Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - kolejne porównanie jakości grafiki

39 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc trudno połapać się gdzie jest ładniejsza, a gdzie gorsza grafika. Chociaż zauważyłem niektóre drobne szczegóły podczas zimy w wersji na PC wyróżniające się od wersji na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 19:05, Jan3d napisał:

na konsolach dobrze wygląda przynajmniej nie trzeba wydawać kilku tyś zł na pc wystarczy
tv dobry


Rozumiem że jak kupię konsole to dobry TV dostaje od razu gratis ? Prawda jest taka że jak ktoś nie ma dobrego telewizora to musi wydać i na konsole i na telewizor czyli pewnie porównywalnie tyle samo co na dobrej klasy PC-ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te porównania grafiki to... totalny bezsens. Od niedawna jestem posiadaczem Modern Warfare 2. Na YT widziałem filmik porównanie grafik i... Najlepiej prezentowała się wersja PC, potem Xbox360 potem PS3. Odpalając swoją kopię(PS3) widziałem gołym okiem, że grafika jest taka jak na PC. Grałem w tą grę(MW2) na PC na max detalach, i było identycznie jak na PS3. Nie sugerujcie się tymi pseudo-porównaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 19:09, Snafu napisał:

Te porównania grafiki to... totalny bezsens. Od niedawna jestem posiadaczem Modern Warfare
2. Na YT widziałem filmik porównanie grafik i... Najlepiej prezentowała się wersja PC,
potem Xbox360 potem PS3. Odpalając swoją kopię(PS3) widziałem gołym okiem, że grafika
jest taka jak na PC. Grałem w tą grę(MW2) na PC na max detalach, i było identycznie jak
na PS3. Nie sugerujcie się tymi pseudo-porównaniami.


Przebadaj wzrok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 19:11, Pralkosuszarka napisał:

> Te porównania grafiki to... totalny bezsens. Od niedawna jestem posiadaczem Modern
Warfare
> 2. Na YT widziałem filmik porównanie grafik i... Najlepiej prezentowała się wersja
PC,
> potem Xbox360 potem PS3. Odpalając swoją kopię(PS3) widziałem gołym okiem, że grafika

> jest taka jak na PC. Grałem w tą grę(MW2) na PC na max detalach, i było identycznie
jak
> na PS3. Nie sugerujcie się tymi pseudo-porównaniami.

Przebadaj wzrok ;)

Może Ty sobie przebadaj? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie ja kupiłem rok temu karte za nie cale 500zł, i mi chodzi płynnie na najwyższych detalach z physx.A pozatym na PC oczywiście grafa najlepsza, a pozatym w tego typu gry najlepiej gra sie z myszką i klawiatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 19:17, depsik napisał:

Nie przesadzajcie ja kupiłem rok temu karte za nie cale 500zł, i mi chodzi płynnie na
najwyższych detalach z physx.A pozatym na PC oczywiście grafa najlepsza, a pozatym w
tego typu gry najlepiej gra sie z myszką i klawiatura.


Tak, zwłaszcza jazda samochodem najlepsza jest na klawiaturze ;)
Zaręczam Ci, że jak tylko spróbujesz zagrać padem, zmienisz zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna istotna różnica jaką widać na tym filmie to to że wersja PC jest sporo ciemniejsza a w konsolowych ktoś z ustawieniami jasności przesadził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na PC najlepsza, szkoda tylko, że na samą kartę graficzną, która uciągnie grę płynnie na maxa trzeba zapłacić tyle, ile za konsolę"

Może poznaj trochę sprzęt i jego ceny zanim zaczniesz pisać bzdury...

Na GTX-ie 260, która warta jest teraz ok. 400 zł gra chodzi bardzo płynnie na najwyższych detalach plus z ustawieniem Physx na medium.

@Argael
Mam też PS3, owszem jazda samochodem wygodniejsza na padzie natomiast w całej reszcie (i nie mówię tutaj tylko o Mafii) myszka + klawiatura spisuje się dużo lepiej od pada wg. mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 19:50, Qbon11 napisał:

"Na PC najlepsza, szkoda tylko, że na samą kartę graficzną, która uciągnie grę płynnie
na maxa trzeba zapłacić tyle, ile za konsolę"

Może poznaj trochę sprzęt i jego ceny zanim zaczniesz pisać bzdury...


No niestety, Harpen często ma takie "wpadki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa mi na full detalach, no ale niestety bez PsyhX, bo karta Radeon. No ale to i tak lepiej niż na Xie, bo i cena mniejsza i jakość lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 19:59, Snafu napisał:

No niestety, Harpen często ma takie "wpadki" :)


Tyle tylko że Harpen nic takiego nie pisał. Przeczytaj jeszcze raz wszystkie posty użytkowników i zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby zmniejszyć nasycenie kolorów w wersji na PC, różnica trochę by się zatarła.

PS. Czy tylko mnie się wydawało, że podczas biegu po trawie wersja na PC się przycinała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na 8800GT a 1gb ramu i najstarszy mozliwy 4 rdzeniowy procek intela wlaczam detale na max i fizyke na medium... Oczywiscie nie mam rozdzielczosci duzej no ale nie mam monitora zdolnego pociagniecia wiekszej takze... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować