Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - wrażenia z Gamescom 2010

41 postów w tym temacie

Pozostaje tylko czekać do 1.09.10 na nowinki związane z multiplayer''em oraz na wiadomości dot. BETY jeżeli w ogóle jest w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam właśnie pytanie dotyczące bety - wiadomo czy będzie ona zamknięta, czy otwarta dla wszystkich? Szperałem trochę w internecie, ale nie dużo na ten temat znalazłem. Może ktoś z was ludzie coś więcej wie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest klimat, są emocje - najważniejsze składowe CoD :P Może się skuszę na PC, bo skoro MW2 mi działa, to i BO pójdzie... mam nadzieję. Trochę tylko szkoda, że multi prezentuje się jak to z MW2. Szczerze - wolałbym kalkę tego z World At War ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zrozumieć tego psioczenia jakie to Modern Warfare 2 jest "niezaskakujące" czy "gorsze" od jedynki. To jest tak samo dobra gra, z tak samo genialnym klimatem i misjami. Co tam ma zaskakiwać, skoro jedynka to majstersztyk?

Poza tym, do dzisiaj odpalając misję "The Only Easy Day... Was Yesterday" ciarki przechodzą mi po plecach, więc nie mówcie mi, że ta gra jest "gorsza" od jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 19:36, qba1304 napisał:

A ja mam właśnie pytanie dotyczące bety - wiadomo czy będzie ona zamknięta, czy otwarta
dla wszystkich? Szperałem trochę w internecie, ale nie dużo na ten temat znalazłem. Może
ktoś z was ludzie coś więcej wie? ^^


Mogę tylko zakładać, że będzie ona zamknięta i będzie trzeba się wysilić, aby zdobyć klucz. Mogą też zrobić tak, że kluczę będą dla tych którzy zamówili pre-order (co zwiększa zysk). Ale to tylko spekulacje bo nikt nie potwierdził, a nawet nie przypuszcza jakiejkolwiek BETY. Módlmy się o demo co też jest mało prawdopodobne.

Dnia 26.08.2010 o 19:36, qba1304 napisał:

Czyli jest klimat, są emocje - najważniejsze składowe CoD :P Może się skuszę na PC, bo
skoro MW2 mi działa, to i BO pójdzie... mam nadzieję. Trochę tylko szkoda, że multi prezentuje
się jak to z MW2. Szczerze - wolałbym kalkę tego z World At War ;P


Czemu sądzisz, że multi prezentuje się jak z MW2. Co do multi w MW2 nie mam zastrzeżeń jeżeli chodzi o rozgrywkę. Nie martw się BO nie będzie trzeba odpalać gry ze STEAM''a bo producenci zapewniali, że będą dedykowane serwery, więc sprecyzuj swoje zażalenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna rośnie mi apetyt na BO,a Myszasty jeszcze go podsycił.Mam tylko nadzieję że z tej nie ścisłości nikt nie zrobi afery,to w końcu tylko gra a nie prezentacja historyczna.Swoją drogą dobrze się stało że w grze wykorzystali Mi-24,dla mnie to jedna z ikon współczesnego pola walki.No i podobny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 19:44, GranGTX napisał:

Poza tym, do dzisiaj odpalając misję "The Only Easy Day... Was Yesterday" ciarki przechodzą
mi po plecach, więc nie mówcie mi, że ta gra jest "gorsza" od jedynki.

A ja ci jednak powiem, że MW2 jest gorsze od jedynki. Dużo gorsze. I to z jednej, bardzo prostej przyczyny - debilnej fabuły. Sam gameplay jest miodny, ale scenariusz zostałby wyśmiany nawet w przedszkolu, więc sorry, ale gra tej klasy nie ma prawa czegoś takiego prezentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zobaczyłem amatorsko, z ukrycia nagrany filmik z prezentacji misji singla to moje zainteresowanie grą bardzo wzrosło. Ciekawe, czy Black-Ops zatrzyma ofensywę Medal of Honor przed detronizacją z miejsca najlepszej gry wojennej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 20:57, szypek26 napisał:

A ja ci jednak powiem, że MW2 jest gorsze od jedynki. Dużo gorsze. I to z jednej, bardzo
prostej przyczyny - debilnej fabuły. Sam gameplay jest miodny, ale scenariusz zostałby
wyśmiany nawet w przedszkolu, więc sorry, ale gra tej klasy nie ma prawa czegoś takiego
prezentować...


Rozumiem że jeżeli fabuła opierała by się na zagrożeniu nuklearnym to był byś wniebowzięty? Ekhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 22:42, GoToSle3p napisał:

Zatkało mnie
Czekam teraz na odpowiedź Bad Company 2;)


BF:BC2 Vietnam wychodzi pod koniec roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że akcja gry będzie się toczyła jak zawsze w 2 róznych miejscach ? W tym przypadku Rosja i Wietnam ? :) Może być słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 22:45, Piotr13PL napisał:

Rozumiem że jeżeli fabuła opierała by się na zagrożeniu nuklearnym to był byś wniebowzięty?

Nie. Ale o ile fabuła MW1 jakoś w miarę trzyma się kupy, to samo założenie fabularne MW2 jest debilne - Rosja atakująca USA. Pozdrawiam scenarzystę, który dojdzie do wniosku, że realny jest atak jednego państwa ''jądrowego'' na drugie. Bez przesady... Albo chociażby założenie, że Ta-Cała-Tajna-Jednostka jest w stanie na podstawie zdjęć CCTV łusek po pociskach, dojść do brazylskiego handlarza bronią. Albo taka pierdoła - od kiedy to w favelach wszyscy strzelają z karabinów z celownikami laserowymi / dot sight?!
Takich bzdur jest więcej, gdzieś nawet czytałem fajny tekst, w którym to było podsumowane, ale go teraz nie znajdę. A sam już nie pamiętam wszystkich rzeczy, które powodowały, że rwałem włosy z głowy nad głupotą scenarzystów z IW.

MW2 to niezła gra, gameplay (design poziomów, walka, skrypty) są świetne. Ale ogólnie to IW się nie popisało. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem MW2 jest dobre pod każdym względem może fabuła jest trochę naciągnięta ale tak nie było by gry...
multi świetny jedyny minus nie ma dedyków.. Czekam na BO i mam nadzieje że będzie lepsze pod względem dedyków fabuły oraz grafy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować