Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: Gothic 4 na Xboksa 360 - cztery filmy z rozgrywki

29 postów w tym temacie

Patrząc na g3 jako na kontynuację serii, uważam że leży i kwiczy, nic ciekawwego. Natomiast patrząc na to jako osobną grę: dużo możliwości rozwoju postaci, wielki świat do eksploracji, ogólnie świetna zabawa. G4 nabędę ze względu na serię i duży świat rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po średniawej 3 i zmierzchu bugów , gorzej być nie może ;] ( oby ... może jednak niektórzy nie uczą się na błędach)
Z tego co widziałem na filmikach ( tych i innych) animacja postaci jest bardzo kiepska. Zobaczymy jak z fabułą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie i klimatycznie Gothic I był oczywiście najlepszy, ale i 4 części dam szansę, mimo, iż nie spodziewam się zbyt wielkiego skoku jakościowego w porównaniu do części trzeciej. Mam tylko nadzieję, że nie uświadczymy więcej nieścisłości fabularnych jak żyjący Lord Hagen czy umiejscowienie Khorinis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... moim zdaniem zapowiada się świetny e-rpg. Nie oczekuję Gothicowego klimatu bo to nie możliwe. Ale naprawdę jest na co popatrzeć... zaniepokoiła mnie tylko strzała zawisła w powietrzu...to był filmik jak walczył z trolem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animacja jak zwykle marna (ale to juz tradycja wszystkich Gothików). Fajnie, że tak zgrabnie rozwiązano sprawę z zejściem Beziego na złą drogę, nawet Lord Hagen sie pojawia i Khorinis na mapie świata :) Będzie dobrze, mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 14:15, TobiAlex napisał:

Gniewny1j i nie grasz w grę tylko dlatego, że "to nadal jest to samo machanie mieczem"
O.o Niespotykane. Ja np. nie gram w Gothic''a, bo jest dość dużo zieleni (czytaj lasy)...


Wiesz, czasy płaskich animacji się skończyły i już nie powinny wracać, ale oglądając takie filmiki z gier to na prawdę nie tędy droga. W G2 co mnie jedynie urzekło to polski wersja językowa, była wykonana dosyć solidnie jak dobrze pamiętam. Lecz to za mało jak dla mnie na jakiś godny tytuł, do którego bym wracał i wracał. Jak już pisałem gra jest strasznie liniowa i strasznie słaba animacyjnie tak samo będzie na pewno i w tej części widząc te filmiki z gameplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować