Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Samouczek grania bramkarzem w FIFA 11

19 postów w tym temacie

Granie bramkarzem?! YEAAAAAAA :D Zawsze to chciałem :) Bronie zawsze jak gramy z kumplami, brakowało mi tego w fifce. Problem w tym, że pewnie tego nie będzie na PC ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 17:38, Ziloh napisał:

A w wersji na PC też będzie to zaimplementowane ?

Po wypowiedziach Iana Jarvisa, wnioskuję, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 16:31, karolekx23x napisał:

Byc bramkarzem w grze jaka wielka nuda , najgorsze co moze byc.


jak grasz w klubie z samymi super obroncami to tak. Ale jak zaczac w podrzednym drugoligowym klubie to bedzie co robic, oj bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 19:02, EmperorKaligula napisał:

> Byc bramkarzem w grze jaka wielka nuda , najgorsze co moze byc.

jak grasz w klubie z samymi super obroncami to tak. Ale jak zaczac w podrzednym drugoligowym
klubie to bedzie co robic, oj bedzie :)

Stojac na bramce i czekac połowe meczu jak ktos ci zagozi to troche nudna po 2-3 meczach chyba bym wyłaczył i przesiadł sie na cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 19:06, karolekx23x napisał:

Stojac na bramce i czekac połowe meczu jak ktos ci zagozi to troche nudna po 2-3 meczach
chyba bym wyłaczył i przesiadł sie na cos innego.


widac ze nigdy nie ogladales naszej drugiej ligi czy nawet ekstraklasy pomiedzy wyrownanymi druzynami... tak nawet w polskiej lidze bramkaze bardzo czesto maja mase roboty. Sa tez mecze nudne, nie ma co ukrywac, ale nie sa one zadna regula czy czesto wystepujacym zjawiskiem, bo walczy sie ciagle o punkty. "Ale czekac polowe meczu az ktos zagrozi" to bajki dla dzieci - wlacz sobie kiedys jakis mecz i policz interwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy kupują FIFĘ, żeby pograć sobie Chelsea czy Barceloną - a dla nich bycie bramkarzem nie jest frajdą. Łapią Messiego czy Krystynę Ronaldo, sypią zza pola karnego i się cieszą.
Dla innych implementacja takiego elementu w grze jest rewelacją, bo po prostu uwielbiają piłkę nożną pod każdym względem. Ja bardzo się cieszę i pewnie wiele czasu spędzę między słupkami w FIFA11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc bramkarzem gra będzie miała większy nacisk na to aby drużyna przeciwnika była silniejsza. Jeżeli mam być bramkarzem który stoi na bramce i nic robi to wydaje mi się to dość nudny dodatek w grze. (Najlepiej jakby zrobili dwie piłki podczas meczu. :D Jedna osoba co chwile mi strzela a cała drużyna leci na tamtą bramkę z drugą. :D) Nie no głupi pomysł, sam całe życie jestem bramkarzem, więc byle to dopracowali jak powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie nadawałem się na bramkarza i odskakiwałem od lecącej piłki. :P

Może dowartościuję się broniąc - przynajmniej - w grze. :D

I tak najlepiej będzie to wyglądało w trybie multiplayer. Każdy przed strzałem będzie robił jeszcze jeden zwód kiedy bramkarz się rzuci i spokojnie wbije piłę do siaty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować