Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2010 - ostateczne starcie

23 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2010 o 16:55, Myszasty napisał:

> A ja się pytam - Gdzie jest krzyż!?
Dzięki za pomysł na miejscówkę... :)


Streszczajcie się, póki jeszcze jest - sytuacja zmienia się, jak w kalejdoskopie. Tylko w Wawie będziecie filmować, czy inne miasta też bierzecie pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie wam to wyszło. Ja uważnie śledziłem informacje z Gamescomu i byłem cały czas na bieżąco, chociaż w natłoku tych wszystkich informacji, gameplay''ów, screenów i zapowiedzi było ciężko. Zwłaszcza, że to wszystko czytałem/oglądałem na cztereh różnych portalach internetowych :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy panowie, ale jak pada Kirby, a dwóch dziennikarzy branżowych wzrusza ramionami i nie wie o co chodzi, to coś jest jednak nie tak. Rozumiem, mogliście nie zagrać w najnowsze wydanie, ale nie zmienia to faktu, że jest to jedna ze starszych marek Nintendo i pomimo bycia grą dla wszystkich (ergo familijną), jest grą 100% core (klasyczny platformer), o niesamowitej koncepcji wizualnej nie wspominając. Troszkę mnie tym podejściem zawiedliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokacja - świetna.
Podsumowanie - równie dobre.
Lucas wyśmiewający Gran Turismo 5 - bezcenne.
Nie wiem czego, ale zawsze miałem Myszastego za gbura. A tu taka miła niespodzianka, sympatyczny fan PC. Polubiłem, polubiłem.

PS. Zapomnieliście o Wiedźminie 2?
PS2. Nerwowe machanie nogą? Znam to. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować