Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiceprezes Sony trzeźwo ocenia szanse Move

10 postów w tym temacie

Bardzo trzeźwo i mądrze mówi. Nikt przecież nie spodziewa się wielkiego boom na move. Fakt, że ludzie są bardziej zainteresowani Movem, niż Kinetcem niczego nie zmienia. Jak wykazały różnorakie sondaże gracze nie są za bardzo zainteresowani kontrolerami ruchu, szczególnie core''owi gracze. Myślę jednak, że Move (jak i Kinect) później osiągną sukces komercyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od gier, które na Move (i Kinect) będą. Jeżeli pojawią się jakieś naprawdę dobre pozycje to urządzenie ma szanse na sukces. Osobiście w to wątpię - zapewne większość gier będzie bardzo słaba (tak jak na WII - jedyne dobre gry to takie, które prawie nie używają sterowania ruchem a zwykle część gry go używająca jest zwykle najgorsza). Ale można zawsze mieć nadzieję - na przykład dobrze zrobiona strzelanka wspierająca Move mogłaby być bardzo przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 08:16, Pecyn napisał:

Bardzo trzeźwo i mądrze mówi. Nikt przecież nie spodziewa się wielkiego boom na move.
Fakt, że ludzie są bardziej zainteresowani Movem, niż Kinetcem niczego nie zmienia. Jak
wykazały różnorakie sondaże gracze nie są za bardzo zainteresowani kontrolerami ruchu,
szczególnie core''owi gracze. Myślę jednak, że Move (jak i Kinect) później osiągną sukces
komercyjny.


Też tak myślę. Jak wielkie nie byłoby zainteresowanie Movem, najpierw ludzie muszą się do niego przekonać. Jak tylko powychodzą gry na to cacko, powinno być o wiele lepiej. Z drugiej strony jednak już na starcie zainteresowanie jest dość spore, więc po części wypowiedź wiceprezesa trąci tanią kurtuazją ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że Move można było już przetestować w różnych miastach Polski, a wrażenia, które można przeczytać na niektórych forach nie są zbyt przychylne. Zarówno ze względu na sam sprzęt jak i obsługę stanowiska. U nas nie wróżę sukcesu, ale kto by się Polską przejmował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 10:23, MAD_G4M3R napisał:

Problem w tym, że Move można było już przetestować w różnych miastach Polski, a wrażenia,
które można przeczytać na niektórych forach nie są zbyt przychylne. Zarówno ze względu
na sam sprzęt jak i obsługę stanowiska. U nas nie wróżę sukcesu, ale kto by się Polską
przejmował...


To ciekawe, że jedni się zachwycają i piszą, że jest ok. Inni, że tragicznie. Wiesz, ludzie są złośliwy. Nawet jak jest ok, to będą pisać, że do niczego. Przypomnę sprawę zabójcy z HR.To, co się działo w necie to jakaś paranoja. Ludzka zawiść nie zna granic ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Move sprawdzi się jako kontroler ruchu i ludzie się nim zainteresują. Może na początek nie będzie to jakiś ogromny sukces, ale i tak powinno być lepiej niż w przypadku Kinecta, a te negatywne opinie osób, które widziały PlayStation Move, to IMO fanbojskie gadanie. Ja się przekonam po premierze, kiedy przeczytam jakieś "recenzje" i pooglądam prezentacje- na razie nie zajmuję stanowiska. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować