Zaloguj się, aby obserwować  
Sinir

Darksiders: Wrath of War - temat ogólny

112 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2010 o 12:00, Net_com napisał:

Wie ktoś co trzeba zrobić w tym miejscu :


Naciśnij kółko myszki przy tej bramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 19:34, Orion napisał:

A więc jak oczekiwałem, dostałem grę na Święta, i faktycznie musze przyznać że gra jest
zarąbista. Mam tylko pytanie ok. ile zajmuje przyjście gry plus poświęcanie troche czasu
na szukanie smaczków?


Z jakieś 13h? Jeśli polujesz na achiki/trofea to dwa razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 23:47, Jave napisał:

> hmm... nie podoba mi się, że tu tak cicho... Pewnie dostane tę grę na gwiazdkę i
nie
> wróży to jej dobrze skoro nikt się o niej nie wypowiada.
No dobra, to ja ofiarnie pozbędę się tej ciszy :> Otóż mam takie pytanie: przed chwilą
ukończyłem katedrę, zabiłem Tiamata i... cóż, powinienem dostać osiągnięcie na steamie,
a go nie dostałem :D Będę musiał kiedyś wrócić do gry i jeszcze raz go rozwalić, czy
też steam się obudzi za jakiś?


Mam podobny problem, bo po katedrze nauczyłem się przemieniać w Siewce Chaosu i też nie dostałem osiąnięcia O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No patrz, tego też nie dostałem:) Wygląda na to, że ta dwa osiągnięcia są zabugowane, cała reszta wchodzi. Wątpliwości miałbym jeszcze co do "Zabij 160 przeciwników z grzbietu anielskiego wierzchowca" (czy coś takiego). Ciąłem wszystko, co się tylko da i zwyczajnie nie wyobrażam sobie, jak mógłbym nie zrobić tych 160.

Jak do tej pory trafił mi się tylko jeden bug, co na grę przeniesioną z konsoli jest fantastycznym wynikiem. Ba, w ogóle jeden bug to świetny wynik: jeden z pajączków przeskoczył przez teksturę, pechowiec jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja aktualnie nie dostałem za Silithę, Tiamiata, Łańcuch Pustki (czy coś takiego) i Siewcę, i są to pewne osiągnięcia, bo gdybym nie spełnił warunków na ich przyznanie, zwyczajnie nie byłbym tak daleko w grze, jak jestem. Przy kolejnym przechodzeniu gry na najwyższym poziomie trudności, dodatkowo się zabezpieczę i zwyczajnie wczytam grę, gdy znowu nie zaliczy. Co do zabugowania: przeglądałem kilka for, tam też zgłaszano, że ciężko za Tiamata dostać osiągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem w promocji na Steamie i zauważyłem, że też w raz z grą na dysku pojawia się komiks i soundtrack w mp3(nie zauważyłem tych informacji w opisie gry, tylko widziałem na pudełkowych wydaniach), brak polskiej wersji, jest regionalizacja, polski klucz ma przypisane jeszcze rosyjski, czeski i japoński język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 12:07, Jave napisał:

No, ja aktualnie nie dostałem za Silithę, Tiamiata, Łańcuch Pustki (czy coś takiego)
i Siewcę, i są to pewne osiągnięcia, bo gdybym nie spełnił warunków na ich przyznanie,
zwyczajnie nie byłbym tak daleko w grze, jak jestem. Przy kolejnym przechodzeniu gry
na najwyższym poziomie trudności, dodatkowo się zabezpieczę i zwyczajnie wczytam grę,
gdy znowu nie zaliczy. Co do zabugowania: przeglądałem kilka for, tam też zgłaszano,
że ciężko za Tiamata dostać osiągnięcie.


A właśnie zauważyłem, że też sporo mi nie zaliczyło. No cóż trudno, nie będziemy się przejmować jakimiś niedociągnięciami w Steamie. Ważna jest przyjemność płynąca z rozgrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że giera przednia ;) Ukończyłem kilka godzin temu, to była moja pierwsza tego typu produkcja. Z całą pewnością też nie ostatnia, nie wiedziałem, że takie gry mogą dawać tyle radochy. Bardzo spodobało mi się to, że wszędzie, za wyjątkiem dwóch lokacji, czyli pierwszej i gdzieś pod koniec, której nazwy nie wymienię;), da się wrócić, posiadając nowe umiejętności itp. i szukać ukrytych znajdziek. :)

btw. Jeżeli uda Ci się odkryć, jak dojść do skrzyni, której znaczek jest na takim jakby daszku przed wejściem do budynku w lokacji "Rozdroże", daj znać. Nie mam pojęcia, gdzie ona może być. Tak samo skrzynia w "Zalanej dolinie", w zalanych budynkach. W tym bliższym schronienia Vulgrima widnieją dwie nakładające się na siebie ikonki, pierwsza jest oczywista, ale gdzie drugi kufer?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 00:38, SpecShadow napisał:

Na "Rozdrożu" będziesz potrzebował Maski Cienia (nie wiem jak przełożyli to na polskie)
która pozwala widzieć przedmioty z innego wymiaru jakby.


Przebiegłem w tej masce całą lokację, nie znalazłem nic, co pozwoliłoby zlokalizować skrzynię. Bo chyba nie mówisz o mieczu armagedonu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gierka przednia, ja jestem dopiero po Styksie. A jeśli spodobał Ci się ten gatunek to polecam Devil May Cry 4. Według mnie jest PRAWIE tak dobre jak Darksiders ;). A jeśli chodzi o skrzynkę na Rozdrożu, to sam się długo głowiłem nad tym i nie odkryłem jak tam wejść, ale będę jeszcze kombinował później jak dostane nowe umiejętności. Zalanej doliny jeszcze dokładnie nie przyszukałem. A powiedz mi jeszcze czy po zakończeniu fabuły można grać jeszcze i szukać właśnie smaczków czy muszę je wszystkie znaleźć przed zakończeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:43, Orion napisał:

Tak gierka przednia, ja jestem dopiero po Styksie. A jeśli spodobał Ci się ten gatunek
to polecam Devil May Cry 4. Według mnie jest PRAWIE tak dobre jak Darksiders ;). A jeśli
chodzi o skrzynkę na Rozdrożu, to sam się długo głowiłem nad tym i nie odkryłem jak tam
wejść, ale będę jeszcze kombinował później jak dostane nowe umiejętności. Zalanej doliny
jeszcze dokładnie nie przyszukałem. A powiedz mi jeszcze czy po zakończeniu fabuły można
grać jeszcze i szukać właśnie smaczków czy muszę je wszystkie znaleźć przed zakończeniem?

Przed zakończeniem. To jednak nie robi praktycznie żadnej różnicy, możesz w spokoju wrócić do każdej odwiedzonej lokacji (za wyjątkiem pierwszej, czyli hotelu, i

Spoiler

Edenu

) i w spokoju wszystko odszukać/kupić. Samo zakończenie to po prostu finałowa walka i filmik. Nie można potem kontynuować gry.

@Longer
Ja osobiście kupiłem na PCta, słyszałem, że gra jest najlepsza właśnie na tej platformie. No i nie wydałem 200zł, a 99 :) Z całą pewnością jest warta tych pieniędzy, jeżeli tylko jesteś gotów je wyłożyć na produkcję, przy której spędzisz jakieś... 32 godziny przy pierwszym podejściu. Mówię to po sobie, ale ja jestem newbie w grach tego typu, to raz, a dwa, postanowiłem odszukać wszystko, co tylko się da :) Będę przechodził jeszcze raz na najwyższym poziomie trudności, wyjdzie pewnie jakieś 10h przy szukaniu znajdziek + jakieś dwie, trzy godzinki, by pozaliczać wszystkie możliwe osiągnięcia. Ogólnie, szczerze polecam, radocha w najczystszej postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 13:51, Jave napisał:


Przed zakończeniem. To jednak nie robi praktycznie żadnej różnicy, możesz w spokoju wrócić
do każdej odwiedzonej lokacji (za wyjątkiem pierwszej, czyli hotelu, i

Spoiler

Edenu

)
i w spokoju wszystko odszukać/kupić. Samo zakończenie to po prostu finałowa walka i filmik.
Nie można potem kontynuować gry.

>

Szkoda bo lubie bardzo free game po zakończeniu co pozwala jeszcze troche cieszyć się z rozgrywki. W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w Darksiders natknąłem się w jaskini na postać takiego trupa w cylindrze i z laską. Powiedział coś w stylu "Dzięń doby panie Wojno", tłukłem go jakiś czas i zniknął. Potem natknąłem się na niego drugi raz również strzelił jakąś gadkę i zniknął. Następny raz już go nie spotkałem bo gra się skończyła :)
Ktoś spotkał również tego jegomościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zakończyłem grę gdyż ostatnio nie miałem troche czasu grać. To był natomiast zaszczyt kierować Wojną i fabuła super, zwłaszcza zakończenie. Zapraszam wkrótce na mojego GS''a na krótki wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 01:04, Longer napisał:

Witam, co możecie powiedzieć mi o tej grze? Warta wydania ponad 200zł (PS3) ?

Gra warta, ale 200zł to za dużo, ja na allegro za 100 kupiłem a teraz to nawet mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dźwiękiem podczas cut scenek,mianowicie jest on zupełnie nie zsynchronizowawszy z video,zacina się i tak gdy jest ujęcie jak War coś mówi słyszę cisze bo jego kwestia padła parę sekund wcześniej,sama gra działa dobrze ale ten dźwięk w filmikach mnie dobija,wie ktoś jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też to sie nie synchronizuje. Ale mam inne pytanie. Otóż jak już jesteśmy po pierwszej rozmowie z Samuelem i już przeskakujemy przez te wysepki i jesteśmy w tym tunelu. Na końcu jest taka niebieska kula. Niby powinna "wyszczelić" mnie w górę. Ale nic. Skacze, klikam E, ale nic sie nie dzieje. Wie ktoś co zrobić w tym momencie. Bo przez to nie mogę grać dalej. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować