Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Po co pracować nad czymś, co nie generuje zysków? Blizzard wchodzi w pupę tylko klientom Wowa, bo to kura znosząca złote jaja. No, Diablo za darmo (jedynie niewielki koszt kupna gry), zrobią łatkę raz na 3 lata, i myśli, że nam to wystarczy. Ja zagram jak będą spełnione dwa warunki, właściwie 3:
-Wymiot duperów i bociarzy;
-tym samym pozwolenie na korzystanie z jakichś lekkich haków (typu prosty maphack);
-mają zrobić to zanim będzie D3.
Wniosek? Nigdy już do tej gry nie wrócę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 20:29, Jackal-pl napisał:

Po co pracować nad czymś, co nie generuje zysków? Blizzard wchodzi w pupę tylko klientom
Wowa, bo to kura znosząca złote jaja. No, Diablo za darmo (jedynie niewielki koszt kupna
gry), zrobią łatkę raz na 3 lata, i myśli, że nam to wystarczy. Ja zagram jak będą spełnione
dwa warunki, właściwie 3:
-Wymiot duperów i bociarzy;
-tym samym pozwolenie na korzystanie z jakichś lekkich haków (typu prosty maphack);
-mają zrobić to zanim będzie D3.
Wniosek? Nigdy już do tej gry nie wrócę ;))

Oddajmy sprawiedliwość Blizzardowi, że przez te 11 lat nieźle wspierał D2, a jak dodać fakt braku abonamentu to świetnie wspierał. Z ostatnich zapowiedzi wynika, że w D3 zagramy już niedługo, może na gwiazdkę, trudno więc żeby teraz stawali na głowie i robili nowe patche do D2.
BTW. Reset laddera co 6 mcy to imo za czesto, raz na rok by stykało, ale to już raczej i tak bez znaczenia bo czekamy na D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dnia 01.05.2011 o 20:29, Jackal-pl napisał:

Po co pracować nad czymś, co nie generuje zysków? Blizzard wchodzi w pupę tylko klientom
Wowa, bo to kura znosząca złote jaja. No, Diablo za darmo (jedynie niewielki koszt kupna
gry), zrobią łatkę raz na 3 lata, i myśli, że nam to wystarczy.


Taak to fakt. W tej kwesti Blizzardi jest IMO nie sprawiedliwy. Gra już ma swoje lata i jest niczym dobre rocznikowe wyklarowane wino. Szefowie Blizza chyba nie zdają sobie sprawy że do dziś wiele tysięcy gra po BN w D][. A ponoć z tego co swego czasu słyszałem są osobne ekipy do D]I[ do Starcrafta ][ i do WoWa oraz D][ to prawda ? bo jesli tak to chyba Ci od D][ się trochę ociągają.

>Ja zagram jak będą spełnione

Dnia 01.05.2011 o 20:29, Jackal-pl napisał:

dwa warunki, właściwie 3:
-Wymiot duperów i bociarzy;


Co do duperów i ludzi używających botów (nie ma co sie oszukiwać ja też bociłem i to ostro :P) Już wcześniej kiedyś wspominałem. Boty to nic innego niczym komary na grillu. Wybijesz ich setki a one i tak się zawsze skądś pojawią. I tak w koło Macieju.

Dnia 01.05.2011 o 20:29, Jackal-pl napisał:

-tym samym pozwolenie na korzystanie z jakichś lekkich haków (typu prosty maphack);

co do mh. Po necie latały zawsze kilka wersji MH. Były bardziej wykrywalne i mniej. Te bardziej zostawiały po sobie większy ślad w grze i w plikach, przez co Blizz był w stanie łatwiej takich zbanować. Nie wiem jak jest teraz. ale jeszcze w łatce 1.12 był MH który nie ingerował w grę totalnie i korzystałem z niego na potęgę i nigdy nie dostałem bana. Ikona tego Mh przypominała full Rejuvke.

Dnia 01.05.2011 o 20:29, Jackal-pl napisał:

-mają zrobić to zanim będzie D3.
Wniosek? Nigdy już do tej gry nie wrócę ;))


Ja tak samo. Chyba że na faze. pograc z kolesiami, gdzie jak z nimi gram to gadamy komfy przez skype i mówimy czy nie mogło by ktoś wejść do gry takiej hasło takie i na legalu mozna było przewalac itemki. Ja z niecierpliwością czekam na D]I[.

Pozdrawiam.

Dnia 01.05.2011 o 20:29, Jackal-pl napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 19:32, tosz napisał:

co trzeba zrobić aby grać bez płyty ?


Wykonać pełną instalację gry na HDD, zaaplikować grze przynajmniej patcha 1.12 i skopiować z odpowiednich płyt do folderu Diablo II pliki D2Music.mpq i D2xMusic.mpq (w razie problemów - skopiować wszystkie pliki o rozszerzeniu mpq z wszystkich płyt do folderu DII).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 19:32, tosz napisał:

co trzeba zrobić aby grać bez płyty ?


Ładnych parę lat temu to robiłem, ale z tego co pamiętam jest taka opcja - wystarczy podać kluczyk na oficjalnej stronie Blizzarda i ściągnąć całą grę na dysk od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podpiętego kompa pod TV samsunga LCD 32 cale. Gra się odpala, nie ma żadnych pasków ani nic, jest fajnie w pełnym ekranie, tylko cały czas nie ma płynności. Czy da się nie wiem - może delikatnie zwolnić działanie gry? Bo wygląda to tak, jakby gra chciała zasuwać delikatnie za szybko stąd te ciągłe zacięcia. Próbowałem grać w oknie, ale to się w tym wypadku mija z celem niestety.

Z góry dzięki za jakąś podpowiedź, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 20:27, Daelor napisał:

> co trzeba zrobić aby grać bez płyty ?

Ładnych parę lat temu to robiłem,


Witaj.
Ładnych pare temu czyli ile ? ;> dopóki nie wyszedł patch 1.12 pozwalający na to nie było innej opcji na granie bez CD. :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie we wrześniu 2008 roku kupiłem sam klucz na allegro - zarejestrowałem się na stronie Blizza, ściągnąłem grę i grałem bez wypalania płyt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 22:04, Daelor napisał:

Dokładnie we wrześniu 2008 roku kupiłem sam klucz na allegro - zarejestrowałem się na
stronie Blizza, ściągnąłem grę i grałem bez wypalania płyt ;]


łeee to jeszcze nie takie ładne lata :D. A to że blizz zrobił tą opcje to w to mu graj :). Można sobie gra gdzie się chce wystarczy zarejestrowac klucz i pobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 19:10, Salwatorowiec napisał:

Jest spolszczenie do Diablo 1 albo mod co zwiększa rozdzielczość?


Witam.
Raczej nie ma takowego spolszczenia do pierwszej części. Nie ma szans żebyś znalazł :) Choć pewnie jest opcja taka że krążą gdzieś po necie nieoficjalne polonizacje robione przez jakiś tam fanów co pewnie równa sięz problemami w grze. Z resztą ta gra nie jest aż tak trudna żeby zaraz mieć PL wersję. Jak jeszcze byłem słaby bardzo z anglika to bez problemów ją przechodziłem :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 11:18, Salwatorowiec napisał:

Jaka jest najwyższa rozdzielczość w Diablo 2 po ściągnięciu podobno jakiegoś dodatku
co na to pozwala?

Witaj.

Jakiego dodatku ?? :D w klasycznym Diablo była to 640 x 480 LOD daje opcje 800 x 600. Słyszałem również o programach które dają 1024 x 768, ale wątpię, żeby gra chodziła stabilnie/normalnie. Z resztą nawet jeśli to na takiej rozdziałce chyba nie pograsz na CBN

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 11:51, Lucas01 napisał:

Nie wiem czy o co chodzi ci dokładnie. W dodatku do 800x600.
Lub możesz wejść tutaj http://diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?p=355266


Zainstalowałem już gram w rozdzielczości - 1680 na 1050.
Gra wygląda teraz mniej więcej tak - http://www.youtube.com/watch?v=SHEsAOCPZos

Problem w ty, że niestety teraz xfire nie wykrywa gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować