Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Restaurant Empire

8 postów w tym temacie

Chciałbym poznać Waszą opinię na temat tej gry. Czy jest warta kupna? Podobała mi się Pizza Connection 2 więc czy tutaj znajdę coś miłego dla siebie? Zwłaszcza tak atrakcyjna cena zachęca.

Jeszcze jedno: czy wersja, którą teraz można kupić w sklepie, to ta wersja z EXtra Klasyki i czy posiada ona kartonowe pudło do postawienia na półce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:52, lurynowicz napisał:

Chciałbym poznać Waszą opinię na temat tej gry. Czy jest warta kupna? Podobała mi się Pizza
Connection 2 więc czy tutaj znajdę coś miłego dla siebie? Zwłaszcza tak atrakcyjna cena zachęca.

Jeszcze jedno: czy wersja, którą teraz można kupić w sklepie, to ta wersja z EXtra Klasyki
i czy posiada ona kartonowe pudło do postawienia na półce?

WITAM JA TEZ MAM TAKI SAM PROBLEM ZASTANAWIAM SIE NAD KUPNEM I NIE WIEM W JAKIM JEST OPAKOWANIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:52, lurynowicz napisał:

Chciałbym poznać Waszą opinię na temat tej gry. Czy jest warta kupna? Podobała mi się Pizza
Connection 2 więc czy tutaj znajdę coś miłego dla siebie? Zwłaszcza tak atrakcyjna cena zachęca.

Jeszcze jedno: czy wersja, którą teraz można kupić w sklepie, to ta wersja z EXtra Klasyki
i czy posiada ona kartonowe pudło do postawienia


Wg.mnie ta gra jest warta uwagi ekonomisty.Gre przszełem bardzo fajna obieszczona w grafice 3D podobna do sims2
Ps:nie nieposiada pudła do postawienie (przynajmniej moja nie wiem jak jest teraz) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować