Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Tylko że jak zarejestrujesz klucze kumpla na BN, to on już tego nie będzie mógł zrobić :). Wiec lepiej uzgodnij to z nim, żebyś potem kumpla nie stracił ;).
A instalator LoDa to chyba o pierwszą płytę "podstawki" prosi, o ile dobrze pamiętam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 17:26, Blackhand napisał:

Tylko że jak zarejestrujesz klucze kumpla na BN, to on już tego nie będzie mógł zrobić
:). Wiec lepiej uzgodnij to z nim, żebyś potem kumpla nie stracił ;).

Za późno... Ale ten klucz akurat nie jest jego głównym kluczem, tego co ja mam tylko czasami używa. Ale chyba zrezygnuję, bo ściąga mi się angielska wersja, a podstawkę mam pl (dodatek tylko jest mi potrzebny).

Dnia 04.07.2010 o 17:26, Blackhand napisał:

A instalator LoDa to chyba o pierwszą płytę "podstawki" prosi, o ile dobrze pamiętam
:).

Jak pisałem wcześniej, wsadziłem wszystkie możliwe płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 09:24, Akoss-94 napisał:

Nie mogę zakładać gier :))
Stwórz grę niby ok. pokazuje się ładowanie i na tym koniec : )
Halp plx?

Od dawna tak masz czy dopiero teraz ci się to zaczęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 16:51, Akoss-94 napisał:

No chyba że jesteście geniuszami jak ten o to pan: Akoss
Zgubił nazwę konta, hasło i email na którym miał zarejestrowane swoje gierki :))


Ja swojego nie zgubiłem - dokładnie pamiętam jaki był mail i hasło(wspomagałem się dla pewności notatnikiem), a i tak nie da się zalogować.:> Blizz coś zakombinować musiał.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 13:06, Robertcik1 napisał:

Czy to normalne, że w ogóle nie działa mi battle.net?


Ja gram prawie codziennie ale też zdarzają się kłopoty. Niekiedy w ogóle nie mogę się połączyć ale z reguły po kilku godzinach jak spróbuję ponownie to wchodzi.
Bardzo często zdarza się u mnie, że około północy zrywa połączenie.
Może masz jakieś kłopoty z bramkami, może warto skorzystać z programiku przywracającego ustawienia domyślne z bramkami dla Europy?
Za mało napisałeś o swoich kłopotach - sprawdź może stronę pomocy do D2 http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem po prostu wyświetla się komunikat: "Nie można połączyć się z battle.net." I tyle. Nie wiem, dlaczego. Nigdy czegoś takiego wcześniej nie widziałem, a gram w tę grę prawie dziesięć lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem D2 z dodatkiem i pobrałem najnowszego patcha. Skopiowałem te dwa pliki z płyt, a gra nadal nie chce działać bez płyty. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 23:39, Sipso2008 napisał:

Zainstalowałem D2 z dodatkiem i pobrałem najnowszego patcha. Skopiowałem te dwa pliki
z płyt, a gra nadal nie chce działać bez płyty. O co chodzi?


A pełną instalację zaznaczyłeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 07:15, Lucas01 napisał:

> Zainstalowałem D2 z dodatkiem i pobrałem najnowszego patcha. Skopiowałem te dwa
pliki
> z płyt, a gra nadal nie chce działać bez płyty. O co chodzi?

A pełną instalację zaznaczyłeś ??


Tak, problem naprawiony... Nie wiedziałem, że plik z filmami z Expansion też trzeba wrzucić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 12:47, Sipso2008 napisał:

Tak, problem naprawiony... Nie wiedziałem, że plik z filmami z Expansion też trzeba wrzucić
;D


Wystarczy, abyś podczas instalki wybrał poziom średni (dla internetu bez filmów).
Filmów nie trzeba przegrywać jeżeli nie zależy Ci na nich, wystarczy wcisnąć anuluj podczas pierwszego przechodzenia między aktami. Zostaną tylko obowiązkowo filmy z dodatku LoD (5 akt - początek i koniec).

Jeżeli zainstalujesz full to będziesz miał filmy, ale czy je się ogląda?
Ja lubię tylko końcowy filmik - po pokonaniu Baala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie wróciłem do d2. Pierwsze pytanie, jakie pliki muszę skopiować i gdzie abym mógł grać bez płyty. Drugie, od kiedy można resetować umiejętności? Nieskończenie wiele razy? Płace coś za to? Trzecie, o ile pamiętałem były szare, niebieskie, złote, zielone i brązowe przedmioty. Ostatnio jak chodziłem na ballruny na najwyższym poziomie trudności to wypadały jakieś pomarańczowe z dość długą nazwą. Niestety tak szybko ktoś je podnosił, że nawet nie przeczytałem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 11:24, Nightdew napisał:

Po długiej przerwie wróciłem do d2. Pierwsze pytanie, jakie pliki muszę skopiować i gdzie
abym mógł grać bez płyty.


O ile się nie mylę to coś w stylu d2music z płyty nr. 2 i podobny plik tylko chyba z dopiskiem x z płyty LOD

Dnia 22.07.2010 o 11:24, Nightdew napisał:

Drugie, od kiedy można resetować umiejętności?


Resetować umiejętności możesz po wykonaniu siedliska zła

Dnia 22.07.2010 o 11:24, Nightdew napisał:

Nieskończenie
wiele razy? Płace coś za to?


Możesz resetować po 1 razie na każdy poziom trudności, czyli po wykonaniiu siedliska na normie, koszu i hellu. Ew. jeżeli potrzebujesz resetowania więcej razy to musisz zebrać 3 esencje i zmiksować je w kostce. O ile się nie mylę te esencje wypadają z baala diablo i mefa na hellu.

Dnia 22.07.2010 o 11:24, Nightdew napisał:

Trzecie, o ile pamiętałem były szare, niebieskie, złote,
zielone i brązowe przedmioty. Ostatnio jak chodziłem na ballruny na najwyższym poziomie
trudności to wypadały jakieś pomarańczowe z dość długą nazwą. Niestety tak szybko ktoś
je podnosił, że nawet nie przeczytałem co i jak.


Na pomarańczowo oznaczone są chyba runy (el, ist, pul itd) oraz crafted items, ale one z potworów nie wypadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem pograć w II z LoD''em po batku z kumplem. I problem. On ma elektroniczną wersję ze stronki blizzarda i ma wersje 1.13. I teraz pytanie, bo ja mam pudełko. Ja muszę ściągać patcha 1.13 do podstawki osobno i dodatku, czy nie? Czy jakby patch do dodatku, to do całej gry? Bo nie wiem co mam pościągać, żebym pograł sobie z kumplem, co jak mniemam ma najnowsza wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować