Mf. Full Tala set. Fortuna Gheeda.. Minimum 2 Nagele 30% oSłony Fortuny i Wt 50% na singlu raczej tylko 50% wypadają. Ja osobiście na BN gram. takze Zealotem sporo się już dorobiłem.. jak cos to Acc Cromwell. I Nie cche mi sie wierzycze Hrabina takie runy wywala moze na Singlu Da takie runy ale na BN max co Da to Dol chyba ze ktos ma szczescie a wiem bo latam na niac przynbajmniej ze 20 razy kazdego dnia.

Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:26, Sir Braveheart napisał:

Co ??? Ze ludzie grają jeszcze na singlu

Też się dziwię. Jak dla mnie gra na singlu to już nuda. Nie można pomagać, trudniej zdobyć itemki, zero kontaktu z ludźmi.

Dnia 13.03.2009 o 21:26, Sir Braveheart napisał:

... jak robic MF postac to tylko Soso Mf.

No Soso Mf to najlepszy wybór, ale mam kumpla który ma hammera mf i niezłe itemki mu wypadają.

Dnia 13.03.2009 o 21:26, Sir Braveheart napisał:

Ja osobiście na BN gram.

LD czy NLD?

>I Nie cche mi sie wierzycze Hrabina takie runy wywala moze na Singlu Da takie runy ale na BN max co Da to Dol
Mi raz czy dwa wypadło hel, a mojemu kumplowi niby lum i um.

>chyba ze ktos ma szczescie a wiem bo latam na niac przynbajmniej ze 20 razy kazdego dnia.
To tak jak ja moją amką i ostatnio nawet często klucze z niej lecą (z hrabiny) .

Dnia 13.03.2009 o 21:26, Sir Braveheart napisał:

Pozdrawiam

Pozdrawiam również. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z hrabiny każda runka może wypaść (mi wypadł IST) tylko, że szansa na wypadnięcie najlepszych runek jest minimalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:40, Rokuto napisał:

Moim zdaniem z hrabiny każda runka może wypaść (mi wypadł IST) tylko, że szansa na wypadnięcie
najlepszych runek jest minimalna.


No nie słyszałem jeszcze, żeby komuś wypadł z hrabiny ZOD, VEX albo JAH ;p, więc nie każda. A jedno jeszcze pytanie. Podobno jeszcze z rady w 3 akcie wylatują dobre runki. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:45, polskavaenk napisał:

> Moim zdaniem z hrabiny każda runka może wypaść (mi wypadł IST) tylko, że szansa
na wypadnięcie
> najlepszych runek jest minimalna.

No nie słyszałem jeszcze, żeby komuś wypadł z hrabiny ZOD, VEX albo JAH ;p, więc nie
każda. A jedno jeszcze pytanie. Podobno jeszcze z rady w 3 akcie wylatują dobre runki.
To prawda?


Elo Gram LD
co do tych run to to są HRy a raczej wątpie że da HRa :p
Co do hammera MF to zależy ja sam moze tak od niczego mam 120% mf xD :p
Ale pal to nie MF DObre soso mają nawet po 700%

EDIT: Co do rady to sie zgadzam raz mi Ista wywalili .... wiele osób mówi że tam leca runki to prawda jest.. z Resztą Rada to banda Noobów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:45, polskavaenk napisał:

No nie słyszałem jeszcze, żeby komuś wypadł z hrabiny ZOD, VEX albo JAH ;p, więc nie
każda. A jedno jeszcze pytanie.


każdy mob ma określonego drop rate''a na wszystkie przedmioty, choćby był minimalny to i tak zawsze istnieje szansa, że wypadnie Ci um ze szkieletu... a to, że czegoś nie słyszałeś nie oznacza, że tak nie jest :P

Dnia 13.03.2009 o 21:45, polskavaenk napisał:

Podobno jeszcze z rady w 3 akcie wylatują dobre runki.
To prawda?


nie przypominam sobie, żeby mi choćby eld padł z rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:56, pizmak666 napisał:

> No nie słyszałem jeszcze, żeby komuś wypadł z hrabiny ZOD, VEX albo JAH ;p, więc
nie
> każda. A jedno jeszcze pytanie.

każdy mob ma określonego drop rate''a na wszystkie przedmioty, choćby był minimalny to
i tak zawsze istnieje szansa, że wypadnie Ci um ze szkieletu... a to, że czegoś nie słyszałeś
nie oznacza, że tak nie jest :P


Co do Drop Rate;a też się zgodze ale zazwyczaj jest to minimalne minimum = się praktycznie 0 xD Choć jednak lepiej mieć nadzieję Swego czasu na BRku na Hellu z Piekielnej wiedzmy Poleciał SUR. A to już konkret runka nikt jej nie zauważył że sobie lezała bardziej że tak powiem z tyłu ... Normalnie nie mógłem uwierzyć że ktoś ją przegapił :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:26, Sir Braveheart napisał:

>/.../


Hyh... wyrzuca max IST :O tylko że trzeba mieć naprawdę farta. Mi na razie 3x Pul i 1x Um wyleciał. niezliczona ilosć Lem, Lum, Ko itd.

Jak wspominałem im więcej MF tym większa szansa ze unikat to crap będzie. max to 250% MF. przy 500 leciały mi crapne unikaty ale często. np. Magefisty to co najmniej 1 na 3 runy o_O.

Polecam Soso Fire z MF = 200-250.

Osobiście nie przepadam za Soso... ale jak kto woli.

BTW. Soso light nie róbcie na start -_- pare HR''ów za Infinity (nieskończonosć) wydawać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:45, polskavaenk napisał:

No nie słyszałem jeszcze, żeby komuś wypadł z hrabiny ZOD, VEX albo JAH ;p, więc nie
każda. A jedno jeszcze pytanie. Podobno jeszcze z rady w 3 akcie wylatują dobre runki.
To prawda?



Co do hrabiny to max IST na hell''u.

Rada ma największa szansę na wyrzucenie HR''a która i tak jest na tyle mała że mozęsz se pomarzyć. Najlepiej iść na 85lvl+ Zone (muzoleum, prastare tunele itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 23:10, Akoss-94 napisał:

> >/.../

Hyh... wyrzuca max IST :O tylko że trzeba mieć naprawdę farta. Mi na razie 3x Pul i 1x
Um wyleciał. niezliczona ilosć Lem, Lum, Ko itd.

Jak wspominałem im więcej MF tym większa szansa ze unikat to crap będzie. max to 250%
MF. przy 500 leciały mi crapne unikaty ale często. np. Magefisty to co najmniej 1 na
3 runy o_O.

Polecam Soso Fire z MF = 200-250.

Osobiście nie przepadam za Soso... ale jak kto woli.

BTW. Soso light nie róbcie na start -_- pare HR''ów za Infinity (nieskończonosć) wydawać
:O


Wiesz .Praktycznie kazdy Unikatowy Item staje się potem Crapem ale nie wszyskie. Np Elitarne niektóre gold itemy sa good. np Czako = Przyodziewek Arlekina :p bądź "Korona Wieków" <-- ale unikat tej ulepszonej co ma więcej obrony. Co do Soso to moim zdaniem każda soso musi miec raczej Infinity bo na hellu każy monster ma Immuna na dany żywioł. Czyż nie ?? więc co za różnica czy Fire Czy Blizz czy Light,. :) to jest Beton z tymi immunami w tej porąbanej grze bo Daki Diablik ma np immuna na zimno a ty jako potezna soso np: na Zimno nie moze mu nic zrobic chyba że będzie go bic np godzinami xD z różdżki ... a Diablo potężny pan grozy i mozna go zabic :X

Pozdrawiam.


Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować