Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - Quest Pack 4 w polskiej wersji językowej już dostępny

58 postów w tym temacie

Czas najwyższy! :D

Teraz niech się zabiorą za Community Patch do Zmierzchu Bogów. Przyda się, oj przyda. :)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, jako wielki fan Gothic 3 to zaraz ściągnę. Niech teraz zrobią porządne patche do Zmierzchu Bogów, bo tą zabugowaną na amen gierkę, to też przydałoby się poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź co bądź, niewiele gier może się pochwalić takim Community jak właśnie Gothic. Gra miała premierę już 4 lata temu, była dosyć zabugowana... a tu popatrzmy jak wiele fani z niej zrobili, nie otrzymując żadnych narzędzi do tworzenia modów. Brawa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 13:12, Kirabaxior napisał:

Same znane twarze z gram.pl przy Polonizacji pracowały ;] Cóż, Gothic 3 leży na półce
i czeka aż skończę Mafię, wtedy się tym zainteresuję.

Już to widzę:) Znowu zaczniesz na bugi narzekać:P
A co do samego Quest Packa = ma trochę zły okres u mnie. Bo na razie sie tyle spraw nawaliło, ze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Ale żeby nie pogrubić mojego imienia i nazwiska w newsie? Czuję się trochę zawiedziony. No nic, przynajmniej świat dowiedział się o tym, że projekt wreszcie ukończono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś wróce, nie usmiecha mi się grac w Gothica tylko z napisami bo zapewne do nowych misji nie został dograny nasz dubbing. Imo w Gothica 3 który premiere miał już dawno nie warto pakować już nic więcej oprócz patchy. Mogą się zabrać za zmierzch bogów którzy hindusi spieprzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować