Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - Quest Pack 4 w polskiej wersji językowej już dostępny

58 postów w tym temacie

Mogliby wszystkim pogrubić, wyglądałoby dużo ładniej :P Ale te kartki z naszymi nazwiskami przed włączeniem gry zrobiły na mnie dość duże wrażenie.

@vegost - najwyraźniej fani sądzą inaczej, bo pod koniec roku planowana jest premiera Community Story Project.
@IneedWoW - mi działa normalnie, ściągałem z WoG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 14:25, IneedWoW napisał:

Oszukali mnie ! :|
Mam wersje 1.74 PL i nie chce sie zainstalowac , pisze ze wymaga wersji 1.73 PL !


hmm dziwne ja mam właśnie wersję 1.74 PL i wszystko chodzi cacy, a sam QP4 jest ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 13:14, Ezio napisał:

Już to widzę:) Znowu zaczniesz na bugi narzekać:P
A co do samego Quest Packa = ma trochę zły okres u mnie. Bo na razie sie tyle spraw nawaliło,
ze..

Trójka najbardziej podobała mi się ze wszystkich trzech części. Co poradzę, że gra miała fatalnego buga w jedynce, w środku gry, a ja drugiego sejwa mam gdzieś na początku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy Gothic był i jest najlepszy jak na razie:) dwójka była dobra jednak troszkę brakło klimatu z jedynki gdzie wyspa była oddzielona kopułą i choć dużo mniejsza to świetnie zaprojektowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 16:33, Dast_Nuka napisał:

pierwszy Gothic był i jest najlepszy jak na razie:) dwójka była dobra jednak troszkę
brakło klimatu z jedynki gdzie wyspa była oddzielona kopułą i choć dużo mniejsza to świetnie
zaprojektowana:)


Heh, to ja na odwrót - w G2NK bardziej się bałem spacerować po terenach pozamiejskich niż w G1 (kolonia górnicza w G2NK nocą, ten klimaaaat!).

Ale już G1 + modzik Mroczne Tajemnice = Schiza o życie Beziego jest już na równi z G2NK. :)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by oznaczało, że jest jakiś problem z dostępem do informacji w rejestrze. Instalator był testowany na XP, Vista (32 i 64) oraz Windows 7 (32 i 64) i ani jeden z testerów nie zgłosił podobnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To by oznaczało, że jest jakiś problem z dostępem do informacji w rejestrze. Instalator
> był testowany na XP, Vista (32 i 64) oraz Windows 7 (32 i 64) i ani jeden z testerów
> nie zgłosił podobnego problemu.


Lub po prostu nie ma w nim tych informacji. Format, lub instalacja gry na innym sys i już instalator nie odpali, trzeba wypakować pliki ręcznie. Lepszym rozwiązaniem byłoby sprawdzanie wersji pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 22:30, Jareczek napisał:

Napisz dokładnie jaki błąd, albo zarzuć screenem, to może coś się poradzi.



nie bede robil screena ale napisze co tam pisze heh

NSIS error

Installer integrrity check failed.Common causes indlude incomplete download and damage media.Contact the installer author to obtain a new copy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 23:01, Jareczek napisał:

Ściągnij patcha jeszcze raz, ten jest uwalony.


ale ściagnąc takze z gram bo tez byl z gram.pl czy spróbowac gdzie indziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować