Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - recenzja

53 postów w tym temacie

Długo wyczekiwany tytuł, ciekaw jestem czy jutro będzie mi dane go skosztować.
No cóż, to chyba boli najbardziej, że brak dodatkowych zadań, przedłużających rozgrywkę o wiele upojnych godzin.
Może 2k zaskoczy nas darmowymi DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(jakoś nie działa kwestia czerwonych świateł, może to poprawią wkrótce)

A to nie jest przypadkiem zrobione celowo?

Jeszce jedno: Jest wybór poziomu trudności? Z tego co pisałeś, domyślam się, że nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 13:24, peter000 napisał:

Jeszce jedno: Jest wybór poziomu trudności? Z tego co pisałeś, domyślam się, że nie ma.


tak sa 3 poziomy trudnosc do wyboru jak zaczynasz gre (easy/normal/hard) - na co to sie przeklada nie wiem, czy mozna zmienic potem w grze tez nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy tak super zoptymalizowane? Na moim sprzęcie demo chodzi dokładnie tak samo jak metro 2033

No i w demku coś słabo działały pościgi za przekroczenie prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko z Mafią 2 leży przede mną od wczoraj, ale niestety - aktywacja Steam nie powiodła się, poczekaj na premierą gry, bla, bla, bla. Także nie podniecać się jak dziś dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, szczerze mówiąc, "Tygodnia z Mafią" (to samo jeśli chodzi o SC2), ale widocznie nie było to możliwe.

Co do Mafii 2 - zamawiałbym w ciemno pre-order''a, ale niestety - mój sprzęt nie jest tak dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podkładka pod DLC" - i Jacko zaczyna się martwić.

Co to będzie, co to będzie? Stworzenie sand-boxowego świata i odcięcie gracza od sporej części miasta - ból i hańba. Nie wiem jak to będzie, wierzę, że coś się poprawi wraz z dodatkami. Za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recka niezła, gra ponoć też... ale ta farsa z DLC to przegięcie.
Jedyne dobre DLC jakie widziałem, i grałem, to Epizody z Liberty City do GTA IV. Tutaj faktycznie było za co płacić, bo dodatki te oferują naprawdę sporo dodatkowej frajdy.
Cóż, w sumie pierwsza część mafii też nie oferowała zbyt dużo poza kampanią, która nawiasem mówiąc była bardzo nierówna. Jedne misje były ciekawe, drugie nudne. Dobrze że chociaż tutaj nie jest z nią tak źle, ale to wciąż mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzje Lucasa stoja zawsze na wysokim poziomie. Jestem ciekaw tylko czy dzisiaj wysla te preordery...bo cos status paczki sie nie zmienia a wysyla sie je do 14 czy 15 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już raczej trzeba kupić, nie jest to na tyle nudne co Grand Theft Auto 4.(Poprzednich części nudą nazwać nie mogę). Recenzja świetna, nic tylko zamawiać i czekać na kuriera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować