Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 4 może zostać zapowiedziane na Tokyo Games Show 2010

31 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2010 o 16:32, Pile napisał:

Wolałbym aby maksymalnie rozbudowali jedną część.


Co znaczy "maksymalnie rozbudowali"?

@ kubencjusz2

Śmiało.

@ Krzycho

No właśnie, też mnie to dziwi - bo od premiery trójki minął nieco ponad rok, więc wychodziłoby na to, że już po dwóch latach kolejna część? Dziwne, bo przecież stworzenie nowej gry jest dużo droższe niż stworzenie nowego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CIEKAWOSTKA

Domenę "thesims3.com" zarejestrowano w 2003 roku.

Wniosek: Gram opublikował kolejnego newsa na poziomie tabloidu, z wnioskami wyciągniętymi z krowiego tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to teraz czekam tylko na Średniowiecze... Bo to będzie świeży kawałek Simsów dla mnie... Ja tam skończyłem grę na dwójce, która była naprawdę dobra i więcej już nie grałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.thesims4.com, www.thesims5.com, www.thesims6.com wszystkie te domeny są zarejestrowane na EA więc raczej to nie świadczy o tym że pokażą simsy 4 w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 16:40, Vojtas napisał:

> Wolałbym aby maksymalnie rozbudowali jedną część.

Co znaczy "maksymalnie rozbudowali"?


Zapewne chodzi mu o masę DLC, bądź jak kto woli śmiesznych dodatków w śmiesznych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to żeby nie wydawali co trochę ulepszonej podstawki i ulepszonych dodatków. Bo w gruncie rzeczy dostajemy bardzo podobne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 17:55, Pile napisał:

Chodzi mi o to żeby nie wydawali co trochę ulepszonej podstawki i ulepszonych dodatków.
Bo w gruncie rzeczy dostajemy bardzo podobne produkty.


Dla EA lepiej, bo zarabiają więcej kasy. Na ich miejscu doiłbyś tę krowę tak samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 16:22, kubencjusz2 napisał:

jeśli będą simsy 4 to ja się chyba zabiję...


A to dlaczego? Grasz w CZWARTĄ, PIĄTĄ i SZÓSTĄ część Call of Duty, SZÓSTĄ część z cyklu GTA (na PC), CZWARTĄ część Prince of Persia (licząc jedynie Księcia od Ubi), ÓSMĄ część serii Battlefield oraz m.in. w PIĄTĄ część Heroes of Might and Magic. Info zaczerpnięte z Twojego GS-a.
Czy pojawianie się kontynuacji kontynuacji nadal Ci przeszkadza?

Co do samego newsa, to najpierw na pewno rozbudowywana będzie podstawka o kolejne dodatki nim pojawi się wieść o kolejnej części. Wszak EA na pewno nie chce zrazić kupujących tekstem w stylu: "Nie kupujcie dodatków, już pracujemy nad kolejną, lepszą częścią."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 16:22, kubencjusz2 napisał:

jeśli będą simsy 4 to ja się chyba zabiję...


no tak wychodza gry, ktore podobaja sie innym... nie da sie z tym zyc... Twoja glupota powala...

Dnia 29.08.2010 o 16:22, kubencjusz2 napisał:

Z doświadczenia wiemy, że od zarejestrowania domeny gry do jej oficjalnej zapowiedzi dzieli zaledwie krok.


gowno prawda :) wielu producentow rejestruje numerki o kilka do przodu - zeby potem miec spokoj. Moze akurat na ten okres mieli w planach rejestracje domen i trzeba tez bylo sie w sim4.com zaopatrzyc. Zapowiedz sims4 ? imo nie ma szans - na TGS pewno beda promowac fajnie zapowiadajace sie "sredniowiecze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieżle, ale nie spodziewam się, że EA ogłosi kolejną część Simsów tak szybko. Po pierwsze nie mogliby powciskać ludziom odgrzewanych dodatków z poprzednich części, czyli byłoby to nieopłacalne a po drugie jest za wcześnie na nową gre. Simsy (mimo polityki Electronic Arts) zawsze wychodziły w dość dużych odstępach czasowych i dlatego też wątpie, aby to się teraz zmieniło. Przynanajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować