Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Tak z ciekawości, czy czako to dobry i trudny item do znalezienia? Dawno nie grałem w d2, ale pamiętam że ta nazwa obijała mi się o uszy. Włączyłem dzisiaj po około roku przerwy na 10 min d2, pierwszy balrun amazonką 82 lev i udało mi się ponieść ten item.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 11:33, Nightdew napisał:

Tak z ciekawości, czy czako to dobry i trudny item do znalezienia? Dawno nie grałem w
d2, ale pamiętam że ta nazwa obijała mi się o uszy. Włączyłem dzisiaj po około roku przerwy
na 10 min d2, pierwszy balrun amazonką 82 lev i udało mi się ponieść ten item.

Czako (czyli Harlequin Crest lub Przyodziewek Arlekina) to b.dobry item, jest preferowanym hełmem w wielu buildach. Podobno łatwo go znaleźć, ja nie mogę tego potwierdzic, ale wszystko pewnie kwestia szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem albowiem chciałem sobie pograć z bratem pograć w Diablo 2 na jednym kluczu przez TCP/IP przy użyciu hamachi bowiem z moją siecią są problemy... i za cholerę nie możemy ogarnąć jak grać razem... jakieś pomysły? Trochę czytałem że trzeba pobrać pliki serverowe itd ale nie wiele mi to pomogło. Umiał by mnie ktoś po polsku pinstruować co i jak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponownie mam problem. Kiedy gram w trybie okienkowym po dodaniu "-w" do skrótu na pulpicie fraps nie wykrywa mi gry i nie mam możliwości wtedy nagrywać, problem nie występuję w trybie pełnoekranowym jednak dla mnie gra na fullscreenie jest niewygodna, brzydka i wogóle bee. Ma ktoś jakiś pomyś by zaradzić temu problemowi? Jak sprawić żeby fraps wykrywał Diablo 2 w trybie okienkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 14:11, Alehor napisał:

Witam, ponownie mam problem. Kiedy gram w trybie okienkowym po dodaniu "-w" do skrótu
na pulpicie fraps nie wykrywa mi gry i nie mam możliwości wtedy nagrywać, problem nie
występuję w trybie pełnoekranowym jednak dla mnie gra na fullscreenie jest niewygodna,
brzydka i wogóle bee. Ma ktoś jakiś pomyś by zaradzić temu problemowi? Jak sprawić żeby
fraps wykrywał Diablo 2 w trybie okienkowym?

Chyba nie ma takiej opcji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno nie grałem w D2 i mam w związku z tym dwa pytanka.
1. Czy jest jakiś mod polepszający rozdzielczość?
2. Czy jest możliwość, aby przechodzić grę we dwójkę po LAN''ie? Czy na tym właśnie polega tryb multi? I czy w takim wypadku można robić normalne save''y? Siedzimy z siostrą i pomyśleliśmy, że zamiast każde na swoim komputerze, moglibyśmy przejść grę razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 12:07, damlon napisał:

Bardzo dawno nie grałem w D2 i mam w związku z tym dwa pytanka.
1. Czy jest jakiś mod polepszający rozdzielczość?


Jest ale z tego co wiem nie działa on w trybie multiplayer - więcej na ten temat powinno znajdować się kilka(naście/dziesiąt?)stron wcześniej w tym wątku

Dnia 29.03.2012 o 12:07, damlon napisał:

2. Czy jest możliwość, aby przechodzić grę we dwójkę po LAN''ie? Czy na tym właśnie polega
tryb multi?


Diablo jak Diablo, w multi masz dodatkowo PvP a wątek fabularny można przechodzić razem z innymi członkami drużyny tak samo jak w singlu

I czy w takim wypadku można robić normalne save''y? Siedzimy z siostrą i

Dnia 29.03.2012 o 12:07, damlon napisał:

pomyśleliśmy, że zamiast każde na swoim komputerze, moglibyśmy przejść grę razem.


Odnośnie LAN''u (TPC/IP) nie wiem, ale na BN postacie zapisują się chyba na serwerach i mapy za każdym razem są generowane losowo(resetują się)

Ostatnio grałem chwilę z bratem i żeby nie pisać zbyt chaotycznie było by miło gdybyś zapytał na priv bym nie musiał robić z siebie błzna ;]

Spoiler

GG:5449473


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 12:07, damlon napisał:

... I czy w takim wypadku można robić normalne save''y?


Absolutnie tak. Gra się zapisuje dokładnie tak samo, jak w single''u - jak wychodzisz z gry, to robi się autosave. Można nawet użyć postaci, którymi wcześniej graliście w single''a (na BN w sumie też, ale chyba nikt poza cheaterami tego nie robi :)). Stan gry przechowywany jest lokalnie - to, co zdobędziesz grając po LANie, możesz potem wykorzystać w single''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 18:30, Gromo napisał:

Można gdzieś teraz tanio dorwać komplecik kluczy do D2LOD?


Na allegro za 19.90zł najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 19:14, astradamus napisał:

Czy znajdzie się jakaś dobra dusza która ma do podarowania trash itemy na niski level?
Taka mała prośba :)

Ja na dniach oddałem wszystko znajomemu. Bo z Diablo II oficjalnie definitywnie skończyłem w oczekiwaniu na D3. Gdybyś wcześniej się z tym obwieścił to dałbym Ci takie itemsy o jakich nawet nie marzyłeś :)
A tak to teraz nie mam nic. Nawet postacie po 90lvle + usunąłem z konta. Mówiąc "Adje Diablo II"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 19:17, Braveheart napisał:

Ja na dniach oddałem wszystko znajomemu. Bo z Diablo II oficjalnie definitywnie skończyłem
w oczekiwaniu na D3. Gdybyś wcześniej się z tym obwieścił to dałbym Ci takie itemsy o
jakich nawet nie marzyłeś :)
A tak to teraz nie mam nic. Nawet postacie po 90lvle + usunąłem z konta. Mówiąc "Adje
Diablo II"


szkoda bo też sobie gram przed premierą kurde takie to moje szczeście :D
Ale jak ktoś bedzie miał niech da znak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przed premierą III chciałem sobie DII przypomnieć. Gram na singlu, ciacham, zarzynam i cieszę puchę do monitora. Chciałem sobie ściągnąć PlugY, by móc zrobić na singlu DC i UT, ale coś nie działa - przy każdej instalacji (próbowałem wersje i 10.00, i 7.04) wyskakuje błąd. Mógłby mi ktoś łopatologicznie przedstawić, jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 21:28, Dartitwo napisał:

Nie beda mi sie wersje gryzc jezeli zainstaluje Polska podstawke a nastepnie dodatek
sciagniety z bnetu?


Na bnecie można wybrać język ściąganej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 21:28, Dartitwo napisał:

Nie beda mi sie wersje gryzc jezeli zainstaluje Polska podstawke a nastepnie dodatek
sciagniety z bnetu?

A nie lepiej pobrać to i to ?. :P Wystarczy zarejestrować klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 22:32, Braveheart napisał:

A nie lepiej pobrać to i to ?. :P Wystarczy zarejestrować klucze.


Juz kolega wyzej mi pomogl :)

Fakt faktem gra dlugo nie wazy, ale jezeli zalezaloby komus na czacie to sciaganie podstawki zajeloby jeszcze troche dodatkowego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować