Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Canon "Obrazy z życia gracza" - ogłaszamy zwycięzców kategorii Open!

32 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2010 o 20:07, Vojtas napisał:

Przy okazji przypomniał mi się konkurs na nową nazwę
portalu i zwycięska propozycja - Binarna Maskotka. Jurorzy mieli ułańską fantazję. :D


To nie był żaden zwycięzca, nazwa została wyróżniona, bo spodobała się ówczesnemu dyrektorowi zarządzającemu i tyle. Ale przez jej "specyficzność" i oryginalność wszyscy ją doskonale zapamiętali - znaczy, że nie jest taka głupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców! :) Mimo wszystko jestem ciut zaskoczony wynikami. Fotka Grzegorza jest dobra od strony technicznej, nr 2 też jest nieźle dopracowana, ale myślałem, że głównymi faworytami w kategorii Open będą zdjęcia "z jajem"...

A co do komentarzy w stylu: "Pewnie miał mnóstwo fikcyjnych kont albo dużą rodzinę" - ludzie, zlitujcie się... Rozumiem, może być komuś przykro że nie wygrał (mnie osobiście na kategorii Open nie zależało a fotkę do tej kategorii zrobiłem "od niechcenia"), ale skoro nie ma dowodów tylko domysły, to trochę się to niesmaczne robi i "niesportowe"... To miała być przede wszystkim dobra zabawa, a nie obrzucanie się nawzajem błotem z zazdrości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 21:17, Laid_back napisał:

To nie był żaden zwycięzca, nazwa została wyróżniona,


Może i racja, tylko Maskotkę zapamiętałem. :D

Dnia 27.08.2010 o 21:17, Laid_back napisał:

bo spodobała się ówczesnemu dyrektorowi
zarządzającemu i tyle. Ale przez jej "specyficzność"
i oryginalność wszyscy ją doskonale zapamiętali - znaczy, że
nie jest taka głupia...


Nie, było po prostu absurdalna, ale większość się nie poznała na tym żarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 22:59, Abe83 napisał:

Gratulacje dla zwycięzców! :) Mimo wszystko jestem ciut zaskoczony wynikami. Fotka Grzegorza
jest dobra od strony technicznej, nr 2 też jest nieźle dopracowana, ale myślałem, że
głównymi faworytami w kategorii Open będą zdjęcia "z jajem"...

A co do komentarzy w stylu: "Pewnie miał mnóstwo fikcyjnych kont albo dużą rodzinę" -
ludzie, zlitujcie się... Rozumiem, może być komuś przykro że nie wygrał (mnie osobiście
na kategorii Open nie zależało a fotkę do tej kategorii zrobiłem "od niechcenia"), ale
skoro nie ma dowodów tylko domysły, to trochę się to niesmaczne robi i "niesportowe"...
To miała być przede wszystkim dobra zabawa, a nie obrzucanie się nawzajem błotem z zazdrości...



Nie ma dowodów? To przeczytaj se komentarze o tutaj http://www.gram.pl/news_8QfgGOi3_Konkurs_Obrazy_z_zycia_gracza_glosowanie_rozpoczete.html od komentarza Kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 10:10, Moooras napisał:

Nie ma dowodów? To przeczytaj se komentarze o tutaj http://www.gram.pl/news_8QfgGOi3_Konkurs_Obrazy_z_zycia_gracza_glosowanie_rozpoczete.html
od komentarza Kraju


Przeczytałem "se" komentarze tego kolegi. I co? Gadanina jednego gościa to dowód tylko na to, że tamten od zdjęcia ma jednego kolegę który PONOĆ mu pomaga. To jeszcze nie dowód na to, że gościu wygrał dzięki jakimś machlojkom. Ale jak zwykle są ludzie, którzy będą mówić, że każdy kto jest bogaty - kradnie, każdy kto do czegoś doszedł w życiu - to tylko dzięki znajomościom, układom i przekrętom. Ci co tak mówią nie mając podstaw, najczęściej sami w życiu nic nie osiągnęli i są zwyczajnie zazdrośni... Ale zostawiając już tą kwestię, nie zmienia to faktu, że takie cwaniakowanie i zarzucanie zwycięzcom przekrętów, jest ciut nieeleganckie i psuję atmosferę konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy zdjęcie Grzegorza Osucha jest w ogóle jego roboty. Dla mnie to trochę tandeta.
Praca Mefiego taka bez duszy i pomysłu. Natomiast Anonim zrobił coś pięknego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nr 1 przynajmniej jest na zadany temat, ale w sumie bez pomysłu. A pozostałe są ładne, ale z tematem niewiele mają wspólnego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooo...i wygrało dwóch spamerów i praca właśnie z pierwszej strony:] pełna profeska:] mega żenujący był ten konkurs, a szczególnie w kwestii akceptowania zdjęć, nie mających nic wspólnego z grami video bądź prac po niespełniającej regulaminu oprawie w PS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stało się to, czego się najbardziej obawiałem - nagroda dla zdjęcia dzieciaka przed konsolą/komputerem. Ten akurat miał widać dużo ziomali. Albo jednego, który napisał dobrego bota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować