Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - Quest Pack 4 w polskiej wersji językowej już dostępny

58 postów w tym temacie

Chyba się nie skuszę, nie mam już cierpliwości do tej gry... Gdy widzę te wszystkie patche, dodatki, ini tweak''i którymi trzeba się zająć, żeby gra jako-tako działała, plus przechodzenie gry od nowa po raz n-ty, gadanie z tymi wszystkim pokrakami, odwiedzanie miast-klonów, ble... już chyba wolę odpalić trzeci raz Risen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 22:06, Ice-1977 napisał:

A z kąt można z ciągnąć poth 1.73PL? Na gramie jest najnowszy 1.72.


A ja mam pytanie: jaka wersja gry jest na płycie z Playa 7/2010?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 00:02, lis_23 napisał:

A ja mam pytanie: jaka wersja gry jest na płycie z Playa 7/2010?.


Zdaje się, że 1.6 bo to był ostatni oficjalny patch (tj ze wsparciem Spellbound), aczkolwiek mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc z chęcią zagrałbym sobie w Gothica 3. Jutro pójdę do kolegi, pożyczę od niego i zobaczę ten dodatek. :) I znów kolejne noce zarwane przez niego O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2010 o 00:21, tykus napisał:


Zdaje się, że 1.6 bo to był ostatni oficjalny patch (tj ze wsparciem Spellbound), aczkolwiek
mogę się mylić.


A czy jeśli kolejne patche pobiorę z niepolskiej strony to będą one działać z polską wersją gry?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 01:15, lis_23 napisał:

A czy jeśli kolejne patche pobiorę z niepolskiej strony to będą one działać z polską
wersją gry?.


Jeśli to pomoże, po zainstalowaniu community patchy do G1/G2NK, jedyne co było "spartolone" to zmienione napisy na "amerikan inglisz", ale lektor pozostał polski. xD

Więc pewnie tu będzie to samo (?)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 01:15, lis_23 napisał:

A czy jeśli kolejne patche pobiorę z niepolskiej strony to będą one działać z polską
wersją gry?.


Rodzina patchy 1.7x jest International - oznacza to, że zgodna jest z każdym wydaniem gry Gothic 3 w każdej wersji językowej.

Patche można pobrać również ze strony CD Projekt:
http://www.cdprojekt.pl/support/game/287/Gothic_3/files

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mody bez dubbingu to nie to samo. Po za tym raczej nie ściągne, zabierałem się za G3 już 3 razy i ani razu nie zaszedłem daleko... To jest po prostu nudne, G1 i G2 górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, zainstalowałem, pograłem godzinkę (nowy stan gry więc od zera) :) Gra wydaje się nieco ładniejsza - żywsze kolory, bardziej realistyczne jakby. Lepsze intro, nowy układ pasków HP, many albo tak mi się wydaje (wygląda jak w G1) :D Już od początku sporo nowych dialogów tylko wiadomo, bez dubbingu, ale przecież autorzy nie mogli wstawić swoich tekstów do gry bo zepsuło by to efekt, a płacić kilkadziesiąt tysięcy profesjonalnym dubbingerom w dodatku biorących już udział w produkcji G3 - nierealna opcja. W każdym razie fajnie, że zpatchowano tą grę, dodano wiele nowych rzeczy - teraz jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Gothic to najlepsza saga cRPG w jaką grałem.


EDIT: zdaje mi się, albo dźwięk wyciągania broni jest wzięty z Gothica jedynki...bardzo mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Mam taki problem, że gdy istaluje gothica to wszystko jest w porządku, ale gdy odpalam grę to przy dialogach w ogole nie mam podpisów co mówią :/ a że w questpacku4 sa tylko podpisy a nie dziek to nic nie wiem o misjach :( Jak mozna uruchomić te podpisy do dialogów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 05:42, Ledzio napisał:

Hej :) Mam taki problem, że gdy istaluje gothica to wszystko jest w porządku, ale gdy
odpalam grę to przy dialogach w ogole nie mam podpisów co mówią :/ a że w questpacku4
sa tylko podpisy a nie dziek to nic nie wiem o misjach :( Jak mozna uruchomić te podpisy
do dialogów ??


W ustawieniach gry poszukaj powinna być opcja włączająca napisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące dostępnego w Quest Packu pancerza z płytek pełzaczy. Otóż mam problem ze znalezieniem (wycięciem) nienaruszonych płytek pancerza pełzacza, które wg. schematy na tę zbroję są niezbędne. Mam mnóstwo zniszczonych płytek jednak nie mogę znaleźć tych dobrych. Moje pytanie jest następujące: W jaki sposób mogę interesujące mnie płytki zdobyć lub kto uczy umiejętności pozyskiwania takich płytek.
Z góry dzięki za odp :)
Pozdrawiam fanów G3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unieważniam pytanie. Tak jak przypuszczałem trzeba po prostu znaleźć pełzaczy-wojowników, z których nienaruszona płytka pełzacza wypada :)
Jakby ktoś potrzebował, można ich znaleźć w głębszych partiach jaskini, przed którą byli złodzieje zboża (niedaleko Montery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować