Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: Gothic 4 na Xboksa 360 - cztery filmy z rozgrywki

29 postów w tym temacie

Graficznie jest wykonana dobrze ten bug z demonem w scianie to nic strasznego moim zdaniem poniewaz wszystkich bledow sie nie wylapie. Ale do jednej rzeczy sie musze doczepic mianowicie usadowienie Khorinis widzialem przed premiera Gothic 3 mape swiata i bylo daleko za Varrantem, chociaz pewnie sie czepiam lecz musialem to powiedziec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co zaraz napiszę może okazać się dla niektórych herezją, ale mnie osobiście Gothic się nie podoba. Grałem w 2 (ponoć najlepsza z części) była strasznie liniowa, do gry podchodziłem dwa razy i dwa razy mniej więcej skończyłem w tym samym miejscu. I jak obejrzałem te filmiki, to nadal jest to samo machanie mieczem. A różnorakie bronie animacją nie wiele się różnią od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako fan, mogę tylko powiedzieć, ze "łykam" na premierę wersje na klocka, chyba, ze Piecyk wyrobie co jest tez bardzo możliwe, choc myślałem, ze bedzie o wiele gorzej z tego co widze, jest dobrze, na szczęście nie jest to port jak RISEN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gniewny1j

Niestety zgodzę się z Tobą ... Choć ja jestem fanem ale 4 część również mi się nie podoba .To samo monotonne machanie mieczem.. I pewnie tak jak inne Questy z 3ki . Zabij... Przynieś..Zdobądź... GF GOTHIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten bug z demonem w skale jest znany już z pierwszej częśći. Albo twócy robią to specjalnie ablo rzeczywście nie są w stanie tego naprawić. Po drugie zrboje są tak kosmicznie zrobione że śmiem stwierdzić jak bym grał nie w Myrthanie a w Rzymie w koloseum. Animacja leży, widać to po ruchach Trolla czy czym kolwiek to jest. Wstanie bohatera po ciosie, wygląda gorzej niż w Gothic 3 i 2. Postacie, zero podobizny np u Beziego jako Króla. Dla mnie ta gra się skączyła na 3 częsci i niech tak zostanie. Widać ze gra okaże się crapem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak prawię na pewno zagram w ten tytuł. Ale widzę bardzo słabą animację. Zobaczcie jak bohater walczy z trollem. Dziwny upadek i takie nienaturalne powstanie. Nie mówiąc o wyciąganiu broni. Coś jest nie tak. Powinni to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oooooo tragedia :/
Dorze ze dali te filmiki bo jeszcze bym się skusił i pieniądze zmarnowal - znów kilku przeciwników stoi i patrzy a jeden jest bity - DNO!!!
I jezeli wypuszczają w świat filmiki z takimi bugami - jak demon w ścianie czy wiszaca w powietrzu strzała to wersja finalna będzie pewnie gorsza niz 3 ZB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animacja słaba jak w trzech poprzednicz częściach (co dziwne, bo tym razem deweloperem jest Spellbound a nie partacze z Piranha Bytes z ich "super-wydajnym i świetnie napisanym enginem" ;-)), natomiast cała reszta wygląda przynajmniej w porządku. Grunt, że historia z tragicznym portem Risena na X360 nie powinna się tutaj powtórzyć.

Gry na pewno nie kupię w tym roku (górka zaległości jest bardzo duża, Gothic 3 też gdzieś leży na półce i obrasta kurzem), ale demo sprawdzę (i na PC i na klocku).

ps. Oczywiście parę widocznych bugów jest ewidentnie do poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napiszę, że animacja jest żałosna bo jej tu w ogóle nie ma! Zwróćcie uwagę na teleportację topora z pleców do rąk w 00:08 w drugim filmiku oraz to jak bohater "wstaje" z ziemi. Albo na to jak porusza się troll . Czy on w ogóle używa nóg? Do tego ta strzała... Obowiązkowo, jako fan serii zagram, ale nie wydaje mi się aby 4 dorównała chociażby 3. Bo do pierwszych Gothiców tego nie można porównywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gniewny1j i nie grasz w grę tylko dlatego, że "to nadal jest to samo machanie mieczem" O.o Niespotykane. Ja np. nie gram w Gothic''a, bo jest dość dużo zieleni (czytaj lasy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 14:15, TobiAlex napisał:

Gniewny1j i nie grasz w grę tylko dlatego, że "to nadal jest to samo machanie mieczem"
O.o Niespotykane. Ja np. nie gram w Gothic''a, bo jest dość dużo zieleni (czytaj lasy)...


A ja gram, bo nie ma płyt chodnikowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować