Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść plotek o becie Call of Duty: Black Ops

20 postów w tym temacie

Cóż, multi to i tak kalka mechaniki z MW2, więc niewielka strata ;P Choć na PC bym przynajmniej sprawdził, czy mi w ogóle pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 14:05, Zdenio napisał:

Cóż, multi to i tak kalka mechaniki z MW2, więc niewielka strata ;P Choć na PC bym przynajmniej
sprawdził, czy mi w ogóle pójdzie...


Nie martw się na zapas, Treyarch jest znane z bardzo dobrego zoptymalizowania swoich gier. Żaden CoD mi się jeszcze nie przycinał i nie miałem spadków FPS-ów. Spokojna głowa.

@Muradin_07 z wielką chęcią oddam ci swojego xboxa. Nie gram na nim wcale już od roku i raczej ochoty mi nie nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co mi beta... gra wychodzi za dwa miesiące.
Przez ten czas to ja mogę spokojnie pograć jeszcze nieco w MW1 i MW2.

No i fajnie będzie się rozwalać zombiaki współczesnymi spluwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja żałuję, że beta nie wyjdzie na PC. Zawsze jest to jakaś możliwość przetestowania tytułu pod względem grywalności, nie kupuje się kota w worku. Choć oczywiście i bez tego grę kupię. Grać w coś czasem trzeba, ostatnim tytułem, jaki sobie kupiłem (a konkretniej - dostałem od małżonki ;) było Bad Company 2, Medal of Honor skutecznie mnie do siebie zniechęcił... Zostaje Black Ops, przynajmniej do czasu wydania BC2: Vietnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 15:21, MaZZeo napisał:

Darkstar181 --> beta jest po to by poprawić błędy w pełnej grze, a nie by darmozjady
jak ty sie nagrały.

Mam dosyć robienia za darmowego testera. Jak mam poprawiać błędy w skaszaniałej grze, to niech mi za to płacą.
Jestem graczem, nie programistą. Jeżeli ściągam betę, to właśnie po to, by ją sprawdzić, zobaczyć czy jest warta kupna.
I jestem pewien że panowie z Treyarch myślą podobnie. Chodzi o to, by zobaczyć odczucia graczy.

Ale za to Ty, na pewno podczas ściagania bety nowej gry myślisz tylko o wyłapywaniu błędów, i zgłaszaniu ich, nieprawdaż ?
Szkoda tylko że g%%% z tego masz. Od poprawiania i wyłapywania błędów, to oni mają swoich płatnych testerów w zamkniętej becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 14:44, Dani0o0 napisał:

vegost - jeśli Ci xbox nie potrzebny ja chętnie go przyjmę :) Jak coś to pisz tu w komentarzach
:p


Hm, ten xbox jest troche warty, nie mogę ci go tak po prostu oddać. Jak zapodasz jakąś oferte :) Cóż xbox już ma 2 lata. To jest ten nowszy model, z lepszym chłodzeniem. Dysk 120 GB + memorka 256mb + 5 gier i oczywiśćie pad mało używany jak nówka. Zresztą jak sama konsola.

@MaZZeo to prawda, ale daje możliwośc sobie pograć. Myślisz że jak jest w każdej innej becie ? Tak samo. Ludzie nie zapisuje się po to żeby sprawdzać bugi, tylko żeby pograć wczesniej niż ty. O to i cała tajemnica beta testów dla mass ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ci każe ściągać? Skoro tak się wysoko cenisz, że za zwykłe pogranie w betę + ewentualnie napisanie parę słów na forum gry życzysz sobie pieniądze to wyślij CV i ubiegaj się o posadę testera.

Poważnie, jakoś rzadko można spotkać się z przypadkiem, że zapowiadają betę gry i jeszcze ludzie narzekają. Nie chcesz - nie graj, łaski nie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@vegost

Nie martw się na zapas, Treyarch jest znane z bardzo dobrego zoptymalizowania swoich gier. Żaden CoD mi się jeszcze nie przycinał i nie miałem spadków FPS-ów. Spokojna głowa.

Nie wiem co cpałeś ale lepiej to odstaw.....Bo widzisz CoDWaW nie źle mi sie tnie a MW2 choć jest na lepszej grafice śmiga bez problemów i jakich kolwiek zgrzytów....Więc nie gadaj głupot...:D
Do porównania dodam ze ArmA2 i OA też chodzą płynnie na średnich a WaW na minimalach sie cioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda o takiej becie jak zawsze leży pośrodku. Służy ona zarówno do pokazania gry pewnej publiczności i zebraniu feedbacku od fanów - dzięki temu np. wprowadzono znaczne zmiany w multi nowego MoHa.
Ale służy też do wyłapania pewnych błędów, których wcześniejsze testy nie wyłapały - i nie ma co się bulwersować, bo dostajesz "wynagrodzenie" za wyłapywanie tych bugów w postaci możliwości gry za darmo przez miesiąc czy dwa. I tak najprawdopodobniej nic krytycznego nie znajdziesz (chociaż słyszałem o przypadkach otrzymywania przez beta testerów darmowej kopii gry, za doniesienie o major bugach).

A jeżeli chcesz, żeby Ci za to płacili, jak regularnemu testerowi z QA, to chyba nie wiesz o czym mówisz. To już jest działająca, niemal ukończona wersja. Potencjalnie już po code freezie. Testerzy sprawdzają wszystko od samego początku. Pierwsze prototypy nie mają często grafiki, a bugi są na zupełnie innym poziomie. Poza tym tego się nie testuje: posiedzę, pogram z kumplami, przerwa, tylko przez 8+ godzin w kółko i w kółko i w kółko. Nie ma nawet porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 18:15, WolfPL napisał:

@vegost

Nie martw się na zapas, Treyarch jest znane z bardzo dobrego zoptymalizowania swoich
gier. Żaden CoD mi się jeszcze nie przycinał i nie miałem spadków FPS-ów. Spokojna głowa.

Nie wiem co cpałeś ale lepiej to odstaw.....Bo widzisz CoDWaW nie źle mi sie tnie a MW2
choć jest na lepszej grafice śmiga bez problemów i jakich kolwiek zgrzytów....Więc nie
gadaj głupot...:D
Do porównania dodam ze ArmA2 i OA też chodzą płynnie na średnich a WaW na minimalach
sie cioł.


To może masz dziwnego kompa ? Bo ja mam quada od 3 lata i nie widziałem zacinania się u mnie tej gry czy spadku klatek. Zawsze miałem 65FPS, no może przy miotaczach ognia miałem 50 FPS. W każdym razie nie wpływało to na rozgrywke. Zobacz jak WoW chodził na konsolach, istna tragednia a nie płynność gry. Wiem co mówie misq :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ja też mam dziwnego kompa skoro MW2 chodzi mi na max rozdziałce i wszystkich detalach oprócz antialiasingu? Bo w WaW na takich detalach musiałem schodzić coś pod 1024x768 (normalnie to 1366x768)... W każdym razie według mnie to IW ma lepszą optymalizację gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 22:14, Jacor32 napisał:

Może ja też mam dziwnego kompa skoro MW2 chodzi mi na max rozdziałce i wszystkich detalach
oprócz antialiasingu? Bo w WaW na takich detalach musiałem schodzić coś pod 1024x768
(normalnie to 1366x768)... W każdym razie według mnie to IW ma lepszą optymalizację gier
;)


Nom może też masz, jest tyle składaków na świecie że nawet nie warto szukać dziury w całym. Mi np Shogo przycina dziwnie nie ? : ) A przecież to stara gra : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować