Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - kolejne porównanie jakości grafiki

39 postów w tym temacie

Snafu -> Widziałem wszystkie trzy wersje modern warfare 2 (x360, ps3, pc) i na konsolach były znacznie gorsze tekstury, ogólnie nie było dużej różnicy ale na PC jest dużo większa rozdzielczość i tekstury (przede wszystkim) te na konsolach były rozmazane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 20:16, sylwasss napisał:

> No niestety, Harpen często ma takie "wpadki" :)

Tyle tylko że Harpen nic takiego nie pisał. Przeczytaj jeszcze raz wszystkie posty użytkowników
i zobaczysz ;)


A to przepraszam. Ciebie Harpen też.

@Lucas
Może jest troszkę gorsza, ale takie porównania nic nie dają, bo zależy też jaki masz telewizor. Wiadomo, nie robi to radykalnej różnicy, ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś się bawił jasnością na konsolach :D u mnie na X360 mafia wygląda identycznie jak na tym filmiku wersja PC (chodzi mi o jasność) graficznie PS3 wypada najsłabiej z powodu braku wysokiej trawy, kałuż krwi i ruszających się na ciele ubrań, w niektórych miejscach ma gorsze tekstury, ale tylko w niektórych, najlepiej wypada PC wiadomo :DD X360 jest po środku, a co do drogiego kompa.. ja mam grafikę za 350zł i mafia chodzi mi bardzo ładnie na full detalach w 1400x900, oczywiście z wyłączonym APEX''em ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaką grafę mieli w tej redakcji bo wersja PC im nieźle tnie ;) I chciałbym zobaczyć jak ta gra chodzi na full na karcie za 50 zł. Może Ci co tak twierdzą zrobią jakiś filmik, coś? Albo chociaż zmierzą ile fps im wyciąga gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lool przebadajcie sobie wzrok i nie pieprzcie.

PC zawsze bedzie górą bo jest 100x lepsze od konsoli.

A co do 3ciego posta to nie prawda, ja mam 9800 GT 1GB i gram na max detalach tylko bez physX-a i mam srednio 39 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zawistnie bronicie swojej konsoli, ale prawda jest taka, że jak gra jest bardzo wymagająca jak np GTA 4 to wersja na PC zmiażdżyła obie konsolowe wersje nie wspominając o PS3 gdzie jest 620p. Na 800x600 to ja mogę spokojnie na GF 8600 grać w takich detalach, no ale cóż zawsze lepiej napisać, że trzeba mieć kartę za kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 19:09, sylwasss napisał:

Rozumiem że jak kupię konsole to dobry TV dostaje od razu gratis ? Prawda jest taka że
jak ktoś nie ma dobrego telewizora to musi wydać i na konsole i na telewizor czyli pewnie
porównywalnie tyle samo co na dobrej klasy PC-ta.


Rozumiem, że jak złożę dobrego kompa, to monitor, głośniki i reszta jest w zestawie z darmo^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 09:27, The_Nemezis napisał:

> Rozumiem że jak kupię konsole to dobry TV dostaje od razu gratis ? Prawda jest taka
że
> jak ktoś nie ma dobrego telewizora to musi wydać i na konsole i na telewizor czyli
pewnie
> porównywalnie tyle samo co na dobrej klasy PC-ta.

Rozumiem, że jak złożę dobrego kompa, to monitor, głośniki i reszta jest w zestawie z
darmo^^

Lol - klawa, myszka, słuchawki max 45 zł za wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie grafika na PC-cie pokazana na filmiku jest lekko... nie wydaje się Wam że jest specjalnie ustawiona jasność tak, że gra bardziej ponura się wydaje? Na x360 i PS3 jest jasno i bardzo szczegółowo (chociaż jak kto się przypatzrył np. scence gdzie Vito idzie po trawie, to w wersji na PC tą trawę jednak było widać, a konkretnie jej kępy, natomiast w wersji na x360 trawnik by po prostu płaski) co może być dla osób, które nie grały w Mafie II mylące pod względem jakości. A każdy kto miał przyjemność gry będzie wiedział, że jasność wybierana jest przy pierwszym uruchomieniu gry. Inną rzeczą która według mnie (a może to wina mojego nieco już starego 9800GT ) nieco została być może niedopracowana, bądź jak już wpomniałem to wina już nieco starego układu graficznego, to antyaliasing. Kiedy gram w Mafię (szczególnie jadąc samochodem) razi mnie to, że mimo ustawionego antyaliasingu na co najmniej x4 pojazd z każdej strony wygląda jakby antyaliasing go nie obejmował. Poza tym osobiście nie mam nic do zarzucenia grafice w wersji PC-towej i polecam ją wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 10:57, The_Nemezis napisał:

Dobry monitor też nie jest tani;D;D

Dobry monitor można już kupić za 500zł... A telewizor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 11:08, Markush napisał:

> Dobry monitor też nie jest tani;D;D
Dobry monitor można już kupić za 500zł... A telewizor...


Hmm... Każdą konsole można podłączyć do każdego monitora... Do dobrego to już najłatwiej, bo najczęściej ma HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 11:40, Xjumpaytech napisał:

Hmm... Każdą konsole można podłączyć do każdego monitora... Do dobrego to już najłatwiej,
bo najczęściej ma HDMI.


Cicho, bo stracą argument o cenie telewizora ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo mozna bylo lepiej na kazdej z maszynek..Na pc jest najlepsza (trudno zeby bylo inaczej), potem x360 (tez niezle), a na szarym koncu ps3 (ktore jak zycie pokazalo nie lubi dzielic kodu z innymi platformami);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co to za moda porównywać technologię sprzed paru lat (mówię o konsolach) do technologi która rozwija się na okrągło i która możemy ciągle ulepszać (mówię o komputerach). Moim zdaniem to po prostu taki dodatkowy szum wokół tytułu i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować